Sníval som o vojne - čo to môže znamenať pre rôzne knihy snov

Navštíviť centrum nepriateľských akcií, počuť píšťalku a vidieť smrť ľudí - to znamená zanechať trvalý dojem vo vašej duši.Niet divu, či vojna príde neskôr.Aký je sen úplne pokojných ľudí, ďaleko od života vojaka, učíme sa v knihách snov.

Obsah
  1. Vojna je dobre počuť, ale ťažko ju vidieť
  2. Pre chudú ženusvet je lepší ako akákoľvek bitka
  3. Muži sa nerozprávajú s vojnou a ohňom
  4. To, čo sa z bitky vezme, je sväté, autorove knihy snov
  5. Sigmund Freud
  6. Wang
  7. Nostradamus
  8. David Loff ]
  9. Yuri Longo
Vojna je dobre počuť, ale ťažko ju vidieť

Vojna, podobneDážď s búrkami je nevyhnutne potrebný na vyčistenie stojatej atmosféry.V jazykoch jeho plameňa sa znovuzrodila jednota a bratstvo ľudí.

Ak ľudia sedia v mäkkých stoličkách, zaoberajú sa nadmernou spotrebou a hromadia a krádež, lenivosť, bezmocnosť a bezvýznamnosť zaujímajú vedúce úlohy v štáte, potom veľká bitka je krst krvi a ohňa, prostredníctvom ktorého ľudstvo nájde cestu k novémuživota.

Preto pre snívača môže taký sen predpovedať zlomové body osudu, kde bude všetko: hrozba porážky, nezmieriteľný zmysel pre rodinu alebo vlasť, uznanie cti, dôstojnosti, obety a šťastia z víťazstva.,

Pre ženu je zlý svet lepší ako akékoľvek zneužívanie.

Pre ženy sa cíti za nepriateľskými líniami - v skutočnosti pochybnostilojalita k úzkemu kruhu dôvery.Vaše podozrenie nie je neopodstatnené, niekto na vás pripravuje zákerný plán útoku.Vaša intuícia, skúsenosť, odhodlanie a nemilosrdnosť sú tu užitočné.

Uvažovať o prepuknutí konfliktov a teroristických činov zo strany - situácia nevyspytateľného stavu vecí sa pritiahla príliš dlho.Je potrebné zaoberať sa súčasnými problémami a určiť ďalšie strategické ciele.

Dievča, ktoré posiela chlapa do vojny - dozvedieť sa o ňom veľa neočakávaných faktov, ktoré pravdepodobne ukončia váš vzťah.

Staršia žena by mala v rádiu počuť hlas Levitana o počte mŕtvych a zranených - pre chorobu alebo stratu príbuzných.

Účasť na sprievode víťazov sľubuje nadviazanie rodinných vzťahov, harmónie a radostných okamihov v kruhu príbuzných.Ak je taký sen slobodnou osobou - osudové stretnutie s mužom, ktorý vám ponúkne, aby ste si ho vzali.

Vidieť ľudí vo vojenských uniformách - pripraviť sa na zmenu bydliska, zmenu zamestnania alebo druh činnosti.Vojaci sa s vami zúčastňujú bitky - v skutočnosti existuje veľa ťažkostí a tvrdej práce.Počas tohto obdobia je dôležité starať sa o svoje zdravie a pohodu.Je možná závažná nadmerná únava alebo podchladenie.

Priatelia a susedia boli zbadaní so zbraňami a zásobami v rukách - počkajte, kým sa zvýšia ceny výrobkov a zvýšia ceny všetkého potrebného tovaru.

Utečte z bojiska - snažte sa vyhnúť súčasným problémom bez toho, aby ste šli do detailov.Vaša pozícia môže ovplyvniť pokles.mzdy, zbavenie bonusov alebo prepustenie zo sľubnej práce.

Boli pozorované následky atómovej bomby dopadajúcej na mesto - vaše svedomie vás mučí za činy spáchané v minulosti.Ste pripravení činiť pokánie a snažíte sa napraviť následky, ale už nie je vo vašej moci.

Muži sa nerozprávajú s vojnou a ohňom

Účasť na vojenskej kampani je znamením tvrdohlavej a dlhodobej práce.Ťažkosti a nadchádzajúce skúšky nebudú zbytočné, je to obdobie, keď sa budúci kapitál kladie na ďalšie nezávislé vykonávanie.Ťažkosti spočívajú v zlom zdravotnom stave a zníženej imunite.Starostlivosť by sa mala venovať vopred, aby sa udržala sila a celkový blahobyt.

Krvavá bitka bol sen - musíte byť veľmi nervózni kvôli problémom v podnikaní.Vypočuli sme si prestávku - bude existovať dočasná úľava a možnosť získať silu, zvážiť následné kroky konfrontácie s konkurenciou.

V predvečer svadby mladý chlapec sníva o ľadovej bitke - to je znamenie, že jeden z príbuzných je jednoznačne proti budúcemu manželstvu.Po objasnení všetkých kritických bodov vopred sa vyhnete škandálom počas dovolenky.

Utečete z mesta, ktoré teroristi zajali - v skutočnosti sa plánujete presťahovať do iného mesta alebo sa pripraviť na emigráciu do inej krajiny, aby ste našli lepší život.Čím ďalej budete utekať pred agresiou a krviprelievaním, tým bude radšej skutočný život.Cesta bude náročná a trnitá, počnúc učením sa jazyka a hľadaním zamestnania, ale vaše nádeje budú úplne opodstatnené.

​​

Snívalo sa mi o dievčati na obrázku vojenskej sestry - očakávam podporu a uctivú starostlivosť od osoby, ktorá ti bola predtým ľahostajná.V zúfalom okamihu vašej existencie bude týmto anjelom vaša spása a trasový bod.Keď objavíte nové aspekty jej jemnej dispozície, láskavosti a lásky, pochopíte, ako ste sa v nej predtým mýlili.

Ak sa chcete dozvedieť viac o vojnovom vyhlásení, musíte sa ocitnúť v situácii, ktorá si bude vyžadovať vašu rozhodnosť, odvahu a dobrú fyzickú prípravu.

To, čo sa z bitky čerpá, je sväté, autorove knihy snov

Sigmund Freud

Vojna predstavuje pohlavný styk, akt zlúčenia dvochprvky - mužský a ženský.Sledovanie bitky je plné skrytých sexuálnych túžob, ktoré skôr alebo neskôr ovplyvnia vašu postavu a celkovú náladu.Účasť na bitke znamená uvedomiť si svoje intímne fantázie s prvkami masochizmu a sadizmu.

Wang

Takým snom je zosobnenie hroziacich zlých a ťažkých časov.Rozsah dôsledkov môže mať vplyv na všetkých ľudí aj na jednu rodinu.Hladovanie, choroba, epidémie, úmrtia - to všetko sa dá očakávať po takýchto víziách.Zúčastnite sa priamej účasti - problémy v skutočnosti ovplyvnia vašich blízkych príbuzných.

Nostradamus

Spája vojnu s požehnanými udalosťami a zmenami.Prináša čistenie a uvoľnenie stojatej energie.Pre lenivú osobu je taký sen túžbou zaujať aktívnu pozíciu a začať konať v mene bohatstva a prosperity svojej rodiny.

Porážkav skutočnosti to môže znamenať zdĺhavé spory, spory a škandály.

David Loff

Vojenské operácie symbolizujú uvoľnenie nahromadeného emocionálneho stresu.Ak sami pozorujete, ale nezúčastňujete sa na ňom, pokúsite sa tvrdo a tvrdo pracovať, aby ste sa vyhli nárokom vedenia.Videli sme vašu vlastnú stratu - výsledkom vášho úsilia bude sklamanie vo vašom vnútri, podkopanie sebavedomia a sebavedomia.Je potrebné vyhnúť sa dlhodobej depresii, dočasne odísť do dôchodku a umožniť telu relaxáciu.

Yuri Longo

Existuje vojna na vnútroštátnej úrovni - očakávajte hospodársku a politickú nestabilitu.Porážka je zrejmá - kríza sa bude zhoršovať a ťahať sa o niekoľko rokov.Víťazstvo je zvýšenie blahobytu obyvateľstva, zvýšenie pôrodnosti.

Radosť z oslavy víťazstva je hodná finančná odmena za dokončenú transakciu alebo vysoký zisk z nového obchodného projektu.