Sníval som o zimných interpretačných funkciách podľa snov

Zima je obdobím, keď príroda zamrzne a zdá sa, že všetko okolo spí pod bielou prikrývkou snehu a chladu.Prináša radosť niekomu, kto má zimnú zábavu: lyžovanie, sánkovanie, korčuľovanie.A niekto čoskoro čaká na leto, pretože ho unavujú choroby z ľadu a katarálnej choroby.

V zime je každý chladný, každý

Zima predstavuje pokojný a zmeraný emocionálny stav človeka.Chladné obdobie roka bez vážnych prvkov vo sne znamená dočasnú pauzu v podnikaní, zníženie imunity a všeobecnú činnosť.Vánica a snehová búrka v reálnom živote naznačujú búrku vášní a emócií vo vzťahu s opačným pohlavím.A pre vážnych podnikateľov cyklus udalostí vo finančných záležitostiach.

Silné sneženie sa vždy interpretuje ako milosť z neba, ktorá prinesie peňažný zisk, slávu, úspech a lásku.Všetko v rovnakom množstve, v pomere k tomu, čo očakávate a ktoré si zaslúžite.

Neobvykle teplé počasie v januári s dažďom a bahnom pre ženy bude mať za následok sklamanie u mužov, prechladnutie a len zlú náladu, keď sa budete chcieť plakať s niekým v veste.

Pre mužov je takáto vlhkosť náznakom, že sa plánujú rozsiahle transakcie a služobné cesty.V okamihu sa všetko pokazí a nie ste v ňomsily niečo opravia.

Pre ženu cítiť silné mrazy a prechladnutie v celom tele znamená prežiť vážne zdravotné problémy.Bojom proti chorobe môžete byť tak zničení, že stratíte nádej a vieru v uzdravenie.

Ale pozorovať šumivé biele vločky mladej dámy znamená získať nádej na lepšie a šťastnejšie časy.Ste plný šarmu a ženského šarmu, jedným pohľadom môžete prilákať mnoho fanúšikov.Zostáva iba urobiť chybu a urobiť správny výber.

Autorské knihy snov

Sigmund Freud

Mierna, zasnežená a teplá zima hovorí o vašej dočasnej vytrvalosti a pokojnosti.Vstúpili ste do fázy vážneho vzťahu, vzťahy s partnerom sú merané a pokojné, intímny život bez vášní a zbytočných emócií.Človek má pocit, že ste prišli hore a upokojili sa, ale zdá sa, že skôr ste spokojní s tým, čo máte, čakáte na správnu príležitosť.

Pre slobodných mužov je blížiaca sa zima vo sne signálom pre konanie, zatiaľ čo na rozhodujúci útok je stále čas a energia, ktorej cieľom je získať srdce krásneho cudzinca.Platí to pre tých, ktorí sú si istí a nie sú zvyknutí sedieť a čakať.Ste priťahovaní bláznovstvom a dobrodružstvom aj vo chvíľach finančnej nestability a pracovného zaťaženia.

Padnúť do epicentra zimnej búrky a nezvládnuť vánicu je ponoriť sa do vášnivého, ale krátkodobého románu, ktorý s väčšou pravdepodobnosťou vezme vašu silu, bude prázdny a spôsobí vám utrpenie, ako vás to podnietidobré skutky.Musíte sa vzdať prudkých pocitov, inak sa nedá vyhnúť závažným následkom.

Gustov Miller

Zima vidia tí, ktorí nie sú spokojní s výsledkom svojej práce.Toto podnikanie trvalo veľa času, energie a energie, ale neprinieslo emocionálne a fyzické uspokojenie.Telo je vyčerpané, ale príjem zostáva rovnaký.

Prípady náročné na prácu nechajte na vhodnejšom období, aby sa predišlo zbytočným problémom, oslabeniu zdravia, finančným stratám.A čo je najdôležitejšie, čím sa predíde depresii, ktorá sa môže vyskytnúť v dôsledku načrtnutia ponurých vyhliadok.Hlavná vec je veriť v seba a svoju šťastnú hviezdu.

Pretrvávajúca zima, ktorá, ako sa zdá, nikdy nekončí, pripravuje snílek na sériu pokusov, problémov a dlhých monotónnych prác.Vďaka vašej trpezlivosti a usilovnosti skončí toto obdobie bez straty a bude to pre vás pozitívny výsledok.

Vanga

Zima vo sne predpovedá obdobie zložitých životných situácií, keď nemusíte čakať na pokojnú a vyrovnanú existenciu.Nemusíte sa však obávať ťažkostí, k vám prídu priaznivé zmeny, pretože mierna teplota topenia prichádza na chlad.

Novoročný zhon a pocit slávnosti prinesú sníľavcom príjemné chvíle komunikácie s rodinou, hry s deťmi a akúkoľvek aktivitu v prospech rodiny.

Sľuby alebo sneh a dážď sľubujú hádky, pokazené nálady, spory a hádky s príbuznými.

​​

Návšteva zasneženého cintorína vo sne - predpovedajú rýchly odchod nie vlastným spôsobomvôľa, najrôznejšie ťažkosti a ťažkosti osudu.Stratený v zimnom lese - čaká na vážne ochorenie.Pre podnikateľov je taký sen prekážkam a intrikám konkurentov a závislých.

Vánica tiež sľubuje negatívnu predpoveď, ak sa z nej dostanete, potom sa v skutočnosti postavíte a prekonáte prekážky a prekážky v ceste.

Yuri Longo

Vidieť sa v letnom oblečení pri chôdzi po snežných dráhach, musí byť sklamaním u ľudí, ktorých slová sa líšia od ich konania a konania.Rozumiete, že svet je nedokonalý, ale nemôžete sa vyrovnať s rozhorčením a zlou náladou.Pokorte sa a nekazte svoj život.

Mal som skutočnú ruskú zimu s vysokými snehovými snehmi a silnými mrazmi - od sľubného podnikania očakávam veľký zisk alebo dobrý výsledok.Vo všetkom, čo budete mať, sa vám podarí.

Ale bahno a blato zmiešané so snehovými vločkami nespávajú spiaceho muža dobre.V blízkej budúcnosti je lepšie nezačať nič, ale pokúsiť sa dokončiť súčasné dianie.Majetok teraz nie je na vašej strane, preto sú možné profesionálne zlyhania, a v dôsledku toho pokles autority a nízke hodnotenie vašej profesionality v očiach ostatných.

Jevgenený Tsvetkov

Zima, ktorá prišla k snívkam v lete, sľubuje obrovské príjmy z peňazí, najmä ak vidíte veľké vločky bieleho snehu.Hmotný tovar, ako manna z neba, vás bude vylievať z neba.To všetko sa však nestane náhodou, ale dôslednosťouusilovnosť, dlhá práca a ohromujúci úspech.

V zime boli zasnežené nevyskúšané otvorené priestranstvá - dlho očakávaná zaslúžená dovolenka.Vo svojej duši, pokoji a pokoji, keď sa vám podarilo zhrnúť všetky veci, sa nebojíte opustiť nikoho z vašich príbuzných alebo kolegov bez vášho opatrovníctva.Všetko je vypočítané a pod kontrolou a ste pripravení ponoriť sa do sveta cestovania.

V predvečer svadby mal mladý muž silné omrzliny - nespoliehajte sa na šťastné manželstvo.Nevesta sa ukáže ako chladná a zbytočná manželka, ktorá sa bude viac zaujímať o vaše platy a bonusy, ako o starostlivosť a pozornosť voči manželovi.

Sledovanie pomaly padajúcich snehových vločiek - v skutočnosti sa ponorte do romantického rande, ktorý prinesie veľa pozitívnych emócií.Možno sa z týchto príjemných stretnutí čoskoro stane vážny vzťah a stane sa kľúčom k veľkej priateľskej rodine.