Snívali o bahne - vlastnosti interpretácie podľa populárnych snov

Zlé počasie, bahno a kaluže sa neobťažujú, ak existujú topánky - spoľahlivé a vhodné pre počasie.Aký je sen o špine pod našimi nohami, poznáme v dôveryhodných knihách snov.

Nebudeme zasiahnúť naše tváre do bahna

V niektorých prameňoch je blato symbolom vnímanej pôdy nasýtenej úrodnými vodami, zdrojom úrodnej úrody a rastu drobných semien a rastlín.Preto pre snívača môže taký sen znamenať bohatstvo, prosperitu a doplnenie v rodine, kariérny rast, osobný rozvoj.

Po takomto sne je možné zažiť bezprecedentnú energiu, silu, ktorá prispeje k násilnej činnosti a všeobecnej činnosti.

Nie všetky rastliny však za týchto podmienok môžu klíčiť a nie každé spiace blato prinesie pozitívnu interpretáciu.Okrem toho môžu nečistoty znamenať primitivitu a degradáciu osoby, ktorá stratí svoju schopnosť regenerácie.

Z tohto dôvodu, očakávajúc presnejšiu interpretáciu, si musíte pamätať a zvážiť všetky podrobnosti nočného videnia.

Žena!Nečistota sa nemazala: umyla sa, zaostala

Nezosobášená osoba sa vkĺzla po pätách a upadla do bahna - v skutočnosti existuje vysoká pravdepodobnosť okamžitého zničenia neopodstatneného konania astratiť dôveru ženícha.

Pokúsiť sa čistiť hlinku topánkami čistými prstami - zažiť pretrvávajúce súdnictvo dotieravého obdivovateľa.Možno sa vám jeho žetóny budú páčiť, keď sa dozviete o jeho vysokej zámožnosti a vážnych úmysloch voči vám.

Niekto vylial šikmé plochy pod vašimi nohami - v skutočnosti zažijete útoky a hrozby toho, ktorý vám závidí a žiarli na vás, ktorého ste si vybrali.Múdrosť a intuícia pomôžu vyhnúť sa zlým incidentom.

Čo iné možno predpovedať špinou na chodidlách:

 • Zostal prilepený na topánkach a nie je pozadu - dajte si pozor na traumatické situácie, ktoré sa môžu zmeniť na vážne ochorenie.Okamžitý prípad povedie k dôsledkom, ktoré zmenili nielen váš život, ale aj milovaných;
 • Umývajte si ruky a nohy čisto - v skutočnosti vám môže uniknúť vzácna príležitosť, ktorá sľubuje bohatstvo, úspech a prosperitu;
 • Stratili ste niečo a snažíte sa ho nájsť - zbytočne snívate o niečom, čo nie je určené na to, aby sa splnilo.Nestrácajte čas otvorením zámku, z ktorého nemáte kľúče.Je užitočnejšie riešiť súčasné plány a záležitosti.
 • Nesnažte sa objasniť následky bahna - v reálnom živote dôverujete príležitosti a osudu, ktorý vám dáva priazeň vo forme dôstojnej práce alebo nového bydliska v prestížnej oblasti;
 • Hádzanie bahna na štekajúce psy - vysporiadať sa s ťažkou situáciou a primerane obhajovať svoje práva.Ostatní silne ocenia vašu silu charakteru, odvahy a asertivity a do vášho života prinesú podiel úspechu a popularity.

Och, ľudia chcú od handier k bohatstvu

Špinajedli pri tvojich nohách a nemôžeš ich omývať ničím - trápiš ho mučením svedomia zo skutkov, ktoré si urobil, za čo sa teraz hanbíš.Existuje však možnosť, že sa jednoducho bojíte zverejňovať pravdu o vás, ktorá sa môže otvoriť.

Snívalo sa mi, že som zaspal na cestných kalužiach z piesku a štrku - dobré znamenie, že si budete môcť vypočítať a premyslieť všetko, aby ste predišli chybám a ďalším nepriaznivým následkom.

Podnikateľ vidí močiare - stojí za to trpezlivosť a nápady na prekonanie finančnej krízy.Nepriazeň môže nastať v dôsledku prírodnej katastrofy alebo presunu moci.

O čom ešte sníva špina pod mojimi nohami:

 • Nostal som na topánky - hrozí oslabenie zdravia;
 • Na oblečenie - bližšie sa pozrite na svoje okolie, medzi nimi je niekto, kto vám môže vážne ublížiť;
 • Vkĺznite a plávajte - znamenie úspechu v obchodnom a osobnom živote;
 • ​​

 • Ste príliš zaseknutí a nemôžete sa dostať von - obdobie smútku a túžby môže viesť k predĺženej depresii.Mali by ste byť optimistickejší voči svetu a byť pozitívnejší.
 • Aby videli vo vlastnom dome, niekde prehliadli a vynechali situáciu v rodine, ktorá sa stala veľmi komplikovanou a zanedbávanou.Ak vážne nehovoríte s členmi rodiny, môžete natrvalo stratiť dôveru a dobré vzťahy;
 • Chôdza po ceste do bahna, znečistená ľahkou obuvou, pravdepodobne stratí priateľov v dôsledku ich vlastnej chyby.

Jeho nečistoty nepoškodzujú oči.Autorove knihy snov

Sigmund Freud

Bahno zosobňuje ničivézávislosti a choroby intímnej sféry.Vymaniť sa z oblasti, kde je kaša návyková, znamená dvakrát na ňu myslieť a vyhnúť sa žiadostivosti a špine.Takéto sny prichádzajú k tým, ktorí nezanedbávajú promiskuitné sexuálne kontakty.Zdravotná starostlivosť až do určitého bodu nebola súčasťou vašich plánov.Ale práve teraz by ste sa mali poradiť s lekárom a začať liečbu.

Gustov Miller

Táto interpretácia nesľubuje, že by bol pre spáča pozitívny.Prechádzka v bahne znamená prežiť hádky, konflikty s blízkymi, v ktorých bude snílek okamžitým podnecovateľom a provokátorom.

Ak chcete vidieť, ako niekto koktá cez špinavé kaluže, musí byť predmetom klebiet, ohovárania vašich kolegov a blízkych priateľov.

Pre tých, ktorí majú vlastné zloženie farmy, je to znak finančnej straty a straty úrody.Tí, ktorí vo sne zasnúvajú vlhkú hlinu, nemajú nič spoločné s poľnohospodárstvom, - naopak čakajú na víťazstvo nad konkurenciou a materiálne bohatstvo.

Šplouchá z topánok zafarbené oblečenie - niekto sa pokúsi zasiahnuť vašu povesť a autoritu.Ak snívate o pokuse o vyčistenie miest, budú existovať možnosti, ako sa vyhnúť nepríjemným situáciám a pasci nepriateľov.

Nostradamus

poukazuje na pozitívne aj negatívne aspekty takéhoto scenára.Vo všeobecnosti však sľubuje bohatstvo, množstvo udalostí a diskusiu o ľuďoch, ktorí sa týchto udalostí zúčastňujú.

Nepretržité nečistoty - v skutočnosti sa stanete účastníkom v ťažkých časoch.Nepriazeň sa môže zrútiť v čase, keď budete najzraniteľnejší a najslabší.Snaží sa nájsť cestu vonv súčasnej situácii míňate iba posledné úsilie a peniaze.

Snívalo sa o deťoch v nečistých šatách, ktoré klope cez kaluže - postarať sa o rodinu, ktorá sa presúva z environmentálne nebezpečného miesta bydliska do priaznivého prostredia, bližšie k prírode.

Pokúsiť sa umyť ruky - zažiť eufóriu z veľkých poplatkov a zrúteného materiálneho bohatstva.Majetok vás bude nejaký čas sprevádzať, využite príležitosť poskytnúť blízkym aj sebe.

Úmyselne vstúpili do bahna - podľahli dočasným slabostiam a závislostiam, čím spôsobili nával klebet a odsúdenia proti vám.

Ak náhodou spadnete a zašpiníte si uši - vaše šialené a vyrážkové konania povedú k zdĺhavému konfliktu s blízkymi.

Pokúsiť sa vyčistiť obuv - bude možné vyhnúť sa nepriateľstvu a odcudzeniu.Malo by byť viac zdržanlivé, trpezlivejšie a tolerantnejšie voči ľuďom.Nepodľahnite provokácii a nevtiahnite sa do konfliktu.