Snívali o čokoláde - ľudová interpretácia

Na čo sú čokolády a aký sladký môže byť celkový význam spánku?Od prvých slov vás informujeme - čokoláda sníva o milióne príjemných prekvapení.Povaha prekvapení závisí od naplnenia cukrovinky, vašej nálady, obalu cukrovinky, denného času, o ktorom snívate, všeobecnej situácie.

Na vyhliadkovej plošine vášho hradu sú čokolády, ktoré obdivujú nádherný oceánsky západ slnka a horúčkovito prehltnuté čokolády odcudzené na zničenej benzínovej stanici, schovávajúce sa v praskline pod mostom a bojujúce s obrovskými zombie potkanmi uprostred jadrovej apokalypsy - nie jedento isté.

Mimochodom, druhý sen má najpozitívnejší význam a ukazuje vôľu žiť napriek všetkým okolnostiam.Zostáva sympatizovať s potkanmi - zombie.Nemajú žiadnu šancu proti statočnému sladkému zubu.

]

Hlavné významy spánku s čokoládou

 • Najdôležitejším významom toho, o čom čokoláda sníva, je potešenie, túžba po potešení a láska k prekvapeniam.Podľa slávnej Forest Gump je život ako krabica čokolády.Nikdy nevieš presne, čo bude tentoraz padať.
 • Druhým významom, bezprostredným a logickým derivátom prvého, je nedostatok lásky, potešenia, pozornosti, luxusu, jednoduchosti.ľudská komunikácia.Jedlé čokolády samotné znamenajú osamelosť.
 • Vo sne sa nachádzajú čokolády, ktoré rozbaľujú a hodia obaly na zem - cítiť nudu a sklamanie.
 • Ak máte vo sne jeden cukrík a to je pre vás dosť - venujete veľa času sebadisciplíne a dosiahli ste neuveriteľné výšky.Všetky vaše myšlienky sú pod kontrolou, potešenie je prísne regulované.Neodporúčame vám relaxovať, pretože každý vie, ako to môže skončiť.Niet divu, že sa udržujete v reťazci, máte dobré dôvody.Ale aj keď sa zlomíte a dostanete sa do úplného oddelenia - duševne sme s vami.Neurčte sa.
 • Čokolády balené do diapozitívov v zlatej alebo striebornej obale sú honbou luxusu.Je možný búrlivý a krásny román, ktorý náhle skončí bez akýchkoľvek následkov.
 • Ak chcete vidieť niekoho, kto jesť čokoládové cukríky, obdivovať pár, ktorý so sebou zaobchádza so sladkosťami - aby ste závideli niekomu inému šťastie, snívali o jeho únose.Nie je to zlá závisť, len chcete šťastie a vyskúšajte recepty iných ľudí.Nie skutočnosť, že vám budú vyhovovať.

Čo znamenajú čokoládové cukríky v knihách snov

Kniha snov Sigmunda Freuda je neoblomná a ako vždy jednoznačná.Čokolády vo sne sú sexuálne potešenia a erotické potešenia, o ktorých neustále snívate a skrývajú pravdu aj pred sebou.Doprajte si navzájom sladkosti - majú sex.Majte čokolády - snívajte o sexe.Znečistite sa čokoládou - nemusítebyť schopný odolávať pokušeniam.

Ženská kniha snov zaobchádza s čokoládou ako s bozkmi.Vymeňte sladkosti - dajte si navzájom bozky.Posielanie čokolády je znakom emocionálnej sympatie.Pošlite sladkosti s holubicou - bozk.

Na druhej strane, ak ste dostali krabicu čokolády, sú to vaše sny zabalené do celofánu.Ak svoj život okamžite nezmeníte, vaše sny sa nenaplnia.

Millerova slávna kniha snov má tendenciu vidieť radostné emócie v čokoláde.Miller odporúča vkladať peniaze na vklad, aby sa zabránilo vyrážkam.Vaša kreativita naznačuje špeciálne, ozdobné cukrovinky, neobvyklé tvary, zaujímavý dizajn čokolády.

Čo náplne znamenajú

 • Ak sú mandle skryté v čokoláde, budete mať šťastie.
 • Štiepané orechy - na šťastí musíte tvrdo pracovať.
 • Likér, opilá čerešňa, akákoľvek alkoholová výplň - chýba vám pokoj a trpezlivosť.
 • Biela výplň - ste jedným z najpokojnejších ľudí na tomto svete, základom rodiny a pohody.Možno sa chcete na chvíľu zbaviť tejto úlohy?Prečo ísť na dovolenku bez rodiny?Vyberte si severné a európske krajiny.
 • Licorice - žijete v Škandinávii.Bol to vtip.V skutočnosti to znamená, že by ste si mali uložiť hrdlo a chvíľu sa báť prechladnutia.
 • Čokoláda z lístkového cesta - naozaj viete veľa o luxusu.Buďte opatrní, závidia vám vaše šťastie.niePredveďte sa aj vášmu úspechu.Namiesto obdivu môžete dosiahnuť presný opačný výsledok - ľudia s vami odmietnu spolupracovať.Alebo výrazne zvýšiť ceny svojich služieb.
 • Jahody.Vo vašom prípade je interpretácia Freuda úplne spravodlivá.Miluješ sex a vieš toho veľa.Jahody sú jedným z uznávaných afrodiziakov.Robte, čo sa vám páči.Ale nenechajte sa chytiť.
 • Rozkazovaná horká náplň, ktorá nie je vôbec vhodná na výrobu cukroviniek alebo nejedlých - dajte si pozor na zákerné skutky.Nehovorte, neverte úsmevom a sľubom.Dobre napísaná zmluva je jediná vec, ktorej môžete veriť.Budete prekvapení, koľko očarujúcich úsmevov zmizne vo vašom okolí.

Záver

Vidieť čokolády vo sne je veľmi dobrým a silným signálom.Ale tiež varovanie.Chcete viac, ako v súčasnosti máte vo svojom živote.Budete sa musieť snažiť, aby sa vaše sny splnili.Čokolády boli synonymom absolútneho luxusu.Teraz sú čokolády dostupné pre všetkých.

Nemusíte príliš namáhať, aby ste mohli každý deň jesť čokoládu v akomkoľvek množstve, aby ste získali nadváhu, cukrovku a pochovali všetky svoje sny a skvelé nápady.Zaslúžite si viac.Máte právo pracovať presne na svojich nápadoch, ktoré vám prinesú zisk.Alebo to neprinesú.Ale toto sú vaše nápady a váš život.V každom prípade zarobíte na sladkostiach.