Snívali o duchoch: ako správne interpretovať podľa kníh snov

Je známe, že Kleopatra zbláznila silnú polovicu ľudstva, aj keď nebola ďaleko od krásnej.A je to všetko o vôni.Príjemná, zvodná aróma vychádzajúca zo ženy dokáže mužom ovládať.Prečo sen o parfume vo snoch sa učíme v knihách snov.

Každý, kto vlastní vôňu, vlastní srdcia ľudí

Duchovia zosobňujú prebudenie duše snívača.Tento stav je podobný kvitnúcemu jarnému púčiku, ktorý je roztrhnutý, aby vyhovoval novému, lepšie.Aróma môže byť silnejšia ako vôľa slov, dôkazov.Pocítiť vôňu parfumu, môžete pracovať a žiť v stave dlhodobej eufórie.Je schopný inšpirovať, inšpirovať dôveru a dokonca inšpirovať láskou ku všetkému.

Preto je potrebné, aby spiaci človek vdýchol niečo príjemné av blízkosti svojho vkusu zažil šťastie a blaženosť v skutočnom živote.Môže to byť séria príjemných udalostí, stretnutí, známych.Pre mladých ľudí takéto označenie sľubuje vyhliadky v ich osobnom živote alebo kariérne úspechy.

Existuje však niekoľko situácií, ktoré poukazujú na negatívny výklad.Nákup, lámanie alebo voňanie nie je v blízkej budúcnosti dobré, ale skôrvaruje pred obozretnosťou, triezvosťou a obozretnosťou.

Každá žena, rovnako ako každá kvetina, má svoju vôňu

Správny parfém pre ženy je vážnou voľbou.Koniec koncov, s touto vôňou bude chvíľu žiť a objaví sa v spoločnosti.Preto ho často volí na dlhú dobu ako milovaného človeka.

Sny žien nasýtené požadovanou vôňou sľubujú veľa príjemných prekvapení a zmien v jej obvyklom dennom režime.

Čo sľubuje fľaša parfumu slabej polovici ľudstva:

 • sú skryté v príborníku - do domu príde finančný zisk a stabilita;
 • v kabelke - zdôraznite svoju individualitu, presnosť a vždy svoj vlastný názor;
 • cítiť novinku u kolegu - úspech a rozvíjanie vášho pracovného potenciálu;
 • bolo povedané, že priateľka uprednostňuje - blízku osobu, ktorá sa dlho nevidela, veľmi mi chýba a má v úmysle sa stretnúť;
 • Mama sa chválila darom - na veľkú rodinnú dovolenku, pri ktorej sa stanete;
 • kolínska strýka - je čas navštíviť vzdialených príbuzných;
 • v krásnom obale - mládežnícka párty sľubuje veľa pozornosti fanúšikom;
 • nákladné výberové konanie - povýšenie alebo plat;
 • nakupovať a prelomiť - zlyhanie zodpovednej úlohy, ktorá prisľúbila nové postavenie;
 • Zabudnutie na obchod je strata a získanie zbytočných vecí;

Mladá dáma by sa mala nadýchnuť a cítiť vôňu - stať sa predmetom uctievania.a pozornosť nového ventilátora.Vaša posadnutosť kariérou a tendencia k workoholizmu znemožňujú vychutnať si mládež a užívať si vlastné kúzlo.Poobzerajte sa okolo a dajte pocity zadarmo.

Štipľavý odpudivý zápach odhaľuje váš tvrdý charakter.Zabudli ste, aká citlivosť a schopnosť reagovať na ľudí je.Príbuzní už dlho nezažili vašu starostlivosť a náklonnosť.

Cichotili, cítili:

 • jemná sviežosť - na ceste k romantickému rande;
 • citrusové tóny - pripravte sa na vášnivú a nezabudnuteľnú noc;
 • ružové kríky - očakávajte vyhlásenie lásky;
 • ​​
 • sladké a zrelé ovocie - budete sa baviť na prechádzke v príjemnej spoločnosti po meste;
 • liečivé byliny - zdravie sa posilní a budete sa cítiť dobre liehoviny a prudký nárast sily;
 • kadidlo a éterický olej - na duchovný rast a vývoj;
 • sviežosť alpských bylín - zabalte si tašky na rýchly výlet;
 • exotická korenistá aróma - plná orientálnej kultúry, bude túžiť po tibetských tajomstvách bytia.

Vlastná vôňa človeka nie je známa

Muži majú osobitný postoj k parfumu, nemal by byť príliš nápadný a rušivý.Preto tvrdé a ohromujúce arómy skôr odhaľujú negatívne aspekty roja, akoby ukazovali, že iní cítia nepohodlie a odmietnutie.

Nákup ženského selektívneho parfumu znamená spoznať veľmi zaujímavého človeka, ktorý vám ukáže druhú stranu života.Objavíte a preniknetečo sa predtým vo vašej duši nestalo.Zriedkavá príležitosť zmeniť spôsob života, zmeniť hodnoty a užívať si šťastie.

Podnikateľ si musí vybrať kolínsky región na dlhú dobu - aby objavil veľa príležitostí a nápadov smerujúcich do predtým neznámych obchodných oblastí.Vaša múdrosť a intuícia vám pomôžu rozhodnúť sa a investovať do výnosného projektu.

Vyberte si parfumy a zmeňte životy.Autorove knihy snov

Gustov Miller

Nádherná vôňa parfumov je v skutočnosti radostným a zábavným dobrodružstvom.Použitie ducha iných ľudí predstavuje nebezpečenstvo, že dôjde k dôvere voči osobe, ktorá sa vydáva za seba a snaží sa vás oklamať lstivým lichotením.

Dusenie nadmernej vône - v skutočnosti zneužívate nečinnosť a nečinný životný štýl, ktorý povedie k získaniu závislostí a zlých sklonov.Nadmerné nadšenie pre prázdnu zábavu môže viesť k strate práce a sklamaniu vašich blízkych.

Zbavovanie parfému je premeškaná príležitosť zažiť šťastné chvíle života.Náhodou budete mať veľkú šancu zmeniť svoj osud, ale arogancia a arogancia môže zničiť všetko.Ak rozbijete fľašu - vaše želania, plány a nádeje zlyhajú.

Cítili sme sa ako slávny parfumér, ktorý nalieva jedinečné, nikdy nevidelé esencie do skúmaviek - v skutočnosti zažijete úspech a uznanie na novom pracovisku.Tím, do ktorého spadáte, ocení vaše schopnosti, nadanie a posadnutosť prácou.

V prípade žien si voňajtekúpeľ je sľubovaný romantickými, vzrušujúcimi udalosťami, ktoré zvýšia vašu sebaúctu a prinútia vás, aby ste sa viac starali o svoj vonkajší dojem.

Fľaša ako dar od človeka vo sne - byť v skutočnosti v rizikovej situácii, ktorá prinesie veľa potešenia.

Sigmund Freud

Fľašu parfému predstavuje samicu.Otvorenie fľaše pre mladé dievča znamená stratu neviny.Pre muža prvýkrát zažite intimitu so ženou, ktorá sa vám páči.

Na to, aby mal mladý muž niekoľko súborov kolínskej vody - aby bol pri výbere životného partnera v skutočnosti veľmi frivolný a nečitateľný.

Chlap odhodí parfum - je veľmi pravdepodobné tehotenstvo jeho priateľky.Kúpte si vôňu pre ňu - chcete trvalý a seriózny vzťah.Prelomte bublinu - nespokojnosť vo vzťahoch a túžba po rôznych intímnych vzťahoch.

Evgeny Tsvetkov

Išli sme do obchodu s parfumami na nákup - očakávame horlivé a emocionálne vyhlásenie lásky.Vdýchnutie neznámych afrodiziakum - ponorte sa do nového života plného jasných okamihov.