Snívali o kamene - nuansy dekódovania pre rôzne knihy snov

Poďme zistiť, čo kamene snívajú v knihách snov a ľudových znakoch.Veľké prírodné kamene, skaly, balvany, hory sú znakom pokojnej sily, ale tiež nebezpečenstvom, ak chcete kameň poškodiť, vyšplhať ho, valiť ho z hory a zaoberať sa ťažbou.Malé kamene sú tie, ktoré môžu ležať na srdci a spôsobiť množstvo rôznych zložitých problémov.Kamienková pláž vo sne - veľa drobných ťažkostí.

Drahé a ozdobné kamene vo sne majú svoj vlastný význam.Ak snívate o „vašom“ kameni alebo o kameni, ktorý považujete za svoj, tento sen znamená podporu, zvýšenie vnútornej sily, spojenie rezerv.Len krásne kamene často znamenajú podvod a podvod.

Prečo sen o videní kameňov pod vodou na dne rieky alebo mora - sen znamená, že vidíte skryté nebezpečenstvo a nemali by ich ignorovať.Nenechajte sa ponáhľať do nového podnikania bez toho, aby ste najskôr preskúmali všetky podrobnosti a možné riziká.Je dobré, keď je voda číra a kamene sú viditeľné.V takom prípade môžete vypočítať riziká.Kamene v bahnitej vode, ktoré môžete uhádnuť so súčasnými vírivkami - s bahnitou hmotou jednoducho neriešia.

Skutočná hodnotakamene vo sne

Ak si pamätáte princeznú na hrášku - zlá vec snívala o skalných cestách a balvanoch.Hrach bol chybauložené pod perím.Skontrolujte si matrac.Existujú nejaké vypuklé pružiny, poklesy.Môže vám byť nepríjemné spanie.Vymeňte matrac, ak je to nepohodlné alebo ak spíte na rozkladacej pohovke pre nočnú moru.Druhým dôvodom snívania s kameňmi môže byť zdravotný problém.

Zovretý nerv v krku a chrbtici spôsobuje bolesti kdekoľvek v tele, opuch, znecitlivenie.Možné problémy s kardiovaskulárnym systémom.Jednou z charakteristických nočných morí pre problémy so srdcom je náhrobný kameň, ktorý pomaly klesá na hrudník a komprimuje pľúca.Tento problém sa dá ľahko vyriešiť výmenou matraca a zakúpením ortopedického vankúša.Vydajte sa na masáž, urobte gymnastiku.Pomerne často sú nočné mory vo sne jednoducho signálom vášho tela.

Prečo drahokamy snívajú o

  • Oslňujúci diamant, ktorý očarí a zaujme svojou brilanciou - buďte opatrní, snažia sa vás oklamať,Šumivé šperky sú jasným znakom toho, že vo vašej spoločnosti sa objavil neskúsený manipulátor, ktorý sa snaží vrhnúť prach do očí a očariť vás blikaním a iskrením.Chudák chváli, hlúpe pochvalu a pochvalné komplimenty - to všetko nie je len.Chcú vás oklamať.Neverte falošnej iskre a ani jednému slovu.
  • Ruby - máte tajnú vášeň alebo ste nakazení láskou k moci.Jedným slovom, zúfalo sa vám chýba láska a skutočne to potrebujete.
  • Emerald.Ste aktívny v intelektuálnej činnosti.Nakŕmte svoj mozog prospešnými vitamínmi a minerálmi,horčík, draslík.Máte radi svoj životný štýl.Vo všeobecnosti sa ti darí.
  • Jantár.Máte určitý poklad a zvláštne teplo, zohrejte rodinný krb a ste nevyčerpateľným zdrojom inšpirácie pre svojich priateľov.Samozrejme, máte zlú náladu.Väčšinou preto, že neviete, ako požiadať o dary.Verte mi, ľudia, ktorí vám dajú darček, dostanú trikrát až štyrikrát toľko od osudu.Prestaňte sa hanbiť.
  • Okrasné kamene, malachit, jaspis, acháty - ste veľmi zaneprázdnení vlastným rozvojom a možno aj narcizmom.Bohužiaľ, toto vám prináša len sklamanie, hoci váš vnútorný svet je skutočne rozvinutý a viac ako si zaslúži pozornosť.Nebude vás to bolieť, ak si trochu otvoríte ruky a pokúsite sa rozhliadnuť, naučiť sa ovládať emócie, zjemniť ich.
  • Uhlie, čierne lesklé kamene s vnútorným ohňom.Možno nie sú vaše dni najlepšie.Ale môžete to zvládnuť cez teplo srdca.Postarajte sa o seba a svojich blízkych, neohrievajte cudzincov, ktorí sa chcú iba zohriať a starajú sa, teplo, pohodlie bez najmenšej starostlivosti.

Čo znamenajú kamene z kníh snov

Velesov sen hovorí, že vidieť kameň vo sne znamená vážnu prekážku a ťažkosti.Blokovanie kameňov na ceste - pri práci sa stretnete s ťažkosťami.Ak kameň spadol na koľajnice alebo na diaľnicu a pohybujete sa v doprave, mali by ste sa vážne postarať o bezpečnosť svojho podnikania.Prekážka môže byť neprekonateľná.

Lomy,míny, štoly - máte pomerne pomalú, ale rastúcu kariéru.Môžete sa spoľahnúť na svoju vlastnú silu.

Hádzanie kameňov je agresiou.Hádzanie kameňov na ľudí a zvieratá - mali by ste sa naučiť vyrovnať sa so svojím hnevom a charakterom.Hádzajte malé kamene - rozpadnite sa na výčitky, na ktoré máte, ako veríte, právo.Spomalte.Ak robíte dobré a dobré skutky, nie je to dôvod na poníženie tých, ktorí od vás dostali trochu tepla.

Hromady kameňov - bezcitnosť a hrubosť ľudí okolo vás, ľahostajnosť k vášmu osudu.

Freudova interpretácia kameňa vykladá kameň ako znak emocionálneho chladu, ľahostajnosti, dokonca mrazivosti.Pre človeka je kameň vo sne podľa Freuda dosť urážlivé veci - taký muž sa márne pochváli svojimi víťazstvami a zručnosťami.Jeho zásluhy na tom nie sú.stále musíte preukázať väčšiu aktivitu a úprimný záujem nielen o proces pohlavného styku, ale aj o partnera.

Millerova interpretácia kameňa interpretuje kameň ako znak ťažkej cesty s vysokou pravdepodobnosťou zlyhania.

Niektoré knihy snov interpretujú takúto udalosť ako zakopnutie o kameň vo sne ako posol bezprostrednej smrti.Toto je nesprávna interpretácia.Vo sne môžete dokonca bežať a skákať z najvyššieho útesu a zároveň prežiť a nezískať ani jednu modrinu.

Záver

Vidieť kameň vo sne je najčastejšie nebezpečným znakom, varovaním pred osudom.Varovaný je ozbrojený.Snažte sa chytiť kamene, ale vyhnúť sa prekážkam a nájsť najlepší spôsob.