Snívali o krevety - dekódovanie sna podľa rôznych snov

Krevety sú veľmi podivné a zriedkavé sny.Čo sú sny kreviet?Na zodpovedanie tejto otázky si musíte pamätať na svoj sen, analyzovať podrobnosti a až potom hľadať výklad v knihách snov.

Krevety so škrupinou

Tento obrázok hovorí o vašej materiálnej pohode v skutočnom živote.Môžete tiež ľahko vykonávať všetky pokyny vedenia v práci.Za to vám v budúcnosti štedro odplatí osud.

Ošúpané morské plody

Pozri krevety vo sne, ktoré už niekto predtým vyčistil.Takýto sen nie je dobrý.Pri práci je potrebné, aby ste pri výkone svojich povinností zachovávali čo najväčšiu starostlivosťmalá chyba môže mať nepríjemné následky.Zrada blízkeho priateľa je tiež možná.

Chytiť krevety

Ak chytíte krevety vo svojich nočných snoch, potom v skutočnom živote vynecháte veľa dôležitých vecí.Venujete svojej rodine málo času a sľubné obchodné ponuky idú sami.Tlmočníci odporúčajú iný pohľad na svet okolo seba.

Dažďové plody

Očakávajte hodnotný darček od svojich blízkych.Osud vás tiež pripravil na veľké prekvapenie.Čakáte na úspech v podnikaní a propagáciu v práci.

​​

Rozptýlené krevety

Čoskoro pôjdete na dlho očakávaný výlet s príjemnou spoločnosťou.Tento symbol môže tiež znamenať, že sa musíte presťahovať do iného mesta, ale rozlúčenie sa so starým bydliskom nezaťaží vašu dušu.Naopak, s radosťou sa rozlúčite so svojím mestom.

Mrazené krevety

Rodiny by mali spustiť poplach.Tento symbol môže naznačovať, že váš manžel /manželka nadviazal externý vzťah.Slobodní ľudia sa môžu radovať.Čoskoro spoznáte svojho spolužiaka, s ktorým budete mať dobré vyhliadky do budúcnosti.

Noste ťažký vak plný morských plodov

Ak nosíte ťažký vak alebo vak plnený týmito morskými plodmi, budete mať v skutočnom živote príjemnú cestu, ale predtým budete musieťvyriešiť niektoré problémy.

Rozprávajte si s krevetami

Tento veľmi zvláštny obrazhovorí, že by ste často mali počúvať rady svojich blízkych.Pomôže to oživiť vaše plány.V ťažkých časoch neodmietajte pomoc.

Čerstvé morské plody

Páry budú môcť posilniť svoj vzťah mimo domova a drobných problémov.Ľudia bez vzťahov môžu čakať na zmenu svojho osobného života.

Krevety sa premenia na ryby

Musíte zmeniť rozsah svojej činnosti, ale tieto zmeny života neprinášajú žiadne výhody.Interpretácie snov odporúčajú držať sa na svojom mieste a na chvíľu sa zdržať zmeny zamestnania, ak si neželáte veľké sklamania, ktoré prinesú tieto zmeny v živote.

Interpretácia obrazu podľa známych kníh snov

Interpretácia sna podľa Freudovej knihy snov

PsychoanalytikSigmund Freud tvrdí, že jesť krevety v nočných snoch znamená krátky romantický vzťah, ale prinesú veľa pozitívnych emócií a spomienok.Bohatí ľudia, ktorí jedli krevety vo svojich snoch, čakajú na sexuálny kontakt so zástupcom nižšej vrstvy spoločnosti.A obyčajný človek bude mať krátku milostnú aféru so ​​zástupcom elity.Možno bude sexuálny kontakt s osobou, ktorá je spojená manželstvom.

Krevety vo sne - interpretácia obrazu spolu tlmočníkom Tsvetkovom

  • Ak ste videli krevety v Morpheusovom kráľovstve, vaša finančná situácia sa v budúcnosti nezhorší.Naopak, mali by ste očakávať povýšeniepri zvýšení mzdy a práce;
  • Ak chcete variť vo sne - vy sami dokážete svoje šťastie, osud nezasahuje do vašich záležitostí;
  • Jedzte morské plody.Tento obrázok označuje malé prekážky na vašej životnej ceste.Ak ich dokážete prekonať, môžete svoje plány ľahko oživiť.

Prečo krevety sen - interpretácia sna podľa Millerovej snovej knihy

  • Ak snívateľ varil tieto morské plody vo sne, potom v skutočnosti okolo neho letí život.Je potrebné venovať pozornosť malým detailom, ako aj tráviť viac času s rodinou a priateľmi;
  • Rozptýlené krevety - na neočakávaný výlet.Tento výlet môže súvisieť s prácou aj s voľným časom.V každom prípade prinesie veľa výhod a pozitívnych emócií.Tiež by ste sa nemali báť niečoho nového.Možno v inej oblasti činnosti budete schopní realizovať svoje plány.

Vidieť krevety vo sne - dešifrovať obraz podľa tlmočníka snov Loffa

  • David Loff verí, že krevety vo sne sú symbolom vašej únavy.Potrebujete nejaký čas na odpočinok, nevenujúc pozornosť drobným prácam a problémom.Za zmienku stojí krátka dovolenka.Je tiež potrebné vyhnúť sa nepriateľom a nepriateľom a nevstúpiť s nimi do priameho boja.S nimi ešte nie ste pripravení na vojnu.Na nejaký čas by ste ich nemali pobúriť svojim vzdorným správaním.Najprv musíte v rukáve skryť niekoľko tromfov;
  • Jesť krevety vo sne - všetko vaše úsilie bude zbytočné.Nebudete uspieťoživte svoje plány, ak nezmeníte svoj prístup k práci, ako aj k okolitému svetu.V ťažkých časoch sa nemusíte hanbiť požiadať o pomoc priateľov a blízkych.Spoločne bude pre vás jednoduchšie prekonať prekážky vo svojom živote.Nezabudnite však, že budete musieť splatiť dlh rovnakou službou.