Snívali o kurčatách s kurčatami - predpoveď snov

Táto hydina je veľmi obľúbená pri chove v ruských dedinách.Obyvateľ mesta má veľa emócií a úsmev s kuracím mäsom a kurčatami.Čo je snom takého deja, učíme sa v dôveryhodnej knihe snov.

Všeobecný výklad

Kuracie kurčatá vždy stelesňujú materstvo, starostlivosť o potomstvo, plodnosť a vysokú pôrodnosť.Je svojou povahou inkubovať potomkov, starať sa o kurčatá, chrániť a podporovať v ťažkých časoch.Je to dobré znamenie pre ženy, ktoré už dlho snívali o tom, že majú rodinu, užijú si materskú dovolenku, stýkajú sa so spoločenstvom a venujú pozornosť svojim milovaným potomkom.

Táto hydina je stelesnením všestrannej lásky, porozumenia a tolerancie.Starostlivo sa stará o každé mláďa z plodu, čo znamená jej ostražitosť, pochopenie jej materského osudu.

Kuracie sliepky zosobňujúce samicu nie sú také hlúpe, ako sa všeobecne verí.Má teplo, láskavosť, rýchlu reakciu, vytrvalosť.Môže chrániť svoje mláďatá pred útokom, čo naznačuje jeho odvahu a odvahu.

V čínskej mytológii je obvyklé oddeľovať tohto vtáka farbou, ktorá ovplyvňuje výsledok interpretácie.Čierne kurča je patrónom zlých kúziel, duchov, všetkého iného sveta a nadprirodzeného.Interpretácia tohto sna sa prejavuje negatívnymi znakmi osudu,varovanie snílka nebezpečenstva a smútku.

Slepica svetlých tónov alebo svetlých farieb je v budúcnosti predzvesťou dobrých vyhliadok.Tak jasne - oranžový alebo červený kohút - známka bohatstva a prosperity.Biele kurča s kurencami prichádza k tým, ktorí hľadajú rodinné šťastie a prosperitu.

Vďaka láske k deťom je žena nebojácna a silná vôľa.Muž, ktorý vidí vtáka, ktorý chráni svojich miláčikov, je symbolom skutočnosti, že čoskoro stretne svoju milovanú ženu.Zmení názor snívačky na svet, preukáže svoje pozitívne vlastnosti charakteru a obdivuje svoje cnosti.

Počúvanie štekania - v skutočnosti prejavujte milosrdenstvo a lásku k slabým, chudobným a neschopným.Možno nejaká situácia spochybní vaše minulé hodnoty.Ak ste predtým nevenovali pozornosť niekomu inému zármutku a prešli ľahostajne, teraz vás osud tých, ktorí potrebujú pomoc a podporu, začne vyrušovať.

Mladý muž videl, ako šarlatán zbiera svoje mláďatá pod krídla - v skutočnosti pripomína materskú lásku a starostlivosť.Toto je okamih, keď sa oplatí navštíviť starších rodičov a venovať im pozornosť.Pre starších je to predzvesť rodinnej dovolenky, keď sa tradične zhromažďujú všetci príbuzní a blízki priatelia na vrelé rozhovory, radosť a zábavu.

Pre podnikateľov, najmä pre bankových pracovníkov, predstavuje kuracie mäso znášajúce bohatstvo a bohatstvo.Toto je jasný náznak rastu vášho bohatstva a finančných príležitostípodmienky.Ak chcete dosiahnuť veľké zisky, musíte byť trpezlivejší, vytrvalejší a zdržanlivejší vo svojich hotovostných výdavkoch.

Čo iné možno očakávať od hydiny vo sne

  • šklbanie kurčaťa - na rýchle sklamanie z ich profesionálnych činností.Nie ste vôbec spokojní so svojou pozíciou a zodpovednosťou.Práca neprináša pôžitok, a preto negatívne ovplyvňuje celkovú náladu;
  • vidieť sliepku na prahu svojho domu - v skutočnosti sa stretne s nečakaným hosťom, ktorý pre vás nebude príjemným prekvapením;
  • snívali o mnohých žltých kurčatách - o nových finančných možnostiach.Všetky nápady sa budú sľubne realizovať.

Autorské knihy snov

Sigmund Freud

Pre mužov celý domvták zosobňuje skúsenosť s komunikáciou so ženami, ktoré snívajú o vážnom vzťahu s ním.Rojko je celkom spokojný s jednorazovými sexuálnymi stretnutiami a príjemnou zábavou v spoločnosti sladkej, láskavej a sexuálnej vášne, ale nie je pripravený bývať u jedného spoločníka.

Žena mala možnosť vidieť sliepku matky s kurčatami - to je znak skorého tehotenstva a obáv týkajúcich sa materstva.Už dlho nie ste spokojní so sexom bez záväzkov.Snažíte sa o vytrvalosť a rodinnú idylku.Ak vytrváte, môžete veľmi dobre prinútiť svojho partnera k serióznejšiemu prístupu k rodinným hodnotám.

Sníval som o vrstve ohňa - o zásadných zmenách v osobnom živote snívateľa.Stretnete sa s tým, ktorý je úplnezmení váš pohľad na ženskú podstatu.Jej vášeň pre intimitu, sexualitu a návyky gejša úplne zatieni všetkých ostatných uchádzačov o vaše srdce.Užite si chvíle aktívneho sexuálneho života, ale neočakávajte od neho stálosť, táto búrka emócií nemôže trvať dlho.

Gustov Miller

Kuracie kurčatá vo sne sú znakom prosperity a stability v živote spiacej rodiny.Sníval som o jedení vajíčok alebo malých kurčiat - v skutočnosti sa stanete rukojemníkom nášho cynizmu a sebeckých sklonov.Vzťahy s opačným pohlavím v tomto období môžu byť veľmi napäté a neisté.Práca zaberie väčšinu času, takže budete nervózni a prepracovaní.

Snívalo sa o kurčatách rozptýlených rôznymi smermi - to naznačuje neistotu a nejasnosť vášho cieľa.Veľa úsilia a peňazí sa vynakladá na prázdne starosti a každodenné práce.A tentoraz môžete robiť veľmi sľubné projekty, ktoré v budúcnosti prinesú stabilitu a finančnú nezávislosť.

​​

Vidieť vajíčka bez sliepky vo sne a snažiť sa ich zohriať - v skutočnosti svedkami podivnej rodinnej drámy.Nesnažte sa ovplyvniť situáciu, ktorá sa vás vôbec netýka.Existuje možnosť vyvolať hádku a objasniť vzťah medzi manželmi.

Sledovanie liahní kurčiat je dobrým dôvodom pre nové začiatky.V týchto dňoch vás bude sprevádzať šťastie.Mali by ste sa však spoliehať iba na svoju vlastnú silu a neočakávať podporu priateľov a príbuzných.

Rodinavtáky v oranžovej farbe - na neočakávaný zisk a prosperitu.Hlavnou vecou nie je vystrašiť šťastie šialeným správaním a bezohľadnými konaniami.Doprajte svojmu blahobytu pokojne a zdržanlivo.

Biely kôň, ktorý ťa sleduje po ceste - v skutočnosti to odráža zodpovedný prístup k podnikaniu, starostlivosť o blízkych a náklonnosť k domácnostiam.Príbuzní sa vás tiež snažia podporovať vo všetkom.

Kŕmenie z rúk domácich miláčikov na dvore - v skutočnosti bude možné ovplyvniť zložitú situáciu.Dokážete sa ako citlivý diplomat, profesionál vo svojom odbore.Vodcovstvo a charizma pomôžu zvýšiť dôveryhodnosť.