Snívali o kvetoch: nuansy interpretácie v knihách snov

Kvety sú jedným z najpríjemnejších a najkrajších predstaviteľov rastlinného sveta.Vystupujú v snoch a sú vnímané ako pozitívny symbol, dobré znamenie.Vo väčšine prípadov sa takéto asociácie ukážu ako pravdivé, ale s cieľom spoľahlivo zistiť, o čom kvetiny snívajú, stojí za to analyzovať úplný obraz nočného videnia a ponoriť sa do knihy snov.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Interpretácia podľa typu kvetu
 3. Akcie s kvetmi
 4. Výklad sny Loffa
 5. Výklad sny Wangiho
 6. ) Anglická kniha snov
Všeobecná interpretácia

Ak mladé dievča sníva o nádhernej rozkvetej záhrade, tento sen hovorí o čakajúcom dátume v blízkej budúcnosti.,Fanouškom, s ktorým dievča strávi večer, sa neskôr môže stať manžel.Rovnaký sen, ak mal vydatú ženu, jej predstavuje obchodný výlet, ktorý sa skončí príjemnými novými vecami, možno zábavnou a úprimnou hostinou.

Kytice videné vo sne majú môj symbolický význam:

 • Niekoľko alebo viac kytíc - do smútku, skleslosti
 • Jeden zväzok viacfarebných púčikov - nebude koniec najviacrôzni obdivovatelia

Blednutie, suché a zvädnuté kvety, sľubné sklamanie v srdcových záležitostiach, neúspechy v pokusoch o nadviazanie nového romantického vzťahu.Pre tých, ktorí už sú vo vzťahu, sen predstavuje možnosť skorého prerušenia.

Tento výklad sa uplatňuje na ženy aj na mužov, s výnimkou toho, že v roku 2006v druhom prípade môže spánok znamenať zníženie potencie.

Vidieť kvety vo veľkom počte - natoľko, že nie je možné pokryť všetko pohľadom - nočné videnie naznačuje okolnosti, ktoré povedú k rozpadu vzťahov s blízkym.

Interpretácia podľa druhov kvetov

Jednou z metód interpretácie takýchto snov je interpretácia podľa druhov kvetov, ich dizajnu a účelu.Kvetinový záhon, umelé rastliny, kvetina vo váze alebo kytici - všetko má svoj vlastný význam.

 1. Kvety vo sne nie sú dobrým znamením.Taký sen varuje pred frustráciou, smútkom, frustráciou.
 2. Umelé kvety v nočnom videní - tiež nie sú dobré.Po takom nočnom videní je snílek zahltený smútkom, smútkom a smútkom.
 3. Biele kvety - priaznivé znamenie, predpovedá rojko radosti, šťastia, pozitívne emócie.
 4. Červené puky symbolizujú vášeň, šťastie, potešenie.Ak snívateľ pozoroval kvitnúce tulipány, mak a ruže - taký sen mu sľubuje príjemné emócie.
 5. Neotvorené púčiky sľubujú nečakané šťastie - bude pochádzať z miesta, kde sa to najmenej očakávalo.
 6. Zvädnuté kvety sú symbolom, ktorý varuje pred chorobami a vyžaduje pozornejší prístup k zdraviu a stavu tela.
 7. Jedna kvetina umiestnená vo váze naznačuje, že v skutočnosti sú všetky snové myšlienky venované jednej osobe.
 8. Nie je to dobrý symbol - izbové rastliny v kvetináčoch.Symbolizujú izoláciu, osamelosť.človekTen, kto vidí taký sen, by mal byť otvorenejší, dôverovať ostatným okolo neho - prinesie to novým príjemným známym a zlepší kvalitu života.
 9. Tí, ktorí snívali o elegantnom a dobre upravenom kvetinovom záhade, sa príliš horlivo zameriavajú na vonkajší svet a zriedka sa na seba pozerajú.

Akcie s kvetmi

Nočné vízie, v ktorých mal snílek možnosť nielen pozorovať krásne rastliny, ale aj pestovať.akékoľvek konanie s nimi má tiež svoj vlastný výklad.Užiť si vôňu kvetov v nočnom videní je strata.Ak by rastliny mali možnosť rezať a zbierať ich - mali by sme očakávať jasnú radostnú udalosť.

Ak mal snílek šancu zasadiť rastliny do zeme - veci sú v romantickom vzťahu, v blízkej budúcnosti sa to pokazí.Presadiť ich z jedného miesta na druhé - k pokušeniu oklamať milovaného človeka, zmeniť milovaného človeka.

Ak sa kvetiny vo sne museli zalievať - ​​v skutočnosti človek, ktorý má sen, robí všetko, čo je v jeho silách, aby dosiahol svoj cieľ.Hodnota nočného videnia, pri ktorej bola osobe predložená kytica, je celkom zrejmá - v skutočnosti by sa malo očakávať, že sa objaví nový obdivovateľ, rande a námaha.

​​

Nákup kytice vo sne je symbolom toho, že snílek nie je úprimný k milovaným.Skryje niečo od priateľov, príbuzných, partnera, nie je k nim dostatočne úprimný.

Loffova vysnívaná kniha

Podľa interpretácie tejto vysnícej knihy sú kvety univerzálnym symbolom krásy.Tlmočenie tu vveľa závisí od farby rastliny, najmä v prípade neprirodzenej farby.Ak mu v nočnom videní dáva priateľ sníva zelenú ružu - v skutočnosti sníva splní svoju vášeň.

Interpretácia podľa typu kvetu:

 • Lila - choroba, smrť, jed
 • Ruža.Čierna - do smrti, žltá - na priateľstvo.Biela - pre čistotu, červená - pre lásku
 • Narcis - pýcha, zosobnenie niekoho „I“
 • Daisy - hanba, hanba pri prejavovaní pocitov.Ten, kto dal sedmokrásku, je predmetom súcitu
 • Lily - všetko týkajúce sa jari, sviežosti, obnovy, oživenia
 • Orchidea - zmyselnosť, sexualita

) Kniha snov Wangiho

Výsadba kvetov na vlastnom pozemku je symbolom skutočnosti, že v skutočnosti snílek konal múdro a vznešene.Ak je v nočnom videní zasnený snívkami rôznymi obdivovateľmi - v skutočnosti môže byť osamelosť ťahaná na dlhú dobu a dôvodom sú prehnané požiadavky na partnerov, na ktoré sa nikto nehodí.

Tkať veniec kvetov - stretnúť sa so skutočnou láskou, vybudovať silnú a priateľskú rodinu.Dostať kvetinu v byte ako darček - do smutnej správy o smrti človeka.

Anglická kniha snov

Trhanie voňavých kvetov a plných prsníkov s radosťou, ktoré vdychujú ich vôňu, je dobrým znamením, ktoré čoskoro sľubuje.začiatok pohody, svetlé pruhy, veľa šťastia.Vytvorenie kytice vlastnými rukami predznamená šťastné a dlho žiaduce ziskové manželstvo.

Rovnaké rozptýlené kvety, ktoréNezdalo sa, že by sme zbierali kyticu, hovoria, že plány na tento okamih nie je možné realizovať.Blednúce kvety znamenajú oslabenie zdravia alebo smrť milovanej osoby.