Snívali o mŕtvom psovi - interpretácia významu snov

Mŕtve zvieratá vo sne sú zvyčajne nebezpeční nepriatelia, s výnimkou domácich miláčikov, ktorí bývali v dome a boli považovaní za členov rodiny.Pomeranian, ktorý sa nosí na rukovätiach, sa stane vaším verným a mocným ochrancom a strážny dvor na reťaziach, koňoch, kačiciach a husách bude pravdepodobne zradnými nepriateľmi.

Hlavné hodnoty

 • Snívali ste o príšere poháňanej malým mŕtvym psíkom - počítate s pomocou priateľov a určite príde.Väčšinu práce bude potrebné vykonať na vlastnú päsť, nebude pracovať na úplnom presune riešenia problémov na široko priateľské plecia.Pamätajte na ľudí, ktorí vám pomohli a neodmietajú im pomôcť.
 • Stratili ste sa v lese, v neznámej oblasti, váš pes sa niekde objavil a viedol vás na správnu cestu - zmätení ste vo svojich vlastných myšlienkach, nápadoch a obrátili sa nesprávnym smerom.Musíte sa zbaviť falošných predstáv o realite, pomôže vám to intuícia a pocit pravdy.Pokúste sa lepšie spoznať ľudí okolo vás.Je možné, že vám hrubí a nepríjemní ľudia prajú veľa šťastia a sú pripravení vám pomôcť, a vaši nepriatelia sú ľudia, ktorých ste považovali za dobrých slov, slušný vzhľad a úsmevy.
 • Ak sa k vám vo sne priblížil mŕtvy pes priateľov, môžete zistiť, ako sa k vám ľudia skutočne správajú.Ak je pes priateľský, zreteľne s ním sympatizuje, ale jasne sa ukazuje, že nebude tolerovať špeciálnu známosť - máte skvelých priateľov.Ak pes šteká za nič - sú to len kamaráti, celkom v bezpečí.
 • Mŕtvy pes priateľov, ktorý vyrazí z prepadu, útočia vážne - vzťahy s priateľmi zjavne prechádzajú ťažkým obdobím.Pokúste sa pamätať na to, či ste urazili svojich priateľov alebo či ste zradili ich dôveru.
 • Umierajúci pes vo sne, ak ste pri jeho smrti - márne nádeje.Udalosti, na ktoré ste sa spoľahli, sa nestanú, nedostanete pomoc a podporu z miest, na ktoré ste zvyknutí.
 • Psy sa vyznačujú úprimnou oddanosťou a naivitou, sú pripravení uveriť osobe, aj keď sa správa kruto alebo nespravodlivo.Mŕtvy pes môže znamenať koniec naivity.Možno sa váš podvod a sebecký postoj stali zjavnými aj pre tých najoddanejších ľudí.Pokúste sa z nich nepritiahnuť svojich nepriateľov.
 • Zviera, ktoré ste zabili - minulosť si vyžaduje pomstu.Ak sa nepriamo pripisujete vine za smrť zvieraťa, nemali ste zlé pocity, budete môcť súhlasiť a vysvetliť svoju vinu.Možno má zmysel poskytnúť nejaký charitatívny príspevok, priniesť jedlo, lieky dobrovoľníkom pracujúcim so zvieratami.Napríklad všetko, čo sa deje v živote, je potrebné regulovať počet túlavých zvierat, s ktorými sa štátne štruktúry nemusia vždy vyrovnať.Ale aj za činy, ktoré považujete za správne, budete musieť platiť nočnými morami a veľmi skutočnou zodpovednosťou.
 • Ak pes prišiel vo sne, ktorý ste ako dieťa urazili, taký sen znamená, že ste sa zmenili a existuje možnosť napraviť chyby detí a dospievajúcich.Urobte niečo dobré pre spoločné dobro.- dajte lavičku na predné dvere, zasadte krásny kvetinový záhon, o ktorý sa budete starať.Možno má zmysel pestovať krásne izbové rastliny.
 • Mrtvý pes je zombie, podobne ako Dobermani z Resident Evil vo sne - štandardné monštrum, stelesnenie vašich tajných obáv, nepriateľstvo, strach zo smrti a choroby.Napriek strašidelnému vzhľadu a zlým návykom, príšerné pekelné psy neprinášajú nič zlé.Možno ste mali pred spaním dobrú večeru alebo vypili pohár navyše.Vypite kefír alebo jogurt, aby ste vypláchli nahromadené toxíny.Filmové nočné mory sú štandardnou reakciou tela na menšie otravy.

Výklad úradov

 • Podľa Millera je mŕtvy pes ležiaci nehybne vo vašom dome alebo mimo prahu, čo ukazuje, že nie ste príliš dobrý.postoj k ľuďom.Relatívne povedané, považujete sa za človeka a za ostatných - priateľov človeka, ktorý sa musí naučiť porozumieť vám, pomôcť vám a potešiť vaše pohodlie.Mŕtvica psa ukazuje, že iní ľudia prestanú takýto postoj zabezpečovať.Za hranicou leží mŕtvola tvojho bývalého priateľstva a možno aj rodinný život.
 • Freudova kniha snov vidí mŕtve psy ako zbytočný pokus o oživenie vzťahu.Ak sa mŕtvy pes správa ako živý pes, jedná sa o obavy z problémov v sexuálnom živote, strach z impotencie.Útok na zombie zvieratá - čisto mužský strach zo ženskej sexuality, strach z menštruácie, sex počas tohto obdobia, strach zo špiny, nečistoty, agresie.
 • Snívanie Wangi verí, že mŕtvy pes znamenávernosť dokonca aj nad hranicu hrobu.Existuje dôvod veriť, že vidiaci vie o čom hovorí.
 • Kniha snov pre ženy interpretuje mŕtveho psa vo sne, ako je smútok z rozlúčky s minulosťou, nostalgia pre bezstarostné detstvo.Ak chcete vidieť svojho mŕtveho miláčika, pamätať na spoločnú malomocenstvo - hľadať rovnaké úprimné a nezaujaté priateľstvo a emocionálnu blízkosť, aké je možné iba v detstve.Takýto sen znamená vzácnu duchovnú čistotu a sľubuje šťastie.

Záver

Mŕtvy pes vo sne zvyčajne znamená výčitky svedomia.Je to dobré znamenie, príležitosť na opravu chýb.Nepočítajte s priateľmi príliš veľa.Pomoc neznamená, že by sa ľudia mali vzdať všetkého a riešiť svoje problémy, pretože vy sami to nikdy neurobíte.

Mentálne pochovať mŕtveho psa zo spánku a začať nový život, pokúsiť sa získať podvodnú dôveru, plniť povinnosti čo najlepšie.Všetko bude v poriadku.Ak ste vo sne mali možnosť vidieť mŕtveho psa, ktorý bol po dlhú dobu váš priateľ - buďte vďační za návštevu.