Snívali o smrti: ako interpretovať podľa rôznych snov

Každý človek aspoň raz v živote premýšľal o svojej smrti.Tieto myšlienky sa môžu objaviť s pribúdajúcim vekom, alebo k tomu môže viesť vážna choroba alebo kritická zdravotná situácia.Toto vysvetľuje nepokojný spánok takýchto ľudí.Ale čo keby smrť snívala o dokonale zdravom človeku?Prečo taký pozemok sníva, je potrebné to zistiť v knihách snov.

Dlhá cesta života

V starom symbolizme smrť zosobňuje proces transformácie a oslobodenia od niečoho.Preto ľudia mylne vnímajú svoju smrť a smrť príbuzných vo sne ako koniec života.Ide skôr o zmenu stavu bytia, znovuzrodenie, ktoré prinesie obnovenie vedomia, zdravie, prehodnotenie jeho podstaty.

Vízia smrti mnohých ľudí prorokuje smutnú interpretáciu.Po takomto scenári existuje veľmi vysoká pravdepodobnosť výskytu epidémií, katastrof, prírodných katastrof.

Zostanem pre teba svetlom

Smrť vo sne pre ženu je predovšetkým úvodom nahromadenej vnútornej agresie voči niekomu, začiatkom obnoveného vzťahu.Byť po matke - v skutočnosti prinesie iba pozitívne emócie.Ak bola mamanezdravá - určite sa uzdraví a ak bude v depresii, čoskoro ju opustí.

Pohrebná služba otca vo sne, s ktorým je v skutočnom živote hádka - nastal čas vyriešiť konflikt v skutočnosti.Ak vidíte svojho otca mladého, vedie zlý a nemorálny životný štýl, ktorý odsudzujete.Pokúste sa dostať do kontaktu, hovoriť, veľa záleží na vás.

Bol to sen stať sa vdovou - náznak vašej vzdialenosti od vášho manžela, zdĺhavých pracovných ciest alebo pracovného zaťaženia, ktoré vás navzájom odcudzilo.Obvinenia nahromadené alebo mučené výčitkami svedomia a škandálov.Nemôžete uniknúť dialógu.Pokúste sa urobiť produktívny.

Priateľ sa dostal do posmrtného života - vaše činy budú v blízkej budúcnosti odsúdené blízkymi.Vyhnite sa klebety a intriky.Ale ste odhodlaní niečo nové a ohromujúce a šťastie je na vašej strane.

Zánik milovaného človeka vo vašom sne ho vedie k drobným problémom, ktoré sa nestanú vážnymi problémami, ale vaša podpora a pozornosť počas tohto obdobia pre neho budú významné.

Známy opustil svet života - ak ste túto osobu dobre poznali, čakajte od života nové príjemné chvíle.Priaznivé obdobie pre účasť na nových projektoch.Vaše nápady budú inšpirovať k vytvoreniu nielen vás, ale aj kolegov.Toto je nová stránka vo vašom živote s predchádzajúcimi skúsenosťami, znalosťami a múdrosťou.

Dlhovekosť mužov

Pre mužov je vidieť starca s kosou prostriedky na získanie novej sily mysle a tela.A jeho vlastná smrť od starca -Skvelá príležitosť premýšľať o nových super úlohách.Pre vás je to obdobie znovuzrodenia, všetko sa ukáže a zhorí vo vašich rukách.Vaše akcie a akcie v podnikateľskej sfére spôsobia búrku emócií a potlesk od kolegov.Úrad sa zvýši a príjmy sa zvýšia.

Niektorí z vašich blízkych príbuzných zomreli vo vašich rukách - toto je predzvesť, ktorú prebudení príbuzní potrebujú vašu pomoc, ale nechcú vás vyrušovať.Váš hovor alebo príchod k nim bude veľmi užitočný.

Ak sa chcete zobraziť, musíte najskôr odísť.Autorove knihy snov

Vanga

Vlastná smrť je veľmi symbolická pre tých, ktorí sa nedávno rozhodli žiť spravodlivo a zbožne.Po takýchto snoch sa môže dar uzdravenia u človeka prebudiť.A tak sa stane poslom Božím.

Ak sa sníva o zániku slávneho vodcu, v krajine sa očakávajú veľké zmeny.Toto je vzhľad múdreho vládcu, ktorý bude hľadať mier a harmóniu medzi ľuďmi rôznych štátov.

Videl som stav klinickej smrti - v skutočnosti hmlovinu a nevedomosť o tých veciach, ktoré vás momentálne najviac znepokojujú.A potom to, čo bude zrejmé, vás nebude ovplyvňovať najlepším spôsobom.

Cudzinec, ktorý zomiera na bolestivú smrť, je predzvesťou vojny alebo konfliktu, na ktorom sa budete musieť zúčastniť týchto strašných udalostí alebo ich budete svedkami.

Nostradamus

Vidieť seba alebo niekoho blízkeho v hrobe naznačuje, že budete žiť dlhý a šťastný život.Ak veľa ľudí zomrie vo vašom sne, je to znamenieže ľudstvo má dlhé obdobie existencie.A koniec sveta nepríde na mnoho tisícročí.

Pacient išiel do iného sveta - objavovať nové poznatky v oblasti medicíny.Možno nájdu liek na smrteľnú chorobu.

Gustov Miller

Pohreb milovaných osôb, ktoré vás už opustili, sa posiela ako varovanie pred nebezpečenstvom alebo v období niekoľkých súdnych konaní.Straty sú nevyhnutné počas tohto obdobia, záleží však na vás, aké veľké budú.

Zosnulý otec s vami hovorí - v skutočnosti musíte byť v strehu so svojimi partnermi alebo kolegami.Niekto sa vás snaží vyvážiť alebo mu veľa zabrániť.Dôkladne skontrolujte dokumenty a všetky sprievodné transakcie s papierovými peniazmi.

Hovoriť s matkou je výzva, aby sme viac pozorne sledovali svoje zdravie a ukončili zlé návyky.

Mrtvý muž vo vašom sne je veľmi veselý a radostný - váš skutočný život je príliš bezstarostný a bezcieľny.Musíte skontrolovať hodnoty a uprednostniť, inak všetko pre vás smutne skončí.

Zosnulý brat sa vás snaží rozveseliť a pripomenúť vám zasľúbenie - vy sami musíte viniť svoje depresie a zlyhania, nesmiete ísť do zúfalstva, ale naďalej bojovať a snažiť sa všetko napraviť.

Smrť príbuzného, ​​ktorý je nažive a v reálnom živote, hovorí o tom, že prerušil svoj vzťah s ním.Prudké hádky alebo sťažnosti vás zmenili na cudzincov.

David Loff

Pocit, že ste fyzicky preč, hovorí o vašich zážitkoch.vycítiť nejakú hrozbu, ktorá sa bojí urobiť správne rozhodnutie, v skutočnosti panika.Toto prejde, len čo urobíte prvý krok a začnete usmerňovať svoj osud.

Ste na pohrebe milovanej osoby - váš vzťah s dievčaťom je zastaralý, pre konverzáciu nie sú spoločné témy, večer sa pokúsite robiť svoju vlastnú vec.Toto obdobie sa malo rozlúčiť a ísť ďalej.

Po smrti príbuzný - tento sen hovorí o vašich pocitoch pre neho.Je vám veľmi blízky a milý, možno sa za neho cítite zodpovedný alebo sľúbil svojim rodičom, že sa o neho postarajú.V žiadnom prípade by ste nemali prenášať všetku zodpovednosť za svoj osud na svoje plecia.

Evgeny Tsvetkov

Bol videný obraz mnícha s kosou - vzrušujúci, ale sľubný sen.Je možné predzvesť narodenia nového života, vlastného tehotenstva alebo niekoho vo vašom okolí.Je to tiež znak osobnej zmeny, reinkarnácie, zmeny povolania, vzhľadu, životného štýlu alebo krajiny.Ste pripravení na neuveriteľné zmeny a dlhý šťastný život.