Snívali sme o víne: čo to znamená z kníh snov

Víno je opojný nápoj, ktorý podľa knihy snov prináša šťastie, bohatstvo, sľubuje dlhý a jasný život.Láska, priateľstvo, zlepšenie finančnej situácie, dobrí známi - to všetko sníva slnečný nápoj.

Všeobecná hodnota

)

Vo sne nájdete upchanú fľašu - skryte svoj potenciál.Ten otvorený hovorí o zábavných zábavách, priateľských večierkoch, výročiach.

Ak vo sne sledujete prúd červenej alebo bielej kvapaliny z krku, čoskoro sa dozviete tajomstvá iných ľudí.Ak sa naleje do pohára - môžete ich udržať v tajnosti.Keď sa alkohol šíri po podlahe, nebude fungovať, aby skryl tajomstvá iných ľudí.

Červená farba vína vám hovorí ako vášnivá osoba.Si plný života, energický.

Snívanie o bielom nápoji - máte romantickú povahu.Sen s ružovým vínom hovorí o klamstve: dávajte pozor na nových známych.

Vo sne máte úzku pohárik vína - očakávajte povýšenie, hotovostný príjem.Alkohol v malom a širokom pohári - noví známi, priatelia.Snívam o tompite drink zo železného hrnčeka - ste jednoduchí, otvorení.

Pozri víno vo fľaši - uskutoční sa plánovaná cesta.Budete sa baviť s priateľmi na pikniku, vyraziť na ryby.

  • Fľaša je na najvyššom poli - rast kariéry.
  • Víno vo výklade je nákup drahých predmetov alebo drahých darčekov.
  • Rozprávanie s opilcom, ktorý drží fľašu, je rozhovor s osobou, ktorá vám závidí.
  • Veľká fľaša je veľká sviatok, sviatok v dome.
  • ​​
  • Kvapka vína - nájdete príležitosť ušetriť na nákupe drahých vecí.

Existuje slávnostný stôl s vínom - svadba, banket.Ak je v blízkosti chlieb, čaká nás zoznámenie sa s bohatým človekom.

Fľaša opitého vína predstavuje neplánované plytvanie peniazmi.Polovica rozhodnutí - správne rozhodnutia.

Farba vína

  1. Ruby - manželstvo pre mladé dievča, dlhý a šťastný život pre rodinných príslušníkov, vzhľad detí.Ak ste tehotná vo sne a pijete víno - dieťa sa narodí silné a zdravé.Rokovania podnikateľ bude úspešný.Sladký nápoj je predzvesťou peňažného zisku, kyslý nápoj je ekonomikou samou o sebe.Kyslé víno sľubuje elegantnú dovolenku v exotickej krajine, horkú - obklopujú starostlivosť a pozornosť vašich príbuzných.Rozbité sklo symbolizuje víťazstvo nad všetkými nepriateľmi.
  2. Biela je dobrá nálada.Majte plnú fľašu - užite si pohár, skvelú náladu.Pitie v spoločnosti vo sne - prebudenie s cieľom zdieľať tajomstvá iba s priateľom - sa snaží stať sa viac oslobodeným.

Kniha snov pre ženy

Žena, ktorá pije víno vo sne, sa čoskoro úspešne ožení.Sudy na víno snívajú o luxusu.Plná vínna pivnica - neslýchané bohatstvo, luxusný život.Ak pôjdete dole do takého suterénu - čakajte príjemný zážitok.

Vychutnanie predznamenáva transfúziu vína z fľaše do fľaše vo sne.Môžete tiež ísť na výlet, z ktorého prinesiete nezabudnuteľný zážitok.Rozbiť fľašu vína je veľká vášeň, ktorá nepozná hranice.

Letná kniha snov

Vo sne pite veľa alkoholu a neopite sa - ste sebavedomí, považujte sa za najlepších a ostatní majú úplne iný názor.

Aesopova snová kniha

Vinná pivnica sníva - musíte tvrdo pracovať, bude veľa vecí, ktoré nemožno odložiť.Ak si vo sne kúpite veľmi drahé víno - v skutočnosti sa pripravte na výlet, v ktorom sa stretnete s bohatým človekom.

Nastáva boj, zúčtovanie, ak vidíte, že ste opitý s fľašou v ruke.Pite na náklady niekoho iného - nezabudnite na svoje dlhy, môžu sa objaviť veritelia.

Vy sami vyrábate víno - nebojte sa tvrdej práce, dlhej práce, po ktorej dostanete dobrú odmenu.

Staroveká ruská kniha snov

Víno vo sne - do boja, prelievania krvi.Pitie nezriedeného vína - zdravie zmiešané s vodou - choroba.Pitie bieleho vína je zábava, bahnité smútok, zlé správy.Uvidíte sa opitý vo sne - spoznajte nových ľudí, spoznajte priateľstvo.

Interpretácia snu E. Tsvetkovej

Pitie vína vo sne je zábava, zaobchádzanie so svojimi priateľmi na pohreb.Nápoj rozliaty na podlahe znamená nešťastie.Ak budete piť sami, dostanete zlé správy.Ak niekomu predáte víno, hádajte sa s priateľmi, príbuznými a známymi.

Kniha o erotických snach

Pitie vína vo sne - v skutočnosti sa budete baviť, spoznať nových priateľov, stretnúť sa so svojím spolubývajúcim.Pre mladé dievča to bude úspešné manželstvo.Ak rozbijete fľašu, budete mať šialenú vášeň.

Interpretácia sna Freuda

Slávny psychológ Sigmund Freud decifuje sen s množstvom opitého vína tým, že sa pri opití miloval.

Ukrajinská kniha snov

Piť víno vo snoch znamená v skutočnom živote starať o svoje záležitosti.Biele víno - radosť, červená vitalita, dobrá nálada, jablko - skromnosť.

Výklad snu 21. storočia

Podľa výkladu sna 21. storočia znamená víno vo sne prosperitu, bohatstvo.Ak nalejete drink - získajte skvelú odmenu za svoju prácu.

Pite šampanské, otvorte fľašu - očakávajte dobré správy, prekvapenie.Ak nalievate víno, vaše drahocenné želania sa splnia.Piť Cahors - zažiť výčitky svedomia v skutočnosti.

Mladé víno je varovaním - obmedzuje zmysly.

Kniha Wandererových snov

Červené víno znamená radosť, úspech, lásku, naplnenie túžob.Biela je nešťastie.

Francúzska kniha snov

Víno vo francúzskej knihe snovznamená boj, krviprelievanie.Ak je víno čisté - očakáva sa úspech, ziskové podnikanie, zdravie.Zlé víno je lož.

Interpretácia snov Millera

Pozrite sa, ako pijete víno vo sne, to znamená, že v budúcnosti budete čakať radosť a silné priateľstvo.Veľa vína - cestovanie a zábava.Ak mladá žena sníva o víne, čoskoro sa ožení.