Snívalo sa mi o bielej labuť, čo to znamená z kníh snov

Ľudia, ktorí kŕmia pôvabné a krásne vtáky v parku na rybníku, zažívajú veľké potešenie.A čo znamená biela labuť v snoch.Aký je sen tohto sprisahania, učíme sa v dôveryhodných knihách snov.

Obsah
  1. Outland Bird
  2. Manželka labutí vtáka ]
  3. Muž je hruď labuť, chôdza páva
  4. Biela labuť nie je chlapík šedej husi.Autorove knihy snov
  5. Gustov Miller
  6. Sigmund Freud
  7. Wang
  8. Evgeny Tsvetkov

Podivný vták

Biela labuť je stelesnením čistoty a cudnosti.V dávnych mýtoch bol tento vták obdarený darom proroctva, múdrosti a šľachty.Niektorí ľudia majú povesť o putujúcej duši vo forme bielej labute.

Takýto pozemok pre snílka určite prinesie do domu dobro, šťastie, úspech a lásku.Pár vtákov vidieť - do rodinnej idyly.Scenár, v ktorom kŕmite alebo sa staráte o labuť, má tiež pozitívny výklad.

Agresívne prostredie pre vtáka alebo vaše rozhorčenie nad ním nesľubuje dobročinnú predpoveď.

Manželka, že labuť je vták

Pre ženy je to znak duchovného poznania, pochopenia vlastných pocitov, túžob.Pokúsením sa nájsť skutočné hodnoty získate rovnako zmýšľajúcich alebo duchovných učiteľov.

Čistiaci vták pre slobodnú osobu prinesie sériu udalostí týkajúcich sa očistenia duše a tela.Nasmeruje vás k vernému životnému partnerovi.

Taký pozemok na pozadí pokojného jazera vna slnku sľubuje žene Božiu milosť pre jej rodinný krb.A dievčatá bez snubného prsteňa majú dobré vyhliadky na manželstvo.

Vyčerpaný chorý vták predpovedá vyhorenie obchodnej ženy.Ste posadnutí hromadením hmotného bohatstva a zabudli ste na svoj skutočný osud.Je potrebné obnoviť silu, zdravie a premýšľať o potomkoch.

Počuli sme, že pieseň labutí - osud vám dáva poslednú šancu uvedomiť si, čo ste nemali dosť času, trpezlivosti, sily alebo túžby na mnoho ďalších rokov.Osamelý - stretnúť druhú polovicu, bezdetný - zažiť radosť z materstva, urazenú ich potomkami - odpúšťať a uzavrieť mier s príbuznými.

Človek - prsia labute, chôdza z páva

Aby sa dalo vidieť, že vtáky kráčajúce po brehu ďaleko od vody - v skutočnosti vykazujú nepružnosť charakteru a pevne hájia svoje záujmy.Možno prejav manažérskych kvalít pozitívne ovplyvní váš kariérny rast a plat.

Osamelý pekný muž vám pláva za jedlo - je to veľký dôvod premýšľať o správnej investícii.Váš finančný príjem sa výrazne zvýši a bude vyžadovať primeranú investíciu.

Pokrevná labuť vo sne - hroziace choroby príbuzných alebo jeho choroba.Ak si viete predstaviť, ako sa o neho staráte vo svojom vlastnom dome, úspešne zvládnite všetky ťažkosti a získajte imunitu pred všetkými problémami na ďalšie obdobie.

Osamelý kurčiatko stúpajúce do vzduchu naznačuje, aký je váš obrovský potenciál, rozvíjajúc svoje silné stránky, nielenžebude úspešný, ale tiež núti ostatných, aby vás nasledovali.Vaša neochvejná autorita a efektívnosť sa stanú príkladom nasledovania kolegov.

Vták, ktorý sa vznáša od vás, naznačuje, že ste sa vydali nesprávnou cestou, čo môže viesť k nadmernej konzumácii, strate morálky, osamelosti a zničeniu.Biela farba labute naznačuje, že nie je všetko stratené a váš vnútorný hlas, výchova a múdrosť vám umožnia opustiť tento životný štýl.

Biela labuť k šedej husi nie je chlapík.Autorove knihy snov

Gustov Miller

Ak chcete vidieť, ako tento úžasný vták pláva v pokojnej vode, musí nájsť pokoj a pokoj v duši.Nastáva čas univerzálnej rovnováhy.Budete viac priťahovaní duchovným osvietením, umením a maľbou.Bezpečné obdobie na zefektívnenie života.

​​

Biela labuť sa mení na čiernu - pochybné potešenie a následné sklamanie.Intuícia vo vás stále dunie a mládež a neskúsenosť vás tlačia k účasti na rôznych dobrodružstvách.

Kŕmili celé stádo chleba - za svoju prácu a usilovnosť očakávajú štedrú odmenu za osud.Ocení sa vaše úsilie, talent a energia.Bohatstvo a prosperujúci život leží pred nami.

Videl som mŕtveho vtáka - v skutočnosti strácajú chuť na život, budete trpieť nadmernou saturáciou a sklamaním.Dosiahli ste extrém, ktorý vám bráni v prekvapení alebo potešení.Všetko sa javí ako obyčajné a cudzie.

Sledujte skúsenosti s labutetichá rodinná radosť v skutočnom živote.Práve v rodine získate silu a optimizmus pre nové nápady a projekty.Len nedávajte na displej svoj vzťah.

Sigmund Freud

Tento čistý a pôvabný vták je spájaný s vonkajšou príťažlivosťou snívačky voči okolitým ľuďom.Uvedomujete si svoje zásluhy, pozorujete názory opačného pohlavia a potešíte pozornosť fanúšikov.

A ak zažívate agresiu, vrhnite kamene na toto stvorenie - v skutočnosti cítite nespokojnosť s intimitou s partnerom.Nemáte dostatok jeho pocitov, emócií a prejavov známok pozornosti z jeho strany vidíte stále menej.

Videli sme tieto biele knihy a snažíme sa z nich utiecť - sen naznačuje, že sa snažíte potlačiť svoje pocity voči osobe, o ktorú máte záujem.Ak sa snažíte obmedziť emócie a príťažlivosť, poškodzujete predovšetkým seba, čo vedie k zúfalstvu a depresii.

Vanga

Biela labuť označuje čistotu a vernosť manželského páru.Ak chcete vidieť taký sen v predvečer svadby - predstavuje šťastné manželstvo.Ak preklopia krídla - do rodinných hádok a urážok.Zhromaždili sa vo vás emócie, ktoré sa musíte zbaviť.

Chyťte krásu tak, aby perie lietalo - očakávajte prázdny rozruch a menšie problémy.Kŕmite kurčatá - starajte sa o svoje deti alebo pomáhajte cudzincom.V každom prípade nájdete radosť a pôvab zo svojich skutkov.

Počuli sme prenikavý výkrik na jazere - blížia sa skúšky prebudeniačo bude mať za následok horkosť strát, sĺz a utrpenia.

Snívali o vtákoch zapletených do sietí - existuje vysoká pravdepodobnosť, že sa dostanú pod kontrolu ostatných a ovplyvnia sa, čo bude veľmi ťažké zbaviť sa.Pokúste sa načúvať intuícii a nevzdávať sa manipulácií.

Evgeni Tsvetkov

Červená kniha pláva v bahnitej a špinavej vode - pripravte sa na skúšky súvisiace s oddeľovaním, dlhým oddeľovaním a osamelosťou.

Pokúsili sa skrotiť nezávislého a plachého vtáka - vaše snovy sa nemôžu splniť.Nádeje sa rozptýlia a ciele sa stanú skutočnejšími a konkrétnejšími.

Vystrašený pri pohľade na zobák siahajúci po teba.- zažite neuveriteľnú radosť a zábavu.Dôvodom môžu byť rodinné tradície a sviatky, ako aj nové zoznámenie sa s milencom.

Labuť siaha po vás a objíma jej krídla - nájdete tajného patróna alebo duchovného mentora.Potrebujete dobrú radu a porozumenie, stretnite sa s niekým, komu môžete dôverovať najviac tajným.