Snívalo sa mi o chladničke - o odtieňoch dešifrovania podľa kníh snov

Chladnička - skladovanie potravín, hlavný prvok kuchyne.Niekedy sa môžete dozvedieť veľa o osobe, jej zvykoch, prístupe k sebe a pohode z obsahu chladničky.Chladnička vo sne nie je o nič menej dôležitá ako v živote.Kontrola zásob potravín uprostred noci je úplne normálny inštinkt zdedený od predkov.Niektorí ľudia sa dokonca prebudia a naozaj idú do obchodu s potravinami, otvoria dvere, chytia niečo z police a zjedia ich.

Toto sa nerobí z hladu, ale na potvrdenie vlastníctva, držby jedlých pokladov.Chladnička má veľa tajomstiev - otvorená a presvedčte sa sami.Zanechali ste kúsok koláča?Kde robiť horčicu, ktorá je na poličke už 5 rokov?Dozvieme sa, prečo v chladných knihách sníva chladnička.

Hlavné hodnoty

 • Hlavným významom chladničky vo sne sú zásoby potravín.Pravdepodobne sa bojíte hladu z niektorých dôvodov, bojíte sa straty zamestnania alebo sa obávate prírodných javov.Vaše obavy sú s najväčšou pravdepodobnosťou neopodstatnené.Ale aj tak zásoby potravín.Len sa nebojte.
 • Nalievanie potravín na police je viac ako dosť.Usporiadať, posunúť - ste spokojní so súčasnou situáciou.Ak sa medzi výrobkami nájdu pokazené výrobky a vy ich vyhodíte - pre veľkú selektivitu vo vzťahoch, náročnosť.Ak necháte rozmaznané jedlo na svojom mieste, ste vlastným infantilizmom a neschopnosťou samostatne rozhodovať.Možno by ste mali začať s rozhodujúcimi zmenami vo svojom osude.nievzdajte sa a nenechajte bojisko na nepriateľa.Najjednoduchšie je odísť a zabiť dvere, ale je to porážka.To je presne to, čo od vás hľadajú nešťastní priatelia.
 • Dodajte jedlo - čakajte na milých hostí, dobrých priateľov alebo významnú osobu.
 • Empty - alarm, znamenie, že ho musíte naplniť jedlom.V skutočnosti je možné, že mraznička je plná potravín až do zlyhania, ale alarm a možný hlad sa nezastavia.To znamená, že máte zvýšenú úzkosť.Môžu sa vyskytnúť problémy, ktoré predvídate nepolapiteľné znaky alebo depresiu.
 • Ak mraznička nie je v kuchyni, ale na neočakávaných miestach - na ulici alebo v parku - máte hlad.Sny plné jedla môžu doslova prenasledovať ľudí, ktorí chcú ovládať svoju váhu.Pred vašimi očami plávajú chutné klobásy, ochutený syr, ovocie, tvaroh a dezerty a vzrušujú predstavivosť.V takom prípade budete musieť konať v rozpore s odporúčaniami týkajúcimi sa prázdnej mrazničky a chladničky v skutočnosti vyprázdniť.
 • Zkazená nefunkčná mraznička znamená, že ste stratili nádej na lepší život a uvažujete o veľkých zmenách, o premiestnení.Zhnité jedlo v poškodenej chladničke, nedostatok svetla - averzia k súčasnému životnému štýlu, depresívna vízia sveta.
 • Priemyselná chladnička s veľkým objemom mrazničky.Snívať o priemyselnej komore - na prechladnutie, nebezpečenstvo alebo ste revidovali bojovníkov, keď telá tých, ktorí nesúhlasia a sú prepravovaní v priemyselných chladničkáchsmrtiace vakcíny.

Autoritatívne výklady

 • Kniha snov ženy vyčíta potápačovi za sebectvo a tvrdí, že obchodnými a tvrdými súdmi ste zranili jemnú dušu človeka,kto je vo vašom okolí a snaží sa zarobiť nejaké peniaze.
 • V prípade mladých dievčat sa chladnička vo sne javí ako známka neuspokojenej lásky.Pri interpretácii veľkého železa a studeného objektu sa ako znak chladných vzťahov zhoduje ženská vysnívaná kniha s vysnívanou knihou Wanderera.
 • Buržoázna kniha snov zaručuje, že stav a obsah chladničky sú vašimi očakávaniami zo sveta.Ak vidíte holé police, plesne, chutné jedlo - očakávate od svetovej nudy, prázdnych problémov, sklamaní.S najväčšou pravdepodobnosťou máte pravdu.Ak vo vnútri mrazničky praskajú pochúťky, chutné a krásne jedlá - očakávate bohatstvo, luxus, prosperitu a úspech.Vaše očakávania nie sú oklamané, dostanete úspech.
 • Tlmočník snu Longo hovorí, že vidieť chladničku vo sne, najmä otvorenú - vašu duchovnú veľkorysosť nebude ocenená.
 • Freudova kniha snov interpretuje chladničku ako prejav nespokojnosti so sexuálnymi a emocionálnymi vzťahmi.Nie ste spokojní s chladom a uhlom partnera.Ak je mraznička prázdna - myslíte si, že vzťah je úplne vyčerpaný, dokončený.Neponáhľajte sa k záverom a ešte viac sa nemusíte ponáhľať, aby ste sa zbavili rozmerných predmetov.Situácia sa dá celkom ľahko regulovať.

Záver

Vidieť chladničku vo sne je dobrým znamením, ževám ukáže praktickú víziu sveta, starostlivosť o rodinné jedlo, pohodlie domova.Podľa stavu chladničky vo sne si môžete ľahko určiť svoju vlastnú náladu a upraviť ju.Mierne plná chladnička znamená prosperitu, sýtost a pohodu po dlhú dobu.