Snívalo sa mi o dekódovaní striebrom podľa obľúbených snov

Striebro bolo od pradávna považované za magický, magický kov.Strieborné guľky zabíjajú upírov a vlkolakov na mieste, strieborné náradie dezinfikuje značný počet baktérií, voda v striebornej nádobe zachováva sviežosť po dlhú dobu bez zatuchnutej arómy.V mnohých domácnostiach je pitná voda udržiavaná v pohári a džbáne so striebornou lyžicou.

Takáto voda sa považuje za prospešnú pre žalúdok.Strieborné šperky pomáhajú udržiavať zdravie a v prípade problémov stmavnú.Predpokladá sa, že striebro chráni pred závisťou a zlým okom.Čisté striebro má tieto vlastnosti, nie však falzifikáty, tzv. Šterling alebo čínsky.Poďme zistiť, čo je striebro v hlavných knihách snov.

Hlavné významy striebra vo sne

Tento kov symbolizuje nesebeckosť.Spotrebný materiál proti zlým duchom.Ak sa bojíte upírov alebo strašných snov, objednajte si pravú striebornú retiazku s jednoduchým ornamentom - striebornú guľku alebo štvorlistý list.Za cenu sú strieborné šperky k dispozícii aj pre študentov stredných škôl, ktorí šetria raňajky.To však neznamená, že strieborné sny o chudobe.Skôr k moderovaniu.Striebro je nemilosrdné chamtivosť, závisť a ničí ho s rovnakým nadšením ako ostatní zlí duchovia.

Cesty striebra, mesačný most, mesto so striebornými vežami - tieto sny majú spoločný výklad klamstva, ktorý sledujete a nechcete vidieť nič iné ako falošnú realitu.V rozprávkach usporiadali škriatkovia strieborné mosty a chodníky.Pre chamtivých ľudí organizované chodníky posiate falošneMince, na ktorých človek s istotou a radostne kráčal k svojmu osudu, dusený šťastím a rozkošou.Buďte opatrní, ak vidíte takéto znaky vo sne, nevstupujte do neobvyklých pocitov alebo nespočetného bohatstva.

Striebro sa považuje za lunárny kov.Zároveň má mesiac dva významy - odhaľuje odporné triky a sladký podvod.Hrubé lži budú vystavené, ale iba preto, aby ustúpili nádhernému a deštruktívnemu zázraku.Snívať o tom istom čase mesiac a niečo strieborné - dajte si pozor na jemnú zradu.

Riad, príbory - dajte si pozor na jed.To sa týka slovného jedu, klamstva, lichotenia, ohovárania.Kúpte si striebornú lyžicu.Môžete dokonca aj malú, kávu.Takýto amulet bude do istej miery chrániť pred zlými jazykmi.To je veril, že lyžica stmavne od jedu, alebo ak je blízko niekto, kto vás nenávidí.Pamätáte si frázu „narodený so striebornou lyžičkou v ústach“?súvisí s tradíciou darovania striebornej lyžice pri narodení dieťaťa v bohatých šľachtických rodinách.Doprajte si realitu.

Reťaze, šperky - máte skutočných priateľov.Možno im nevenujete dostatok pozornosti, sen vám to pripomína.

Čistenie strieborných predmetov vo sne je pravdepodobne choroba.Ak sa vo sne dotknete dekorácie alebo predmetu pre domácnosť, ktorý okamžite žiari čistým svetlom - osud sa na vás úprimne usmeje, použite.Všetci nepriatelia budú bezmocní a celkom pravdepodobne budú sami vytrhnutí žlčou od závisti.

Čo znamená striebro v knihe snov

Pozristriebro vo sne je začiatkom nového podnikania, v ktorom budete mať neslýchané šťastie.Nespoliehajte sa však príliš na šťastie a šarm.Vždy skontrolujte zem pod nohami.V okamihu, keď stratíte kontrolu nad realitou, môže všetko letieť do prachu.

Miller Dream Book vyzýva na prílišné nedôverovanie pocitu všemocnosti, ktorý sa často objavuje ako výsledok snov so striebrom.Tento pocit je zavádzajúci.Zhodnoťte svoje silné stránky naozaj.

Kniha snov venuje osobitnú pozornosť spárovaným šperkom - náramky, náušnice, manžetové gombíky.Spárované subjekty naznačujú vzájomné hlboké pocity.Na druhej strane, ak vás priťahuje samota - vo sne uvidíte prívesky, jednotlivé kúzelné predmety, zrkadlá zo striebra.

Párové poháre, tlakové nádoby pre tucet ľudí znamenajú možnosť veľkej a silnej rodiny.Stratiť lyžicu alebo iný príbor - stratiť alebo oslabiť rodinné väzby.Počas hádok je obzvlášť dôležitá strata lyžičiek a vidličiek vo sne.Ak snívate, že nože zmiznú, dokonca aj ovocie, niekto naplánoval zlo.

Medová kniha snov venuje osobitnú pozornosť jedlám z drahých kovov.Podľa jej názoru symbolizuje kotly, panvy, misky a príbory spoľahlivosť rodinného krbu.Angličtina hovorí, že „môj domov je môj hrad“.Medea upozorňuje na šperky vo forme tenkých retiazok, retiazok a náramkov.Možno nejde iba o ochranu, ale aj okovy.Takmer všetky strieborné objekty majú vo sne dvojitý význam.Aká hodnota sa týka vášho života, závisívýlučne od vás.

Podľa snovej knihy Nostradamusa nájsť poklad mincí - menovú reformu a revíziu financií.Objaviť striebornú žilu znamená nájsť nevyčerpateľný zdroj radosti.

Záver

Vidieť striebro vo sne je komplexným znakom.Pravdepodobne ste chránení ľahkými silami.Nebojíte sa hrubých útokov, ohovárania, lichotenia.Zároveň sa od vás bude vyžadovať vytrvalosť a rozum, aby ste nepodľahli klamstvu klamstva.Buďte opatrní, neverte mienkam, lichotkám, príliš žiarivým vyhliadkam.Nestrácajte zmysel pre realitu.

Absolvovanie testu nie je ľahké, ale tento test musíte skutočne veriť v seba samého.Čakajú na vás zaujímavé a vzrušujúce dobrodružstvá.Nie je potrebné sedieť a čakať, až sa pred vami rozvinú zázraky.Konajte na vlastnú päsť, plňte svoje najbláznivejšie sny.Choďte na koniec sveta alebo otvorte svoj vlastný podnik.Začnite hru, v ktorej si sami určíte pravidlá.