Snívalo sa mi o hviezdach - príčinách spánku a nuansách interpretácie

O čom hviezdy snívajú, si každý môže uhádnuť - to je znak snu, nádeje, romantiky.Základné významy sú ľahko čitateľné.Skrytý význam sna, ak sa z času na čas opakuje, môže prečítať iba skúsený astrológ.Dobrý psychoanalytik klasickej alebo jungiánskej školy dokáže vypočítať skutočný význam sna podľa jeho psychoemocionálneho stavu, znakov a interpretácií.

Faktom je, že hviezdy vo snoch mali od staroveku osobitný význam.Dokonca aj v Mezopotámii, pred vznikom egyptskej civilizácie, sa znaky hviezd aktívne používali v magických a náboženských spisoch.Vplyv hviezd, vrátane snov, na osud človeka, sa vždy zdal nepopierateľný.

Z dôvodu svojej povrchnej jednoduchosti a silného pozitívneho významu sú určite skryté významy, ktoré nebude ľahké vyriešiť.Vo všeobecnosti je zrejmé, že ste optimistický človek, zvyknutý pozerať sa na svet so širokými očami, ste pripravení na dobrodružstvo, cestovať, nenechajte si ujsť príležitosť naučiť sa niečo nové alebo vyskúšať niečo neobvyklé.

Hviezdy nesnívajú o nude, vždy sa pozerajú pod nohy a vďaka tomuto užitočnému zvyku majú veľmi obmedzený výhľad.

Základné hodnoty

 • Pomerne často sa hviezdy stávajú skutočnosťou, alebo dokonca falošnými, pokiaľ ide o hviezdy rezané papierom.Filmové a popové hviezdy sú žiadostivosťou a túžbou nájsť dokonalého partnera, rovnako ako postavy vykreslené hercami.Kremľové rubínové hviezdy - znak vernosti, odolnosti aoddanosť.Červeným hviezdam sa podarilo získať vážny význam a naplniť ich osobitným významom.
 • Padajúce hviezdy vo sne sú znakom neobmedzených možností vo všetkých horoskopoch okrem čínštiny.
 • Čím väčšie a jasnejšie hviezdy na oblohe vidíte vo sne, tým viac šťastia sa môžete spoľahnúť.
 • Viacfarebné jasné veľké hviezdy sľubujú úžasné šťastie a veľa šťastia.Vo všetkom okrem hazardu.Za hranie hazardných hier sú zodpovedné ďalšie znaky.Ak k vám prídu priatelia - ukážu zázraky pohostinnosti - prinesú vám veľa šťastia a záleží na vašom stretnutí, či šťastie zostane vo vašom dome.
 • Osamelá jasná hviezda - čoskoro zistíte úžasné správy, ktoré pre vás budú dôležité.
 • The North Star - ste na správnej ceste.
 • Mliečná dráha - na pokojnú a bezpečnú cestu.
 • Keď vidíte svoj horoskop, je varovanie pred možným nebezpečenstvom.Budete mať šťastie, ale majte otvorené oči a buďte na pozore.V niektorých prípadoch musíte byť vytrvalí.
 • Vzhľad novej hviezdy na oblohe je nečakanou príležitosťou, o ktorej ste nemali podozrenie.
 • Ak je obloha zamračená, pokrytá mrakmi, hviezdy miznú a sú slabé - vaše šťastie je veľmi obmedzené.Ponáhľajte sa, aby ste splnili svoj plán, alebo sa pred vami uzavrú brány osudu.
 • Matné, temné nebeské telá, ktoré je ťažké vidieť, predstavujú potenciálne problémy so zrakom.
 • Ak vo sne vidíte hviezdu s jasnou dobrou hodnotou - tento sen nehovorte doma, aby ste sa nebáli šťastia.plechovkastáva sa tak, že šťastný spôsobí závisť alebo skryté nepriateľstvo a takéto pocity zo strany milovaných majú deštruktívny vplyv na šťastie a šťastie.

O ktorých hviezdach snívajú v knihách snov

 • Millerova kniha snov sľubuje široký jasný pás a opatrne dodáva, že za ňou musí nasledovať čierna, čo znamená, že v prípade, že úspešný prúžok skončí, musíte si urobiť nejaké rezervy a rezervy.
 • Krvavé hviezdy na oblohe sa môžu stať zástancami vážnych zmien v živote, pokusoch a nejasných situáciách.Predpokladá sa, že s vytrvalosťou a vynaliezavosťou je možné vyjednať slušný osud šťastia.
 • Kniha snov Wangi sľubuje splnenie túžob, najmä dobrých a významných.Akákoľvek práca prinesie vynikajúci výsledok, hlavnou vecou je pohyb v danom smere.Nemajte strach z chorých, ste nezraniteľní, kým nebudete hovoriť o svojom sne.
 • Freudova kniha snov sľubuje náhlu silnú vášeň a romantickú náklonnosť.Možno budete môcť stretnúť celoživotnú lásku.Freud odporúča zakryť oči niektorým nedostatkom, ak sú zanedbateľné.V takom prípade budete môcť vytvoriť úžasné spojenie.Mnoho šumivých hviezd na oblohe neprinesie radosť.Pre šťastie je potrebná iba jedna hviezda žiariaca na pozadí ostatných.
 • Čínska kniha snov, na rozdiel od európskych, má tendenciu negatívne interpretovať meteory a meteority.Jedinou výnimkou je, ak padajúca časť oblohy prepichne spánok na hrudi.V tomto prípade sa stanete rodičom veľkéhohrdina a šalvia.
 • Zaujímavý je sen pre Čínu - cestovať po oblohe, dotýkať sa nebeských telies rukami a triediť ich ako zeleninu na trhu.V tomto prípade kniha snov na východe sľubuje bezprecedentný nárast kariéry a obrovské bohatstvo.

Záver

Talentovaní ľudia inšpirovaní snom môžu vidieť hviezdy vo sne.To je isté znamenie, že uspejete a cvičíte sa čo najúspešnejšie.Najdôležitejšou vecou nie je stratiť vieru v seba samého a udržať si pred vnútorným okom vedúce svetlo hviezdy.

Môže byť zaujímavé otvoriť hviezdny atlas a porovnať skutočnú nočnú oblohu vo vašej oblasti a súhvezdia videné vo sne.Nezabudnite na ročné obdobie, pretože obloha nie je statická.Možno ste videli hviezdy úplne inej pologule a máte cestu okolo sveta.

Vždy je užitočné skontrolovať skutočný význam spánku.Keď vidíme južný kríž vo sne uprostred rozptýlenia tropických hviezd, v Arktíde je ťažké si predstaviť, že v Španielsku existuje vynikajúca plne platená dovolenka, ale toto je realita.