Snívalo sa mi o jazere: nuansy interpretácie v knihách snov

Nikaragua má na svete jediné jazero, v ktorom žijú žraloky.Čo je sen o jazere, učíme sa v dôveryhodných knihách snov.

) Po kvapkách sa napĺňa jazero

V prastarých mýtoch existovalo presvedčenie, že jazerá sú posvätné miesta, kde žijú bohovia.Ponorenie do vody znamenalo na jednej strane zničenie a smrť a na druhej strane vzkriesenie a znovuzrodenie.Tento zdroj sladkej vody bol symbolom očistenia od korupcie, uzdravenia pred chorobami.Jazero s čistou sladkou vodou, v ktorej rastú lotosy, bolo vo všeobecnosti označené zdrojom života.

Interpretácia povrchu jazera, jeho povrchu je zredukovaná na zmysel zrkadla a nesie so sebou energiu pokoja, mieru, reflexie večného, ​​rozjímania o všetkom živom a dobrom.Bažinaté jazero s bažinatým pobrežím a trstinami predstavuje neúrodné fantázie, ilúzie a nerealizovateľné utopické sny a túžby.

Filozofi nazývajú jazero - očami zeme, cez ktoré môžu podzemní duchovia uvažovať o našom svete.Čím hlbšie jazero, tým viac tajomstiev.Pre spáčov môže tento symbol s mnohými hodnotami veľa predpovedať a stať sa tak negatívnym, ako aj pozitívnym predmetom spánku.

Tento zdroj vody interpretuje čínska mytológia,ako je vstrebávanie, plodnosť, potešenie, múdrosť, porozumenie.Hladiny vody môžu mať dvojaký význam, a to ako svetlo, tak osvietenie, teda tma a ignorancia.

Ruskí komentátori identifikujú jazero s akumuláciou niečoho.Môže akumulovať a dať silu, pozitívnu energiu a môže zamerať a zbierať zlo a nešťastie.Sen, v ktorom je jazero pokryté bahnom, bahnom, postupne močiari - zlé znamenie, ktoré tiene sníva príliš pokojne, lenivo, infantilizmus a ľahostajnosť.

Takéto bažinaté jazero naznačuje, že človek sa stáva imunným voči mnohým nemorálnym a asociálnym veciam.Svedomie zaspáva, prebúdza sa obmedzenosť, slabá vôľa a mdloba.Títo ľudia sa môžu zapojiť do zvrátených sexuálnych vzťahov, zneužívania alkoholu a drog.A čo je najstraššie - nezdá sa im úplná degradácia, ale je súčasťou ich bežného života.

Nepokojné jazero s vlnkami a vlnami na povrchu znamená prirodzenú silu sníva, ktorú bude pre niekoho iného ťažké kontrolovať.Máte dosť odvahy, charakteru, nezávislosti, aby ste mohli žiť tento život dôstojne a byť arbitrom svojho vlastného osudu.

Aké milé je mi oko tvojho jazera

Mladá dáma by mala ísť do špinavej vody - vedome zažiť negatívnu skúsenosť z komunikácie s opačným pohlavím.Tento vzťah vás ušetrí od ďalších bezohľadných vzťahov.

Zbierať lekná pozdĺž pobrežia - stretnúť sa s bohatým hodným ženícha.Ak kytica rýchlo zvadla arozpadla sa - veľa z toho, čo zdieľate s vašimi blízkymi, sa ukáže ako fikcia a hlúpa fantázia jeho fantázie.

Muž žije vo svojej rodnej krajine, kačici pri jazere

Potápanie a potápanie z rybníka - v skutočnosti analyzujte a zvážte rozhodnutia, ktoré plánujete urobiť.Nenechajte sa ponáhľať s tým, čo sa môže stať pevným základom pre budúcnosť a má vplyv na finančné blaho a pohodu vašej rodiny.

Ak by bolo možné prekročiť vodnú hladinu - uspieť v podnikaní a realizovať plán.Skúsenosti vám pomôžu, vynikajúcu fyzickú zdatnosť, energiu a vašu vytrvalosť.

Chytanie rýb vo sne znamená jasnú túžbu oženiť sa s konkrétnou osobou, ktorá je stelesnením ideálu vašej ženy.Chybne si myslíte, že toto je žena, ktorá stojí za to ju sledovať a dobývať.Potom môže prísť hlboké sklamanie a strata viery v lásku.Stojí za zváženie, či túto zlatú rybku potrebujete.

Jazero je tiché a diabli sú plné - knihy snov autora

Sigmund Freud

Jazero, ktoré sníva o tých, ktorí sú v intímnom živote, je úplneprimerané a rozvážne.Sex pre vás je spôsob, ako sa potešiť, uvoľniť partnera a zažiť veľa pozitívnych emócií a predĺžiť čas spoločného trávenia voľného času.

Kúpanie v čistej, priehľadnej vode - v skutočnosti sľubuje romantické známosť v neobvyklom prostredí, ktoré ovplyvní a rýchlo povedie k blízkemu známemu a pokračovaniu v posteli.

Chôdza po brehu jazera a topenie sa v mrázi - podľahne krutým väzbám, ktoré vás môžu vážne vtiahnuť doťažkosti.Tieto kontakty môžu zničiť kariéru, oslabiť autoritu kolegov, odvrátiť príbuzných a priateľov.

Gustov Miller

Znečistené vody nepokojnej nádrže môžu vyvolať úzkosť v duši, pokánie za minulé skutky, odmietnutie viery a zanedbávanie cnosti.,

Žena plávajúca v člne pozdĺž veľkých vĺn, ktoré sa snaží prehltnúť vodou - v reálnom živote, je pod tlakom a vplyvom tých, ktorí zavádzajú falošné ideály a presvedčenia.Ak sa vám podarí plávať a dostať sa na pobrežie - zvíťazí váš zdravý rozum a obozretnosť, budete schopní prekonať ťažkosti, ťažkosti a zmeniť svoju predstavu o živote.

Plavba v pokojnom, čistom a svetlom jazere s blízkymi - v skutočnosti čakajte na priaznivé udalosti, príležitosti.Nájdete lásku, prosperitu, porozumenie a prosperitu.

Znečistené jazero so zelenými brehmi pre spáča je dobrým znamením, ktoré svedčí o tom, že váš zdravý rozum a obozretnosť budú mať prednosť pred vášňou a pokušením neúprosnosti.Morálna sila vašej povahy vám pomôže dostať sa z nesprávnej cesty, obrátiť vašu energiu na stvorenie a dobro.

Dievča uvidí svoj odraz na čistom povrchu rybníka - bude to vynikajúca príležitosť pre radosť, zábavu a oslavu.Dobré obdobie na nájdenie pravých priateľov a spoľahlivého ochrancu a ochrancu vášho milujúceho srdca.

Ak sa lístie objaví v zrkadle vody, láska a šťastie sa s vami vyrovnajú.Je dôležité nevynechať šancu, zabudnúť na pýchu a predsudky na stretnutie so skutočným pocitom.

Držať v rukách klzké a strašné pijavice, ktoré žijú v jazere - je veľmi sklamaním, v ktorom ste strávili veľa energie, zdravia, energie, času a finančných zdrojov.Bolesť a smútok pominú rýchlejšie, ak sa vo sne dá vyhodiť slimáky a umyť si ruky.

Evgeni Tsvetkov

Pocit strachu vo sne, plávanie niekde uprostred jazera Bajkal, - prebudenie, aby sa prežili následky vyrážok, ktoré prešli radom pokusov a problémov.Všetky negatívne okolnosti, ktoré sa na vás náhle dostali, budú iba vinou vašej excentricity a nepredvídateľnosti.Nadmerná sebadôvera a odhodlanie povedú, ale zároveň to zlepší charakter a poskytne skúsenosti.

Snažiť sa plávať na breh, kde na vás niekto čaká, znamená dlhé oddelenie od vášho milovaného, ​​čo môže viesť k oddeleniu.Ak sa vám podarilo krížiť - vzťah sa po určitom čase obnoví.