Snívalo sa mi o koni: ako správne interpretovať podľa kníh snov

Kôň je jedno zo zvierat najužitočnejších pre človeka.Často sa vyskytuje v umeleckých dielach - v knihách, filmoch a piesňach.A v snoch, najmä v mužských, sa toto zviera javí z nejakého dôvodu.Aby sa pochopilo, o čom človek sníva, mal by kôň venovať pozornosť všeobecným súvislostiam sna, otvoriť si knihu snov a zvoliť správny výklad v závislosti od podrobností o sne.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Interpretácia ostatných podrobností
 3. Iné akcie so zvieraťom
 4. Miller's Dream Book
 5. Wangiho Dream Book
 6. Freudova kniha snov
Všeobecná interpretácia

Kôň, o ktorom sníva muž, symbolizuje dobré, štíhle postavy s dlhou tečúcou srsťou amožno rany.Je dôležité venovať pozornosť pohlaviu snívajúceho zvieraťa:

 • Kôň, ktorý je človekom v nočnom videní, predpovedá romantické a tvorivé impulzy.
 • Kobyla však hovorí o prítomnosti dievčaťa, ktorého vzhľad je pravdepodobne spojený s výskytom tohto zvieraťa v prostredí - zámky pod lopatkami, tmavé oči, rany, vysoký vzrast a primeraná proporcia.Jej farba vlasov môže byť rovnaká ako odtieň hriva snívajúceho koňa.Toto dievča môže mať zvyk nezávislosti, čo sťažuje priblíženie sa k nej.

Vidieť koňa v snoch človeka, ktorý ho používa ako dopravný prostriedok, je znakom, ktorý hovorí, že v skutočnom živote snílekusiluje sa uspieť s pomocou ktorejkoľvek ženy alebo vlastnej tvorivej energie.Mám na mysli napríklad hranie v slávnom hudobnom súbore alebo navštevovanie kurzov štylistiky s cieľom stať sa majstrom slúžiacim žene.

Ďalšia interpretácia takéhoto sna je temnejšia - v prípade, že snívajúce zviera stálo blízko bývalej manželky alebo snívkovej milenky - v skutočnosti dievča pred ním narodilo dieťa a snaží sa túto skutočnosť skryť.

Interpretácia ďalších podrobností

Sledovanie krásneho zvieraťa z diaľky je neľútostné znamenie, ktoré sľubuje osobe, ktorá vidí nebezpečenstvo alebo podvod.Je potrebné pripomenúť, o akú farbu zviera snívalo:

 • Čierny kôň je nesmierne láskavým znakom, ktorý sľubuje smútok, nešťastie, smútok
 • .
 • Červený žrebec predstavuje nebezpečenstvo požiaru alebo podvodu vo finančnej oblasti
 • ]
 • Čokoláda, béžové alebo sivé kone sú symbolom márnej dôvery snívačky v pokojnej a vyrovnanej budúcnosti
 • Biela kobyla má nejednoznačný výklad.Na jednej strane zobrazuje búrlivú romantiku so zaujímavou blondínkou atraktívnej postavy, ale pevnou a slobodnou láskou.Ďalšia interpretácia tohto snu je menej pozitívna a vedie spiaceho človeka k zrade blízkymi.

Ak by niekto sníval o veľkom stáde koní, ktoré sa pokorne pasú na pastvinách, naznačuje to pokojný život.Aspoň v najbližších rokoch uplynie bez zvratov, vážnych problémov a problémov - všetko pôjde potichu, vlastným spôsobom.

Ak jednotlivci tohto zvieraťa zo žiadneho dôvodu skáču rôznymi smermi, v skutočnosti sa ten, kto videl taký sen, na seba vzal príliš.Na doplnenie životne dôležitej energie, aby sa predišlo nadmernej práci, stojí za to si zaslúžene oddýchnuť.

Muž, ktorý vo svojom nočnom videní mal možnosť osedlať vzpurného žrebca, s ktorým sa pred ním nikto nemohol vyrovnať, v reálnom živote môže očakávať úspech v srdcových záležitostiach, vzhľad úžasného spoločníka života.

Iné akcie so zvieratami

Ak by mal sen utiecť od agresívneho jednotlivca, je to prekvapivo mimoriadne priaznivé znamenie.,Sľubuje stretnutie v reálnom živote s dôstojným partnerom, ktorý je schopný získať srdce snívateľa a naplniť jeho očakávania od životného partnera.

Ďalším mimoriadne priaznivým symbolom je kočiar ťahaný koňmi.Takéto nočné videnie predstavuje človeka, ktorý ho pozoroval, bohatstvo a vplyv.A čím viac jednotlivcov bolo využitých, tým výraznejšie boli získané výhody.Výnimkou je trojica, ktorá nesie snílek: symbolizuje lenivosť, ktorú nedokáže prekonať, zdĺhavosť a pokojnosť.

Vo sne kŕmte veľkého žrebca alebo malých žriebät - získať v skutočnosti neočakávaný zisk alebo zmierenie s dlhoročnými nepriateľmi.

Miller Dream Book

Podľa tejto knihy snov človek najčastejšie sníva o koni o niečom priaznivom.Napríklad stádo pasúce sa na lúke predstavuje úplnú vzájomnú dôveru a súlad s nímobchodných partnerov.Kombinovaný tím je schopný splniť akékoľvek cieľové ciele, bez ohľadu na to, aké zložité môžu byť.

​​

Slabé a holé suché pasienky, na ktorých sa pasú tenké hladné kone, dokazujú získanie verných a spoľahlivých, ale chudobných priateľov a kamarátov.

Kúpa starého zvieraťa vo sne je láskavým znakom spôsobujúcim bankrot, finančné problémy a chudobu.Predať tenký nag sami sebe výmenou za získanie ušľachtilého žrebca - neuveriteľné šťastie v každom podnikaní.Choré alebo zranené individuálne sny zlých správ.

Dreamwright z Wangi

Agresívne naklonené a roztržité kone sú láskavým znamením varujúcim snívateľa o blížiacich sa problémoch.Milé zvieratá, ktoré vám umožňujú hladiť seba a domáceho maznáčika, predpovedajú dlhú pracovnú cestu, za ktorú snílek dostane dobrú platbu.

Mrtvý kôň vzkriesený a ukojený snírom varuje pred novými intrikami, ktoré stavia starý prisahaný nepriateľ.

Dream of Freud

Kôň predstavuje ženu a pre človeka sú sny s účasťou predovšetkým intímne.Krásne zviera videné vo sne naznačuje, že snílek hľadá jeho ideál.Stádo takýchto jednotlivcov symbolizuje neistotu ohľadom tohto ideálu.

Jazda na koni v snoch človeka je znakom toho, že sa človek v skutočnosti chce stať otcom.