Snívalo sa mi o konštrukcii: interpretácii významu rôznych snov

Výstavba je rovnako veľkou udalosťou.Či už sa stavia dom, obrovský obytný komplex, továreň, cestná križovatka, most alebo dom pre psov, je vždy niečo nové, čo mení život.Konštrukcia vo sne je znakom významných zmien, ktoré vás vážne ovplyvňujú.Sen znamená, že život nebude taký istý, musíte sa po zmenách zmeniť, prispôsobiť sa a nájsť najlepšie spôsoby, ako nový využiť, zlepšiť svoju pozíciu alebo znížiť škodu spôsobenú zmenami.Zvážte, prečo stavanie snov na knihách snov.

Kľúčové hodnoty

 • Vidieť stavebné materiály, kúpiť ich vo sne, vybrať - máte v pláne požičať peniaze na implementáciu svojich grandióznych plánov.Úspech podniku je stále nejasný.
 • Stavať vo sne znamená často budovať novú rodinu.Vy sami môžete oceniť budúcu silu stien a spoľahlivosť nadácie, či už vytvárate priestranný dom alebo nešťastnú chatrč.Takto vidíte rodinu a predstavujete si vyhliadky na ďalšiu existenciu.
 • Pri prestavbe vášho domu vidíte demolačné práce, pohybujúce sa steny, dvere, rozširujúci sa priestor alebo zväčšujúci sa počet miestností - vaše plány sa menia.Priečky - blokujete osobný priestor, oplotujete ostatných.Zničiť oddiely - rozšíriť sféry vplyvu.Pripevnite nové izby, verandy, balkóny - vo svojom živote plánujete viac slobody a pohodlia a ste pripravení pracovať týmto smerom.
 • Kozmetické opravy v dome - nespokojnosť so vzhľadom.Vážnejšie opravy vo sne,Chcete urobiť viac zmien, aby ste dosiahli výsledok, ktorý sa vám zdá byť ideálny.
 • Na výstavbu detského alebo športového ihriska, vybavenie priestoru okolo domu - máte údaje skutočného veliteľa.Ste rodený organizátor.Sen sa môže pochváliť obrovským obchodným úspechom.S pomocou svojich vedomostí, energie a schopnosti presvedčiť sa s jasnou víziou situácie získate vynikajúci výsledok.dajte si pozor na ležiacich priateľov, ktorí sa určite pokúsia prispôsobiť vaše úspechy.
 • Ak ste vo sne, ste pri výstavbe bytového domu, vidíte základňu, varnú prácu.Inšpirovaní touto podívanou ste sa rozhodli kúpiť si dom - pravdepodobne si klamete.Varenie honosnej práce na akomkoľvek stavenisku vo sne vždy znamená podvod.
 • Ak vo sne vidíte výstavbu obchodu, nákupného komplexu, stánku - všetko týkajúce sa obchodu - starajte sa o svoje peniaze.Ste jeden krok od vyrážok výdavkov alebo investícií, ktoré neprinesú zisk.
 • Postavte dobre hľadanú pravdu, miesto, kde by ste chceli pestovať korene.Momentálne práve uvažujete o riešení.
 • Vybudovať most - nadviazať nové kontakty alebo obnoviť staré.Šírka a priechodnosť mosta znamená úroveň interakcie.Pár pražcov položených priekopou - možno ste pripravení vydržať návštevy svokry niekoľkokrát do roka.Roztrasený most cez potok je vaša výhovorka, aby ste v piatok unikli z lona rodiny spoločnosti priateľov a kolegov.
 • Opustené stavenisko - na čo zabudneteich záujmy, tiež starostlivosť o záujmy ostatných ľudí.Vďačnosť, ocenenie a odmena nebudú.Postarajte sa o seba a svoju rodinu.

Ak je v skutočnosti okolo vás budova - považujte sen za odraz skutočnosti podľa jej skutočnej hodnoty.Možno vás už unavujú opravy, mučené práce so stavbou chaty.Ak ste staviteľ z povolania, stojí za to zvážiť sen v kontexte práce.

Úloha sa sníva, ak je vo vašom živote o niečo viac, ako potrebujete.Sen spôsobený vonkajšími faktormi, napríklad ranným údom suseda, je jednoducho reakciou na dráždidlo.Spánok je irelevantný a nepotrebuje žiadny výklad.

Výklad úradov

 • Výklad snu Hasse a apoštolského sna je jednohlasný, že stavenisko vo sne znamená veľa problémov, nepochopených drobností, márnosti, nedokonalostí., hack.Vidieť stavenisko vo sne znamená rýchlu zmenu bydliska.Uvidíte, ako sa buduje váš budúci domov.Ak nie ste úplne spokojní so stavbou, myšlienka pohybu sa nestretne s vrúcnou reakciou v duši.Ak sami budujete - ide o dobré a rýchle peniaze.
 • Miller Dream Book sľubuje bohatstvo, ak snívate o správe budovy.To, čo budete stavať, je tiež dôležité.Ak ste zaneprázdnení budovaním vlastného domu, vážne sa angažujete v oblasti zlepšovania seba samého, milujete svoju rodinu a máte veľké nádeje a spojujete svoju budúcnosť s rodinou.Snaží sa postaviť mrakodrap, viacpodlažnú budovu, najmä s niekoľkými budovamivchody - zahrnujete do sféry svojich záujmov a ovplyvňujete ľudí, ktorí môžu mať úplne odlišné plány.Je veľmi pravdepodobné, že sa vaše plány veľmi zmenia a nebudú sa dať zrealizovať, aj keď projekt bude viesť niekto iný.Pohľad na svet je menej idealistický.
 • Kniha snov pre ženy je presvedčená, že vo sne je dobré znamenie, ktoré sníva o úspechu v kariére a vo vzťahoch.Ale ak snívate, že staviate dom, je celkom možné, že muža zmeníte na vhodnejšieho pre vás.Zostavte skleník, skleník - záleží vám na zásobách na zimu.
 • Kniha snov Wangiho sa považuje za sen so stavbou súvisiaci s dospievaním človeka a formovaním osobnosti.Chcete si vytvoriť svoje vlastné miesto pre seba a svoju rodinu a zariadiť si ho podľa svojich predstáv.

Záver

Ak chcete vidieť stavenisko vo sne, je to dobré znamenie, ktoré hovorí, že je čas sa usadiť a získať si vlastný biotop.Urobte si čas, nevzdávajte sa prvého dojmu.

Aj keď snívate o dome v dedine v naj idylickejších farbách, snívate sa, že budete chcieť sliepky a pestovať juřiny, tešia sa z prvých jahôd, mali by ste sa najskôr pokúsiť prenajať si dom a skontrolovať, či sú vhodné na vidiek.Čo urobíte, keď dôjde k výpadku elektriny, k výpadku internetu, k zamrznutiu kanalizačného potrubia?Vyberte si miesto bez ponáhľania.