Snívalo sa mi o kraboch - vlastnostiach interpretácie podľa rôznych snov

Krab je jedným z bojovných kôrovcov morských plazov.Vie, ako rýchlo ustúpiť av prípade nebezpečenstva sa brániť pazúrmi.Čo sa o kraboch sníva, učíme sa v dôveryhodných knihách snov.

)Všeobecný výklad

Krab je veľmi mnohostranný symbol, ktorý vo sne nesie pozitívny aj negatívny symbolizmus.Jeho silný krunýer, ktorý bude vždy chrániť v ťažkých chvíľach, vytrvalosť a vytrvalosť.To znamená, že snílek znáša všetky ťažkosti, ťažkosti, je sebestačný a jeho ambíciám mu môžu závidieť.Ak to bude potrebné, bude sa usilovať o dosiahnutie priaznivého postavenia pre seba.Čeľuste tohto kôrovca ​​odrážajú tvrdú povahu spáča, schopnosť starať sa o seba alebo sa ľahko dostať zo situácie.

Tento pustovník v bdelom sne často odráža povahu snívača.Takíto ľudia milujú osamelosť, sú nenároční vo svojom životnom štýle, sú absolútne pokojní ohľadom luxusu, bohatstva a nesnažia sa uspokojiť svoje obchodné záujmy.Ak žijú v hojnosti, nie sú rozptýlené peniazmi, pretože za ich úspechom je tvrdá práca, noci bez spánku, stres a vážne a riskantné rozhodnutia.

Medzi starými národmi sa krab považoval za božskú bytosť, ktorá poskytuje ochranu a podporu od vyšších mocností.Pustovník vyhrievajúci sa na slnku v snoch znamená láskavosť osudu,pokoj, pokoj a sebavedomie.Snívalo sa mi o kôrovcoch s pazúrami - očakávam zložitú situáciu, v ktorej sa musíte dokázať, ukázať, čo dokážete v kritických chvíľach života.Dobrá šanca otvoriť svoj vnútorný potenciál, ukázať súperovi svoj obchodný dôraz, skúsenosti a intuíciu obchodného stratéga.

Agresívne orientovaný krab s otvorenými pazúrmi vo snoch je symbolom bojovej nálady.To naznačuje, že ste rozhodní a schopní dosiahnuť výsledky, aj keď musíte niečo prekonať.V takom prípade môžete porušiť svoje zásady a vyhliadky na život, aj keď iba na dosiahnutie cieľa.

V niektorých výkladoch symbolizuje krab retrográdny pohyb slnka.To naznačuje, že taký symbol ľahko podporuje nepoctivých a nespoľahlivých ľudí.Meniaci peňazí, penáleční, obchodníci s ukradnutým tovarom a inými zlými duchmi môžu túto značku považovať za amulet.Pre čestných ľudí je nebezpečný znak vidieť okoloidúceho okoloidúceho s tetovaním v tvare kraba.Pravdepodobnosť je vysoká - padnúť do rúk podvodníkov a lupičov.

V kresťanskom náboženstve má krab veľmi pozitívny výklad.Je znakom znovuzrodenia, očistenia, osvietenia.Je to všetko kvôli schopnosti spláchnuť starý drez a nájsť nový.Vo sne to znamená, že ste sa vydali na novú cestu svojho rozvoja, pokúsite sa opraviť staré chyby a prilákať novú tvorivú budúcnosť.

V čínskych tradíciách je krab obyčajne spojený s podvodom, špinavým trikom, nejakým podceňovaním alebo prefíkanosťou.všetko vďaka impulzívnym, nepredvídateľným pomlčkám.Na východe je tento kôrovec považovaný za časovo jedľa, pretože zosobňuje slabnúci mesiac.Takéto sprisahanie vo sne môže naznačovať, že strácate čas v malých prázdnych prácach, ktoré nie sú schopné priniesť potešenie a materiálne bohatstvo.

Vo sne sa žena bojí krabích pazúrikov - očakávať ťažké obdobie v živote, keď bude musieť dokázať svoju cenu, schopnosť udržať ranu a vyriešiť svoje problémy sama.Takýto sen je pre milovníkov zložitým obdobím, v ktorom je ťažké zvyknúť si na partnerských partnerov a navzájom si ich prepletať, počas ktorých môžu vzniknúť nezhody, nedorozumenia, zášť a slzy.

Knihy snov autora

Sigmund Freud

Krab, ktorý sa zálohuje vo sne, označuje komplexy snívateľa.Takže sa obávate o intímnu oblasť svojho života.Myšlienka sexu s dievčaťom vzbudzuje strach, rozpaky, plachosť a nepohodlie.Pustovník, ktorý sa schoulil vo svojom umývadle - v skutočnosti to nie je nikto iný ako spánok, ktorý sa snaží vyriešiť svoje intímne problémy úplnou zdržanlivosťou a nedostatkom sexuálnych vzťahov.Ak chcete začať objektívnejšie vnímať seba a veriť vo svoju vlastnú sexualitu, musíte komunikovať so skúsenejším členom opačného pohlavia.Rýchlo vás zachráni pred imaginárnou sexuálnou impotenciou a neskúsenosťou.

Zaobchádzať s krabím mäsom - sen sľubuje romantické zoznámenie sa s krásnou dámou, ktorá nemusí byť presvedčená a presvedčená, aby mala dlhú dobu intimitu.vymenovaniesľubuje, že bude horúca a nezabudnuteľná, ale nepočítajte s pokračovaním tohto spojenia.

Sníval som o obrovskom, nepohyblivom krahovi - to odráža vašu lenivosť a zotrvačnosť v posteli.Problém pre vás je nájsť trvalého partnera, pretože sa vám nepáči zdieľať pozitívnu sexuálnu energiu, dať potešenie, uspokojiť fantázie druhej polovice.Naučte sa nebyť bežným spotrebiteľom sexuálneho styku.

Gustov Miller

Vo sne má krab negatívny výklad spojený s radom problémov, nepokojmi, ťažkosťami v rôznych oblastiach života.Pustovník, ktorý opustil svoju škrupinu pri hľadaní nového, odráža situáciu tých, ktorí hľadajú nové zamestnanie, bydlisko alebo sa chystajú presťahovať do inej krajiny.Je to ťažké obdobie, keď zažijete pocit neistoty, neistoty.Ale tento čas sa čoskoro skončí, budete sa môcť pevne postaviť na nohy a získať finančnú nezávislosť.Nebude to uľahčovať šťastie, ale vaša vôľa, seriózny prístup k životu, trpezlivosť a vytrvalosť.

Dievča snívalo o tom, že by krab vyliezol do krásnej škrupiny - dobré znamenie.To naznačuje zmenu vášho rodinného stavu.Nájdete manžela a spolu s ním nové, pohodlné bývanie.Pri zriaďovaní domu, usporiadaní a poskytovaní pohodlia rodinnému hniezdu je veľa vecí.

Básnik Aesop

Prispieva kraba k lenivosti, pomalosti, infantility, tvrdohlavosti a izolácii.Pre ženu vidieť vo sne kraba na brehu -stretnúť osobu, ktorá vám vôbec nebude vyhovovať.Vaša aktívna životná pozícia takého partnera obťažuje.Nemali by ste strácať čas zmenou niekoho charakteru a životného štýlu.Ovplyvní to iba vás.

Videl som pustovníka, ktorého vlnu obsadili na breh - prijať úlohu, ktorú si absolútne nemôžete dovoliť.Takéto bremeno zodpovednosti a povinností môže negatívne ovplyvniť nielen vašu odolnosť voči stresu, ale aj vašu finančnú situáciu.Je možné sa vyrovnať so situáciou bez odmietnutia pomoci a podpory blízkym.