Snívalo sa mi o krúžkoch - ako správne interpretovať podľa kníh snov

Snívané šperky môžu mať rôzne interpretácie.Najmä snové prstene nevyhnutne nevedú k zasiahnutiu dieťaťa.Medzi interpretáciami sú priaznivé aj varovné signály.Aby ste pochopili, prečo krúžky snívajú vo vašom prípade, stačí vziať knihu snov do prevádzky a pamätať si podrobnosti o sne.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Tlmočenie podľa odrody krúžkov
 3. Interpretácia ďalších podrobností
 4. Miller Dream Book
 5. Wangi Dream Book
 6. Ezoterická kniha snov
Všeobecný výklad

Kúpa prsteňa v klenotníctve je dobrým znamením, ktoré sľubuje rojko, hoci krátke, ale horúcea zmyselné romantika.Nevzdávajte sa vášne, aby nedošlo k vyrážkam.

Žena, ktorá vo svojom sne má prsteň, ktorý práve kúpila, môže v skutočnosti čakať nové zaujímavé známosti.Jeden z nich sa nakoniec vyvinie v silné priateľstvá alebo romantické vzťahy.

Nie je dobré kupovať prsteň, ktorý nie je vhodný pre nočné videnie.Rozhodnutie dreamera nebude správne a jeho prijatie bude mať za následok celý rad problémov a problémov.Sen môže tiež naznačovať nedorozumenie vo vzťahoch s blízkymi.

Ak si osoba vo svojom nočnom videní vyberie prstene v klenotníctve na dlhú dobu a dôsledne, v skutočnosti bude tiež musieť urobiť ťažké rozhodnutie.PomôcťPri rozhodovaní o tom, čo robiť, pomôže skúsenejší človek.

Ak mal snílek šancu dať mu prst do šperku, tento sen mu predpovedá vedúce postavenie v pracovných kolektívnych a rodinných vzťahoch.Je potrebné umrieť, aby ste boli všade vodcom, pretože neschopnosť stratiť a ľahko prekonať zlyhania zbaví snívateľa pokoja

Tlmočenie podľa typu krúžku

Sen možno interpretovať podľa toho,ktoré krúžky boli v ňom prítomné.Z akého kovu boli vyrobené a čím sú zdobené.

 • Ak boli prstene vo sne zdobené smaragdovým kameňom - ​​je to znamenie, ktoré naznačuje, že láska sníva je vzájomná.Milovaní ľudia sa čoskoro opätujú - netreba sa stratiť, je lepšie konať rýchlo a chopiť sa iniciatívy.
 • Menej láskavým znakom je snový prsteň s rubínom.Predpovedá hrozivému sklamaniu.Čím väčšia bola rubínová výzdoba prsteňa, tým viac negatívnych emócií človek dostane, keď vidí tento sen.V období po tomto sne by sa nemalo očakávať úspešné dokončenie existujúcich myšlienok, aby zlyhanie nebolo prekvapené možným zlyhaním.
 • Zafírový prsteň sa vo sne objaví ako varovanie.Ak je človek, ktorý vidí takýto sen, v romantickom vzťahu, mal by sa bližšie pozrieť na svojho partnera.Ďalšie vzťahy môžu priniesť veľa utrpenia a smútku.
 • Perlové šperky sú dobrým znakom,Po dosiahnutí úspechu v podnikaní a zlepšení sociálneho postavenia sú možní noví známi.Obdobie po takomto sne je vhodné pre spoločensky aktívne aktivity a nové začiatky.
 • Ak bol snový prsteň drevený, v skutočnosti si snílek udržiava vzťah s nespoľahlivou osobou.Je pravdepodobné, že partner berie vzťah skromne, nehodnotí ho a neočakáva pokračovanie.V prípade poruchy v takomto vzťahu nebude nový partner dlho trvať.

Interpretácia ďalších podrobností

Snívať o starých starožitných prsteňoch za účelom dedičstva a vidieť zásnubné prstene- na rýchle a úspešné manželstvo.Ak už žena, ktorá je už vydatá, mala sen so snubnými prsteňmi, 0 predstavuje to šťastné manželstvo plné lásky a porozumenia.

Ak má snílek v nočnom videní to šťastie, že nájde prsteň - je to priaznivý znak.V blízkej budúcnosti sa očakáva nové zoznámenie, ktoré sa môže vyvinúť v silnú lásku.

Sen, v ktorom sa stratili šperky, predznamenáva rozhodujúci krok snívateľa k narušeniu existujúcich priateľstiev alebo romantických vzťahov.Odmietnutie starých a nezaujatých kontaktov otvorí nové dvere života, prinesie príjemné nové spojenia a vyhliadky.

Ak spiaci človek dostal vo svojom nočnom videní taký doplnok, v skutočnosti bude musieť cítiť pocity novej lásky.Nefunkčné šperky na prstene spôsobujú konflikty, zneužívanie.Ak samotný snílek dal niekomupríslušenstvo - tento sen mu prorokuje silný a spoľahlivý bdelý vzťah.

Spiaca osoba, ktorá videla sen, v ktorom sa pokúsila odstrániť prstenník, ale nedokázala to nijakým spôsobom urobiť, sa v skutočnom živote cíti nespravodlivo v manželstve.

Millerova kniha snov

Ako sa uvádza v knihe snov, krúžky nosené vo sne v rukách naznačujú vznik nových úspešných vecí.Zlomené krúžky snívajú o tom, že rozbijú romantický vzťah alebo ťažkosti v manželstve.

Dievča, ktoré prijalo prsteň v nočnom videní, sa už nemusí starať o svojho milenca - čoskoro sa naňho bude úplne venovať.Prstene videné na rukách cudzincov naznačujú materiálnu prosperitu a vznik nových známych.

Dreamwright z Wangi

Nočné videnie, v ktorom človek kladie prst na prst milovaného človeka, symbolizuje dôveru v ich výber a vernosť týmto sľubom.Sen, v ktorom cudzinec dá prsteň na prst snívačky, sprostredkuje náhlu pomoc pri problémoch s dlhým zavesením.

Sen, v ktorom si človek nemôže zvoliť prsteň, ktorý je preňho vhodný, symbolizuje nedostatok pocitov pre niekoho v skutočnom živote.

Zlým znamením je prsteň, ktorý spadol z ruky.Hovorí o zlomenom sľube, na ktorý vesmír pripravuje snílek na skúšku.

Ezoterická kniha snov

Zásnubný prsteň videný vo sne má za následok rozvod a sklamanie manžela /manželky.Starý prsteň sníva o stretnutí s partneromčím má snílek karmické spojenie.