Snívalo sa mi o mačke s mačiatkami - o nuantoch dekódovania kníh snov

Ukazuje sa, že mozog mačky je biologicky bližšie k ľudskému mozgu ako mozog psa.Preto pre emócie máme rovnaké časti hlavy.Tieto jemné tvoriace sa bytosti sú schopné preniknúť do našich sŕdc a zostať tam dlho.To, o čom sníva mačka a mačiatko, je známe v slávnych knihách snov.

Dobré slovo a mačka je pekná

Počas španielskej inkvizície boli mačky uznané za pomoc diabla a tisíce zvierat boli spálené.Moderní komentátori sú rozdelení.Dávajú tomuto miláčikovi pozitívne aj negatívne vlastnosti.

Kvôli schopnosti vidieť v tme a pohybovať sa rýchlo a potichu sa nazývajú záhadné zvieratá, ktoré poznajú tajné sily temnoty, najmä čierne mačky.

Ženský začiatok mačky jej dáva pôvab, prefíkanosť, inteligenciu a plodnosť.V kresťanstve bolo zvyčajné nechať mačku najskôr vstúpiť do domu.Verilo sa, že so sebou prináša teplo krbu, pohodlia, pokoja a harmónie, priťahujúce pozitívnu energiu.

Vo filozofii Feng Shui sa považuje za symbol priťahujúci šťastie.Snívaná figúrka mačky so zdvihnutou labkou prinesie snílkom šťastie a bohatstvo a bude strážiťho od negatívnych síl.To znamená, že tieto domáce zvieratá pomáhajú nepretržitej cirkulácii pozitívnej a negatívnej energie, filtrovaniu a vyhladzovaniu tokov.

Pri hrách neutralizuje stojaté oblasti, usadzuje sa v nich a olizuje sa.Preto pre spáčku taký pozemok sľubuje veľa sily, nápadov a nadšenia, že niečo zmení v jeho živote.Aktivita sa prejaví vo všetkom: v práci, rodine alebo obľúbenom koníčku.A skákať zhora, mačka v bdelom sne odstraňuje bariéry pre spiaceho človeka a otvára pre neho predtým zamknuté dvere.

Mačky pre mačky pre ženy

Mačka s mačiatkami je stelesnením nežnosti a starostlivosti o potomstvo.Takýto sen umožní ženám harmonizovať ašpirácie a identifikovať myšlienky, ktoré je potrebné upraviť.

Ak sa mačiatka snažia zabrániť vám robiť domáce práce vo sne tým, že ich vtiahnu do svojich hier, v reálnom živote vás informujú, že ste doma príliš neskoro.Ste inteligentní, vzdelaní, čo znamená, že je čas venovať sa kariére.

Mačiatko narúša romantický rande, mačie a trápi vás - to je náznak nadmernej koncentrácie ašpirácií lásky, ktoré poškodzujú vaše úradné povinnosti.

Červené mačiatko prešlo cestou pre nevydanú dámu - to je dobrá šanca nájsť svojho kamaráta a zbaviť sa osamelosti.Najdôležitejšie je, aby ste včas pochopili, že je to jediný, a nevynechajte to.

Tehotná trikolóra mačiek pritiahnutá do domu mladej dámy - to znamená, že príroda vám čoskoro poskytne ženské šťastie, spoznáte lásku muža, materstva a rodiny.radosti.

Sníval som o mačke s jedným mačiatkom - v skutočnosti musíte preukázať úctu svojim starším príbuzným alebo rodičom.Venujte im pozornosť, rozprávajte sa.Možno ste ich jediná podpora a nádej, že je dôležité pamätať si, ako ich máte radi a sú vám drahé.

Na prahu sme videli kôš s bielymi mačiatkami - od osudu očakávajte veľkú radosť, finančný zisk a všetko najlepšie.Je to však známka toho, že musíte tvrdo pracovať.Prichádzajú veľké zmeny as nimi nové starosti, práce, ktoré ste predtým nevedeli a možno sa vyhýbali.Pomôže vám to zmeniť váš životný štýl, postoje, hodnoty.To, čo sa považovalo za potrebné, sa stane bezvýznamným a to, čo sa mu nebude venovať, bude mať v súčasnosti osobitný význam.

Mačka neskáčí na hrudi hrdého človeka

Mačky prichádzajú do vízií k cieľavedomým, jasným osobnostiam, ako sú oni.Preto pre úspešnú predpoveď snívačky je dôležitá farba domáceho maznáčika, jeho farba.

Čierna mačka prinesie veľa pozitívnych momentov v skutočnom živote tým, ktorí sú úspešní, sú si istí svojimi schopnosťami, všetky pohyby sa počítajú a overujú.Posilní vašu aktívnu pozíciu jasnými udalosťami, po ktorých sa stanete rozpoznateľnými a obľúbenými.

Nešťastní, neaktívni ľudia z takéhoto sna očakávajú iba problémy.Pretože čierna farba priťahuje tie energie, ktoré sú už blízko.

Sivé domáce zvieratá snívali o osobe, ktorá vykonáva nebezpečné povolanie - je to varovanie pred nebezpečenstvom.Aj vy sa spoliehate na šťastie a šancu riskovať svoj život.Môže to byť spôsobsebapotvrdenie a na druhej strane výzva pre kolegov, dôkaz, že ste najlepší vo svojom odbore.

Aby ste videli, ako krásne našuchorené mačiatka lezú z koša rôznymi smermi - v skutočnosti nemôžete rozhodnúť o živote v živote.Choďte do práce, spať, jesť, milovať a zdá sa, že je všetko v poriadku, ale niekedy vyvstáva otázka, že je ťažké odpovedať.Cieľom je stať sa majstrom života, dosiahnuť úspech, odhaliť talenty, oslobodiť sa od sústredenia sa na každodenné problémy, získať nezávislosť, silu, slobodu, byť rešpektovaný a milovaný.

Mačiatka, ktoré sa pohybujú rôznymi smermi, pôsobia ako príležitosti, ktoré vám boli zaslané osudom.Musíte sa však pochopiť a rozhodnúť sa pre mačiatko, ktoré sa vám páči.

​​

Rozhodnite sa a zdvihnite červenohnedé štastie - vynikajúca voľba.Dobrou perspektívou je rýchle získanie počiatočného kapitálu, ktorý sa stane platformou pre veľké finančné transakcie a úspešný rozvoj podnikania.

Vo sne dávajte pozor na farebného domáceho maznáčika, ale potom prepnite na biele - v skutočnosti je príliš frivolné na to, aby sa vzťahovalo k láske.

Nevzbuďte spiacu mačku, autorove knihy snov

Gustov Miller

Pri negatívnom výklade sa mačke, ktorá má mačiatka, dá, agresia a nepriateľstvo.Varovanie snívateľa, aby bol počas tohto obdobia veľmi opatrný, taký pozemok znamená niekoho útoky, nátlak a hrôzu vo vašom smere.

Na druhej strane ste sa sami pravdepodobne stali príčinou tohto správania.My smeniekedy dávame príležitosť premýšľať o nás okolo nás, nie o tom, čo skutočne zastupujeme.Pokúste sa pochopiť svojho nepriateľa, jeho motív pre správanie.Spojenie a zistenie príčin nezhody by bolo inteligentným rozhodnutím.

Vanga

Veľa domácich miláčikov rôznych snov a veľkostí vo sne hovorí o diskreditujúcich zväzkoch snívačky.To sa nemusí nevyhnutne týkať intímnej sféry.Tu môže dôjsť k čiernej mágii a prepojeniu s inými svetovými silami.

V každom prípade to môže znížiť spiace rozhorčenie ľudí, vyvolať konfliktné situácie a prerušiť vzťahy s následným vyhostením z miesta bydliska.

Nostradamus

Divoká mačka môže predstavovať hroziacu katastrofu, epidémiu a sucho.Ak sa však sníva o koši s malými mačiatkami, v blízkej budúcnosti bude vládnuť mier a dobrota.