Snívalo sa mi o meči - tlmočíme do rôznych snov

Samurajský meč - katana neexistuje s cieľom ochromiť alebo zabiť niekoho, ale chrániť seba a svojich blízkych.V Japonsku je zakázané mať zbrane, ale meč nie je zbraň - je to umelecké dielo.Aký je sen o meči v rozoznateľných knihách snov.

Kto jek nám príde meč a zahynie mečom

Podľa legendy je zriedkavé, že niekto dokáže ovládať umenie kovania japonského meče, ktoré bude trvať sedem rokov.S rozvojom tajných znalostí a výrobných zručností dostáva študent múdrosť, dar predvídavosti, vhľadu, odvahy, osvietenia.

Meč predstavuje silu, silu, inteligenciu, spravodlivosť a ostražitosť.Je to dobré znamenie pre tých, ktorí sa odvážne snažia hájiť práva urazených, slabých, bezbožných, pre ktorých je pravda a česť nad hrdosťou, márnosťou a bohatstvom.

Mytologický význam meča je dvojaký, akoby kontrastoval so životom a smrťou.Na jednej strane je to symbol vitality a na druhej strane atribút boha vojny proti neveriacim, ako aj proti jeho vlastnému zlu.

V kresťanstve táto zbraň znamená Pánove vášne, utrpenie a utrpenie.Je tiež nástrojom archanjela Michaela a používa ho mnoho svätých.Podľa bibliebrány raja strážia cherubín s ohnivými mečmi.

Taký pozemok môže priniesť snívateľovi prosperitu, vybavenú najjasnejšími kvalitami, a sľubovať porážku, zničiť jeho vieru a nádej na najlepšie.Priaznivý výklad sa týka tých, ktorí vidia túto nebezpečnú zbraň vo svojich rukách alebo sledujú boj zo strany.

Meč otočený vo vašom smere varuje pred množstvom náročných pokusov, ktoré sú zamerané na výživu a temperovanie charakteru.Čím rýchlejšie sa naučíte vyrovnať sa s ťažkosťami, tým rýchlejšie udalosti nadobudnú priaznivú povahu.

Brilantnosť čepele je ako iskrenie ženskej duše

Pre mladého človeka, ktorý vidí túto nebezpečnú zbraň v predvečer svojej svadby hrozí zrútenie, veľká hádka so svojím milovaným a sklamaním.Sníval som o boji s niekým o budúcom manželovi - v skutočnosti sa objaví súper, ktorý spôsobí, že ťa bude divoká žiarlivosť a túžba zničiť majiteľa domu.

Pre vydatú ženu, aby nakreslila meč - zažila na strane nespútanú vášeň, ktorá povedie ku konfliktu s jej manželkou a rodinou.Aby ste sa vyhli pokušeniu, skúste stráviť viac času so svojím blízkym, prejavte nežnosť a starostlivosť, čo vám poskytne príležitosť na otvorenie nových aspektov vášho vzťahu.

Mečiara v dievčenskom sne znamená imaginárnych priateľov, klzkých a riskantných.Snažia sa dostať k vám čo najbližšie, aby zasiahli ťažšie v pravý čas.Mali by ste byť menej dôveryhodní a úprimní s niekým, s kým si nie ste istí.

Vytiahnutie čepele z jej pochvy je pre ženu vážny časnezmení.Dali ste telu čas a zdroje na obnovenie a teraz ste pripravení na akciu, čím si vytvoríte svoju vlastnú pohodu.Hlavnou vecou je systematický pohyb, aj keď v malých krokoch, s najmenšími výdajmi energie, ale nezastavovanie.Na prvý pohľad sa zdá byť desivé objavovať skrytý potenciál a nové príležitosti vo vašom vnútri.V obvyklej stabilite bolo všetko jasné a predvídateľné.Ale pre vás už nie je cesta späť, iba vpred, k ženskému šťastiu!

Podľa iného výkladu taký pozemok znamená narodenie syna, ktorého bude obdarené dobrým zdravím, odvahou a dobrým srdcom.Pre tehotné ženy je to znak šťastného odhodlania pôrodu a rýchleho uzdravenia.

Meč vytvoril pre mužov spravodlivosť

Pozrite sa na čepeľ na stene kancelárie riaditeľa - vypočúvajte si sťažnosti týkajúce sa termínov alebo zbytočnosti a neziskovosti projektu, ktorý je súčasťou sprievodu.V každom prípade musíte prísť s primeranou ospravedlnením a preukázať platnosť svojich konaní.

Hádzať mečom vo sne - v skutočnosti zažite strach, neistotu a svoju zraniteľnosť.Začali sme s niekým bojovať, cítili sme jeho výhody pred nepriateľom - vyhrať v spravodlivej súťaži o veľkú objednávku, ktorá prinesie zisk a otvorí nové obchodné vyhliadky.

Choďte na krížovú výpravu v celej munícii - naplánujte si serióznu pracovnú cestu, ktorá sľubuje vyhliadky na povýšenie, zvýšenie platu a rast.rodinné blaho.

Sníval som o tom, že sa stanem guruom pri výrobe samurajského meča-katanu - v skutočnosti som si uvedomil svoj skutočný účel: na to, čo sa zrodilo, čo sa stalo, aké ciele a nápady si snívate realizovať.Nastane chvíľa, keď očistíme myseľ od zbytočných vášní, nahromadíme staré zbytočné presvedčenia, pocity a obavy z minulosti.Uvoľnite stojatú energiu do voľného plávania a cítite slobodu.

Čo iného ešte predznamenáva meč pre človeka:

  • na zaostrenie - na získanie šťastia a radosti;
  • zabiť nepriateľa - prekonať ťažkosti vďaka jeho vynaliezavosti, vynaliezavosti a vynaliezavosti;
  • ​​

  • ukradnúť - vziať hnev od inej osoby k sebe;
  • je ťažké vzniesť - cítiť súcit a súcit s tým, kto bol predtým považovaný za nešťastného;
  • prijímať ako darček - prijímať dôležité správy alebo prijímať významných hostí;
  • vidieť v čele postele - zažiť lásku, šťastie a prosperitu;
  • odstrániť z pochvy - udržať všetko pod kontrolou;
  • cestovať s čepeľou - k materiálnemu zisku a prosperite v rodine.

Autorské knihy snov

Sigmund Freud

Meč predstavuje mužský hyperaktívny princíp.Odstránenie čepele z obalu vo sne - v skutočnosti prejavte vášeň a temperament v komunikácii s opačným pohlavím.Intimita pre vás nie je len uspokojenie telesných túžob, ale komunikácia s dievčaťom v jazyku lásky.Aby ste to pochopili, ste na sex pripravení.Nie ste neodmysliteľní od sebectva, netrpíte nadmerným domýšľaním, ktoré chcete odhaliťvšetky tajomstvá ženskej duše.

Sníval som o strate čepele medzi davom - v skutočnosti sa ponoril do chaosu pocitov a myšlienok.Je pre vás ťažké rozhodnúť sa, vášeň a chtíč pre jednu krásu priťahuje a zároveň priťahuje skromnosť a pokornosť inej peknej dámy.Samotný čas rozhodne, s kým zostane na konci.

Gustov Miller

Dievčenské sny o konkurenčnom zápase - v skutočnosti dáva nádej na reciprocitu a prejavujú úprimné pocity dvom fanúšikom naraz.Takáto situácia sa môže vymknúť spod kontroly a poškodiť vašu povesť a autoritu.S týmito hrami môžete vynechať pravú lásku a nemusíte mať čas na získanie šťastia.

Evgeny Tsvetkov

Obdivovať drahý, zručný remeselnícky meč - v skutočnosti poznať silu, nezávislosť, múdrosť.Bude existovať túžba, motivácia, sebadisciplína na dosiahnutie vašich nápadov, cieľov.Budete sa chcieť naučiť nové znalosti, zručnosti, ponoriť sa do niečoho, čo bolo predtým cudzie a nezaujímavé.