Snívalo sa mi o náušniciach - o nuantoch dekódovania pre rôzne knihy snov

Ako pochopiť, prečo náušnice snívajú.Náušnice vo sne - na významné udalosti, zvyčajne príjemné, aj keď nie vždy jednoduché.Ide o narodenie detí, svadby, významné udalosti v rodine, dospelosť, keď sa jednoduché detské náušnice bez kameňov menia na dospelých ozdobených drahými kameňmi.

Piercing do ucha vo sne znamená úzky vzťah s príbuznými, ktorí patria do rodu.Ak sa pri preniknutí objaví kvapka krvi - na úprimnú náklonnosť.Ak sa rana nezahojuje po dlhú dobu, ochabne, zapáli sa - sú možné problémy v rodine.V dávnych dobách bolo určením osoby patriacej do rodu náušnice.Drahé náušnice s veľkými perlami mohli nosiť výlučne aristokrati krvi.

Z tohto dôvodu piráti a lupiči zbožňovali perlové náušnice - išlo o druh verejnej výzvy, na čo treba nosiť kráľovský hermelínový plášť.Jeden perlový náušok znamenal adoptované dieťa.muži i ženy nosili náušnice bez rozdielu.V poslednej dobe muži zriedka nosia náušnice alebo sa obmedzujú na jednoduché a diskrétne prstene alebo gombíky v ušiach.

Čo znamenajú náušnice vo sne

Pretože sa to často týka rodiny, a to nielen živých, sú mŕtve často náušnice vo sne.Náušnice v tomto prípade naznačujú neoddeliteľnú väzbu.Zosnulý s náušnicami sa má stať posolmi zmysluplných správ.Čoskoro to budete počuť v skutočnosti.Snažte sa nevynechať významné správy, nenarúšajte príbuzných.Ak sú vaši blízki vo sneniečo povedať, dávaj pozor.Dary vo sne často sprevádzajú dary alebo mimoriadne úspešné nákupy v živote.

Zlaté náušnice znamenajú správny prístup k vám, nevymieňate si za maličkosti.

Striebro - robíte veľa dôležitých rozhodnutí a nebojí sa zodpovednosti.Vo všeobecnosti ste ľahostajní k peniazom, ale oceňujete príležitosti, ktoré môžete získať značným množstvom.Striebro vo sne znamená lojálnych a spoľahlivých priateľov.Máte šťastie, že na niekoho sa môžete spoľahnúť.

Náušnice v tvare kruhu vo sne ukazujú túžbu po dokonalosti.Namiesto toho sa pohybujete v kruhoch a nevidíte východisko z tejto situácie.

Perly v ušiach znamenajú šľachtu.

Diamanty - zdôrazňujú význam udalosti.

Smaragdy - našťastie pokojné, príjemné prekvapenie, darčeky.

Lacné vyšívanie, šperky z pôvodne vyzerajúcich odpadkov, perie, plasty, drevo, kokteilové trubice v ušiach sú znakom extrémnej frivolity alebo závažnej formy zúfalstva.Ručné náušnice často snívajú o nešťastí z nedbalosti, nešťastnej lásky.

Strata náušnice vo sne je stratou v osobnom živote.Je dobré, ak stratíte lacné náušnice, nie šperky.

Ak uši klesnú nad váhu šperku, ušné uši bolia a horia, trpíte nepríjemnými a hlúpymi klebetami.Otvory v ušiach sa zapália.To znamená, že jeden z vašich blízkych hovorí cudzincom nelichotivé veci.

Významy podľa kníh snov

Kniha snov pre ženy zaručuje, že ak snívate o obrovskýchvýber šperkov pre každý vkus - nemôžete si vybrať v živote a pochybovať o láske.S najväčšou pravdepodobnosťou.Máte veľa koníčkov, ale ani jeden stojaci, úplne vzrušujúce.Toto je dobré obdobie v živote.Nenechajte sa však príliš uniesť triedením možností.

Lacné plastové šperky, šperky vo sne - máte radi rozpoltenie, ale zatiaľ ste sa nerozhodli o tom, čo je pre vás v živote cenné.

Vzácne náušnice skvelej práce s veľkými kameňmi vo sne - na významné, vážne udalosti vo vašom živote.

Ak je na kopci zámok, budete sa musieť naučiť, ako uchovávať tajomstvá.V opačnom prípade sa nedá vyhnúť problémom.

Freudova kniha snov považuje nové náušnice vo sne za príležitosť na obnovenie vzťahu, za znak zmierenia.

Aby ste sa obliekli, vyskúšajte náušnice vo sne - starať sa o partnera pre lásku, vykonávať ľahké flirtovanie.Náušnice s červenými kameňmi vo sne znamenajú náznak možného vášnivého vzťahu.Ak snívate o svojom partnerovi s dámou, ktorá má červené náušnice, máte podozrenie na zradu.

V anglickej knihe snov sa odporúča venovať pozornosť čistote a farbe kameňa v náušniciach.Diamanty v tomto prípade znamenajú bohatstvo, ktoré je väčšie a väčšie.Svietiaci a iskrivý kameň znamená lakomého partnera.Bahnitý kameň - vzťah medzi vami nie je ani zďaleka ideálny.Čierny kameň alebo čierny kov znamená nešťastnú lásku alebo intenzívnu závisť.

Vyberať nové náušnice vo sne podľa interpretácie anglickej knihy snov - vyskúšať nový osud.Očakávajzaujímavé dobrodružstvá.

Záver

Vidieť náušnice vo sne - zvážiť svoje postavenie v rodine.Ak sa vidíte s tenkými náušnicami pre deti - je nepravdepodobné, že budete mať právo na významné alebo rozhodujúce hlasovanie.Dostanete náušnice - ste prijatí do svojho kruhu.

Ak sa bojíte o svoje náušnice vo sne, silne pochybujete o svojom stave.Nechcete nosiť náušnice, vyhodíte ich alebo sundáte - chcete sa oslobodiť od zodpovednosti a získať slobodu.Neochota preniknúť do uší - túžba po úplnej nezávislosti, netolerancia názorov ostatných, nezávislosť vo všetkom.

Ak snívate, že vaše uši stále prepichujú a nasadzujú si náušnice, ale z toho vôbec nemáte radosť - ste nútení sa rozhodnúť, s ktorým absolútne nesúhlasíte.Náušnice sú vážnym znamením tak vo sne, ako aj v skutočnosti.

Sen vo veľkej miere odráža realitu.Zbavte sa lacných šperkov a noste náušnice, ktoré vám skutočne vyhovujú.Nenoste falošné šperky, aj keď vyzerajú rovnako ako skutočné.