Snívalo sa mi o opustenom dome - ako správne interpretovať podľa kníh snov

Každý môže vidieť svoj opustený dom vo sne svojim vlastným spôsobom: pre niekoho zrak spôsobuje strach, pre niekoho - pre zvedavosť a pre niekoho je úplne ľahostajný.

S cieľom porozumieť tomu, o čom opustený dom sníva, je vhodné podrobne analyzovať informácie prijaté zo spánku.Výklad snov tohto druhu nočného videnia je odlišný, ale vo všeobecnosti ide o udalosť, ktorá má negatívny postoj.

)Všeobecný výklad

Opustený dom vo sne je nejednoznačnou udalosťou a nedá sa vysvetliť jednou vetou.Stáva sa, že na prvý pohľad bezvýznamný detail vo sne zmení celý obraz udalosti predpovedanej snom v budúcnosti.

Interpretácia spánku s prázdnou budovou závisí od toho, ako tento dom vyzeral: aký druh budovy to bol;aký to mal účel;dôvod opustenia tejto budovy.

Väčšina kníh snov predpovedá zlyhanie alebo smútok, ak mal snílek šancu pozorovať prázdnu budovu.Avšak v závislosti od pozemku a detailov budovy existuje veľa interpretácií, ktoré závisia od snových okolností:

 1. Väznica - Ste príliš prísni, pokiaľ ide o emocionálne obmedzenia.
 2. Škola - Mali by ste prestať visieť na svojich chybách.
 3. Materská nemocnica - v niektorých prípadoch budete potrebovať skúsenosti z detstva.
 4. Rastlina - Možno nové veci, ktoré plánujete začať, sa môžu začaťzlyhať v prvej fáze.Najlepšie je odložiť ich bokom.
 5. Divadlo - Čoskoro sa stretnete s pokrytectvom.
 6. Nemocnica - musíte sa obrátiť na svoje zdravie.
 7. Internátna škola - spomeniete si na svojich dávno zabudnutých známych, kamarátov.
 8. Detský tábor - Musíte sa so svojím dieťaťom porozprávať o tom, aké udalosti v jeho živote vás rozrušili, čo vás znepokojuje.
 9. Dom so zabednenými oknami - v blízkej budúcnosti by som mohol utrpieť nejaké neúspechy.
 10. Opustený dom so zlovestným náčrtom - neúspechy, ktoré sa vám stanú, berú svoju príčinu z minulosti.
 11. Bežný opustený dom - Dobré správy vás nenechajú čakať.
 12. Opustený dom s útulnou atmosférou - v blízkej budúcnosti sa váš život dramaticky zlepší.
 13. Niekoľko opustených chátrajúcich domov - na vás čakajú menšie problémy alebo menšie zdravotné problémy.
 14. Ak opustíte opustenú budovu, váš osobný život začne od nuly.
 15. Skontrolujte opustenú budovu - prehodnotíte svoju minulosť.
 16. Oprava opustenej budovy, ktorá sa opravuje - nadchádzajúce zmeny vo vašom živote si budú vyžadovať úplný nezávislý návrat.
 17. Prechádzka po opustenej budove - Je potrebné si na to prísť.
 18. Opustený chátrajúci dom so zničeným stropom - môže to byť predzvesť smrti milovanej osoby.

Miller Dream Book

Podľa slávnej knihy snov znamená opustený dom riziko v plánovanom podnikaní.Preto niestojí za to ponáhľať veci.V niektorých triedach je potrebné pozastaviť aktivity.

Okrem toho by ste si mali dávať pozor na problémy, pri ktorých ich možno nebudete očakávať.Okrem toho by ste mali venovať pozornosť svojmu zdravotnému stavu, pretože v kritickom okamihu môže zlyhať.Doprajte si dostatok času na relaxáciu, ktorá sa vám páči.

Ak je však tento opustený dom alebo budova miestom, kde ste prežili svoje dospievanie, interpretácia vás príjemne prekvapí.Takýto sen znamená, že od svojich detských priateľov dostanete príjemné správy.

​​

Freudova kniha snov

V snovej knihe skúseného psychoanalytika Freuda existuje taká interpretácia, v ktorej je budova, ktorú ľudia opustia, symbolom problémov so sexuálnym zdravím.Ak ste vo sne videli, že ste bývali v zničenom dome, potom kniha snov sľubuje hádky a konflikty v existujúcich romantických vzťahoch.

Možno ste preto stratili spoločný jazyk - prestali sa navzájom uspokojovať.Aby ste tomu zabránili, je vhodné prediskutovať všetky body so svojím partnerom, zistiť výhody a nevýhody.

Táto vysnívaná kniha tiež interpretuje opustený dom ako znak toho, že máte túži po minulom živote.Ale ak ste v nočnom videní videli, ako sa pohybujete z drahého obydlia do opusteného domu, potom to znamená, že máte obrovské množstvo prípadov, ktoré ešte nie sú dokončené a ktoré komplikujú váš život.

Je vhodné odvádzať pozornosť od zhonu a vypracovať plán, v ktorom budú položky usporiadané zostupne: od dôležitých po menšie plánované prípady.

Interpretácia snov o Hasse

Ako táto snová kniha varuje, opustený dom videný v nočnom videní vyžaduje pri rozhodovaní diskrétnosť.Ak to nedodržíte, môžete zničiť plánované záležitosti.

Ak ste snívali o tom, že ste putovali po opustenom dome s duchmi, kniha snov ponúka ospravedlnenie tým, ktorých ste urazili nielen skutkom, ale aj slovom.

Tiež, ak opustený dom vo sne bol najskôr prosperujúci a potom sa zmenil na opustenú zrúcaninu, dá sa to interpretovať ako výskyt okolností, ktoré by mohli poškodiť vaše blaho.

Ak je však sen o opustenom dome výšková budova so zrúteným stropom, môže sa vaša povesť vážne narušiť rôznymi povesťami, ktoré sa šíria nepriatelia.

Lunárska kniha snov

Táto kniha snov obsahuje zaujímavé vysvetlenie opusteného domu vo sne.Ak ste snívali o tom, že opravujete dom, v ktorom ste mnoho rokov nežili, pripravte sa na príjemné a nečakané dary osudu.

Sen rozpadnutého mrakodrapu symbolizuje rozpad starých vzťahov, ktoré na vás vážili.Ak sa však mrakodrap obnovuje, je to už opačne - dôjde k obnoveniu starých väzieb, ktoré vám pomôžu v dôležitých veciach.