Snívalo sa mi o postieľke - ako interpretovať populárne knihy snov

Ako pochopiť, prečo sa detská postieľka sníva.S najväčšou pravdepodobnosťou o nej veľa premýšľate.Podľa tradičnej knihy snov znamená postieľka vo sne s rodičmi hyper opatrovníctvo.Neustále chcete skontrolovať, či je všetko v poriadku s dieťaťom, vložte niekoľko vankúšov a uistite sa, že dieťa dýcha rovnomerne.

V tomto prípade vám odporúčame trochu spomaliť.Starostlivosť o dieťa je úžasná.Ale nie vtedy, keď sa stane základom celého života.Trvalá a nadmerná starostlivosť škodí dieťaťu, znižuje úroveň bezpečnosti.A mimochodom, aj vaša sebaúcta.

Obavy detských postieľok a tehotných žien

Postieľka pre spánok tehotných žien znamená očakávania, obavy, prirodzený strach z pôrodu.Jednou zo bežných nočných morí je to, že obraciate prázdnu postieľku, v ktorej nie je žiadne dieťa.Prestaňte sa obávať, všetko bude v poriadku.Navštívte lekára, ktorý vás vedie, a vypočujte si jeho rady.

Nočná mora s posteľou u tehotných žien a mladých rodičov pokračuje v reálnom živote.Zdá sa vám, že naliehavo musíte kúpiť detskú postieľku.Alebo naopak, v žiadnom prípade nekúpite postieľku pred narodením dieťaťa.

Obe možnosti sú dobré.Môžete si zvoliť strednú možnosť, aby ste sa neznepokojovali zbytočnými obavami alebo unáhleným výberom postieľky, keď už je dieťa uždoma.Vyberte si svoje obľúbené modely a predobjednávajte.Nech si manžel objedná, doručí a zostaví posteľ presne pri príchode dieťaťa.

Najbežnejšie nočné mory s detskou postieľkou

Detská postieľka vo sne sa prekvapivo objavuje na mnohých nočných morách.Všetky najhoršie, vaše obavy, tajné obavy, sa odrážajú v snoch.Monštrá v postieľke, plastová bábika namiesto dieťaťa, padajúca podlaha a príšery plaziace sa z okna sú normálnymi predmetmi na spanie s postieľkou.Niet divu, že sa tak často objavuje v hororových filmoch.

Ak snívate o hrôzach a nočných morách, v ktorých sa objaví detská postieľka, skúste to zobrať pokojne, bez ohľadu na to, ako divne znie.Jednoducho sa bojíte neznámeho.Strach z neznámeho je jedným z najmocnejších.Preto môžu byť nočné mory dosť vážne.

Vezmite si ruky pri malichernej práci spojenej s hmatovými pocitmi.Napríklad pletenie.Ľudia, ktorí hovoria, že pletenie je upokojujúce, vedia presne, o čom hovoria.V určitom období ženy, ktoré sú úplne vzdialené od vyšívania, robia skutočné výkony, pletú obrovské svetre, vyšívané obrazy, šijú záclony a dokonca si zariadia svoje malé obchodné šitie.

Nie ste sami.Takmer každý sníva o takýchto nočných morách v určitom období svojho života.Toto nie je psychóza, nejdeš sa zblázniť, všetko je s tebou v poriadku.Ale kúpiť sedatívum, piť čaj s mätou a harmančekom nebude bolieť.Nočné mory zmiznú, len čo nájdete pokoj.Hrozné sny, v ktorýchpostavy postieľky alebo kočíka rovnako trápia mužov aj ženy.Ak si spomeniete na film dômyselného Eisensteina s kočíkom, ktorý sa valí po schodoch v Odese, uvidíte to.Toto je prvé filmové použitie panickej hrôzy spojenej s deťmi.V tom čase často deti spali priamo v kočíkoch, napríklad v kolíske.

Ak vidíte príšerku v postieľke, vaše dieťa sa zmení na príšeru alebo príšerku zjedlo dieťa ako v Kingových knihách - všetko je v poriadku s vaším dieťaťom, ale určite si musíte nájsť čas pre seba a dostať sa niekde bez dieťaťa.,Prenajmite si opatrovateľku na niekoľko hodín alebo požiadajte svoje babičky, aby si s dieťaťom sadli.Dohodnite sa s ostatnými matkami na ihrisku a spravte z nich postupné striedanie.Deti sú len dobré.

Aký je sen detskej postieľky pre knihy snov

  • Podľa rodinnej knihy snov sa detská postieľka sníva o požiadavke sedieť s deťmi, maláproblémy s mladšími deťmi vo vašej rodine alebo s blízkymi priateľmi.Interpretácia snov odporúča zdvorilo odmietnuť žiadosti, pokiaľ nie ste ochotní prijať niektoré z problémov.Bude veľa problémov.Musíte si byť úplne istí, že ste pripravení zdieľať ich so svojimi priateľmi.
  • Miller je presvedčený, že vidieť detskú postieľku vo sne je pre trvalé blaho.Ak sa posteľ hojdá - blahobyt je dosť neistý, okrem toho sú možné aj zdravotné problémy.Dajte si pozor na prechladnutie a prievan.
  • Podľa ženskej knižky snov, detská postieľka s akýmkoľvek obsahomčo znamená prázdne a hlúpe klebety, klebety.Niekto za žiadnym konkrétnym účelom šíri za vašimi chrbtami absurdné a hlúpe zvesti, z ktorých ľudia z nejakého dôvodu veria.Pripravte sa čeliť ťažkostiam.Vypočítanie klebiet bude ťažké.
  • Detská postieľka bez bielizne, matraca alebo vankúše znamená, že spadne do primitívnej pasce.Môžete vystúpiť, ak vynaložíte určité úsilie.Je nemožné sa dostať von bez použitia síl.
  • Ak spíte v postieľke, to znamená, že sa vidíte ako malé dieťa, naznačuje to túžbu vrátiť sa do bezstarostného detstva, keď ste obklopení láskou a nevyžadujú sa od vás žiadne rozhodnutia.Takýto sen je zvyčajne so šťastím.Budete môcť podvádzať a predstierať, že ste roztomilé dieťa, ktoré potrebuje teplo a náklonnosť.Nezištne a zadarmo.
  • Detská postieľka s abstraktnými deťmi - nespadajú pod falošné kúzlo.Pokúšajú sa vás prinútiť k nevýhodnému rozhodnutiu.Za očarujúcimi úsmevmi sa skrýva dravý úsmev.Menšia služba, o ktorú požiadate, môže trvať celý čas a nebudete dostávať žiadne poďakovanie.

Záver

Postieľka je znakom veľkej nádeje, strachu, túžby vrátiť sa do detstva.Postieľka môže znamenať vaše podnikanie, ak ste za ňu mimoriadne zodpovední.Je to dobrý sen, najmä ak sa naučíte ovládať obavy spojené s tehotenstvom a výskytom dieťaťa v rodine.