Snívalo sa mi o praní odevov: tlmočíme podľa Freuda, Millera, Wanga

Naše sny nepodliehajú kontrole ani vedomiu.Cez deň môžeme obsadiť vysoké vedúce postavenie, byť talentovaným skladateľom alebo luxusným pilotom av noci v našich snoch robiť jednoduché každodenné veci.A iba múdri tlmočníci snov, autori kníh snov pomôžu rozlúštiť sa, prečo snívať o praní oblečenia?

) Všeobecná interpretácia

Sen, v ktorom sa umýva, v prvom rade zosobňuje potrebu zmeniť váš svetonázor, postoje, hodnoty, očistenie vedomia, myšlienky alebo reč.Je to príležitosť zamyslieť sa nad zmenami v živote.A v prvom rade musíte začať so sebou.V tomto období je čas sa zapojiť do rozvoja a samovzdelávania.

Kniha snov predpovedá toho, kto sa vo sne umýval - jasný osud.Ale ako priaznivé budú udalosti v živote, závisí od detailov spánku a emocionálnej farby.

Čisté prádlo je skvelým znamením, vaša práca bude odmenená úspechom v podnikaní.A ak súčasne zavesíte čistenú bielizeň - vaše úspechy oceniate, keď si to zaslúžite.Špinavá bielizeň po praní - vo väčšine snov - k zlyhaniu, ktorá vás postihne nesprávnymi rozhodnutiami a činmi.

Snívalo sa mi, ako sa umyťodevy ručne - neverte ostatným, pri riešení problémov počítejte iba s vašou vlastnou silou.Sen, v ktorom prebieha pranie v práčke - knihy snov sa interpretujú ako séria udalostí, po ktorých dôjde k zmene bezprostredného prostredia medzi kolegami alebo blízkymi priateľmi.

Muž sníval o krásnom dievčati, ktoré sa umýva - k túžbe po intímnych pôžitkoch.Ak človek vymaže špinavé veci - znamená to obdobie, keď je potrebné usporiadať vaše záležitosti.Klebety, škandály a hádky, ktoré vás teraz prenasledujú, čoskoro skončí.Obnovenie dobrého mena a postavenia si však bude vyžadovať veľa úsilia.Ak umyte špinavé tričko - zrada milenca alebo manžela nie je ďaleko.A ak sa voda po umytí košele ukázala byť čistá - podozrenie a žiarlivosť nemajú dôvod.

Žena umýva z bielizne špinu - na finančné ťažkosti, ušlý zisk z vlastnej viny.Pranie bielizne - počkajte na príliv sily a energie, vaša aktivita bude stačiť na usporiadanie všetkých vašich záležitostí.Snívalo sa mi o umytých bielizniach - dobré znamenie pre ženu - jasný a úprimný vzťah s jej milenkou.Umývajte si ruky - na testy spojené s bojom o osobné šťastie.Skúste - a bitka sa skončí víťazstvom nad súperom.

Autorské knihy snov

Kniha snov Sigmunda Freuda

Čistá bielizeň, ktorá sa začala, je zosobnením ženy.Ak sú umyté odevy čisté a vyzerajú celkom jasne, snívateľ je s ním jasne spokojnýintímny život.A jeho sexuálny partner mu úplne vyhovuje.

Umývanie vo sne znamená snahu zbaviť sa skutočných životov niektorých okamihov, ktoré jednoznačne diskreditujú a bránia pokračujúcej tichej existencii.

Pranie bielizne zo škvŕn snívalo - čakajte na zradu.

Ak atraktívna žena vymaže, v skutočnom živote sa snažíte diverzifikovať nudu a konzervativizmus v intímnych vzťahoch.

Práčka pre domácich majstrov - chcete skryť podrobnosti svojho sexuálneho života.

Závesná bielizeň naznačuje, že si prajete predviesť svoje milostné záležitosti.

Dreamwright z Wangi

Mal som sen vytlačiť vyprané prádlo - očakávať problémy a sklamania.Práčka umytá v špinavej vode je znakom ohovárania a klebetov okolo vás.Po praní dokonale čisté prádlo - nadviazanie obchodných vzťahov a partnerstiev.Ak vo sne zostane po praní špinavá bielizeň - všetky problémy v skutočnom živote boli zbytočné, nedôjde k žiadnemu pokroku.

Výklad snu Gustova Millera

Spustené spodné prádlo - očakáva sa viac intríg a škandálov.Drby v bezprostrednom prostredí sa nedá vyhnúť a nie je prekvapujúce, že musíte niečo skrývať.Ak ste snívali o praní krásneho a drahého spodného prádla - naznačuje to jemná a elegantná chuť snívka, jeho túžba po kráse.

Umývanie je predovšetkým prekonávanie prekážok, bitka o miesto pod slnkom.Výsledok udalostí je len na vás.Ak ste pri praní snívali o špinavej vodev reálnom živote vás niekto odsudzuje z vášho vnútorného kruhu a nepodporuje vaše plány a nápady.

Vo sne si mladé dievča všimne, ako umýva a žehlí čisté prádlo - čo je dobré znamenie, čoskoro na ňu čaká úspešné a šťastné manželstvo.

Výklad snu Davida Loffa

Pri výklade spánku pri praní sa hlavný dôraz kladie na čisté prádlo.Keby to bolo špinavé - jedná sa o sériu negatívnych udalostí, ktoré sa stanú vo vašom živote.Nepriaznivé situácie sa môžu objaviť bez pomoci vašich blízkych kolegov alebo príbuzných.

Úplné zotretie znamená vymaniť sa z ťažkých situácií pri víťazných a stojacich ovaciách.Môžete ľahko zvládnuť záplavu problémov.

Tlmočník snu Evgeny Tsvetkov

Sníval som o praní obliečky - čakám na náročnú prácu.Problém bude v tom, že budete používať neefektívne metódy alebo prostriedky, a tým sa zastavíte.

Umyte si dierované veci - budete sa hádať s partnerom.Nedorozumenie konflikt prehĺbi.

Zdá sa, že špinavé prádlo spôsobuje zdravotné problémy.Umývajte nové čisté prádlo vo sne - pre materiálne bohatstvo.Umývanie postele je veľmi dobré znamenie - vaša finančná pohoda stúpne a bude stabilná po mnoho rokov.

Položky osobných šatníkov

Detské veci sú symbolom nadmernej lásky a starostlivosti o deti.Deti vyrastú a určite vám vyplatia starostlivosť a pozornosť.

Svadobné šaty - k nespokojnosti budúceho manželského života.

Ak ste snívali o praní nohavíc: ak máte vrecká - dozisk alebo výhra, bez vreciek - pripravte sa na finančný kolaps, stačí zostať bez nohavíc.

Šaty - počkajte na rande od milenca alebo fanúšikov.Pre vydatú ženu takýto sen sľubuje osudové pokušenie.

Spodná bielizeň - na zradu vašich aj vašich partnerov.

Ďalšie ponožky - manželstvo je hneď za rohom.Vaše ponožky - preskúmajte svoje plány, tie prvé nie sú určené na to, aby sa splnili.