Snívalo sa mi o rybe - ako správne interpretovať podľa kníh snov

Existuje veľa možností pre sen, v ktorom sa ryby objavili.Niekto môže snívať o rybolove, niekto - ryba plávajúca v rybníku alebo len uvarená na večeru.Každý z týchto snov má svoj vlastný výklad.Aby ste pochopili, prečo je v konkrétnom prípade ryba, stačí otvoriť knihu snov a zapamätať si plán sna.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Ak ste museli loviť
 3. Jedzte alebo varte
 4. Výklad snu Freuda
 5. Výklad sny Tsvetkova
 6. Interpretácia snov Hasse
Všeobecná interpretácia

Ryby plávajúce v nádrži snívajú o doplnení rodiny.Ak v jednom snívanom rybníku plávajú dvaja jednotlivci, narodia sa dvojčatá, možno dvojčatá.Matka, ktorá mala taký sen, ľahko porodí a jej deti budú v dobrom zdravotnom stave.

Ak sa vo sne objaví nebezpečná dravá ryba a snílek sa o ňu obozretne alebo dokonca bojí, je to varovanie, ktoré hovorí, že nebezpečenstvo na neho tiež čaká v skutočnosti.Stojí za to odmietnuť komunikáciu s pochybnými priateľmi, aby sa nedostali do nepríjemnej situácie a nestratili majetok.

Ak bola ryba vo pohári vo sne, sen symbolizuje skryté túžby, ktoré snívateľ zažil v skutočnosti.Stojí za to stráviť nejaký čas introspekciou, aby ste vyriešili svoje emócie a potreby.Ďalšie potlačenie pocitov môže viesť k nervovým poruchám.

Bizarné nočné videnie, v ktorom vletel obyvateľ hĺbky vodyvzduch, predstavuje duchovný vývoj, rast.Osobné povýšenie poskytne šťastie v neskoršom živote.Existuje však aj iná interpretácia tohto sna - odporúča sa navštíviť lekára, aby ste identifikovali ochorenie, ktoré sa nedávno objavilo v ranom štádiu.

Sen, v ktorom sa objavila umierajúca ryba zjedená červami, predstavuje vážne ochorenie, ktorého zotavenie bude ťažké.Okamžitá návšteva u lekára a včasná liečba sa však môžu výrazne zmierniť.

Ak ste museli loviť ryby

Majú svoj vlastný výklad a symbolický význam a tie sny, v ktorých mal snívateľ možnosť loviť ryby zo zásobníka.

 • Zlým znamením je pokúsiť sa chytiť rybu holými rukami vo vašom sne a zlyhať.Takýto sen predpovedá zlyhanie v skutočnosti.Úsilie vynaložené na akékoľvek podnikanie bude zbytočné.Aj sen môže symbolizovať nesprávny prístup k podnikaniu - stojí za to hľadať ďalšie nástroje na dosiahnutie cieľa.
 • Ak sa v tom istom sne podarilo loviť ryby bez použitia výstroja, predpovedá to snílke účasť na šťastí, pohody a prospechu vyšších síl.
 • Ak ste museli loviť vo sne tradičným spôsobom pomocou rybárskeho prútu a snílek sa nesedel len pri rybníku, ale vytiahol ryby z vody, jedná sa o mimoriadne pozitívny znak.Samotný rybolov symbolizuje očakávania, ťažkosti, horlivosť a trpezlivosť.Čím dlhšie vo sne som musel čakať na sústo - tým viacv skutočnom živote je potrebné prekonať prekážky.Osud však štedro odmení snílka za víťazstvo nad ťažkosťami.
 • Ak sa vo sne nezachytil žiadny úlovok, v reálnom živote nebudú mať ovocie ani práca a podniky.Pravdepodobne je to, že si sníl v tejto fáze stanovil nedosiahnuteľné ciele.Zníženie pruhu pomôže situáciu napraviť.
 • Sen, v ktorom čerstvo ulovená ryba náhle vykĺzne z rúk a spadne späť do vodného útvaru, poukazuje na skĺzavú úspešnosť, ktorú snívateľ už dlhú dobu kráčal v skutočnom živote.Pre mladé dievča tento sen predznamenáva ukončenie romantického vzťahu.

Jesť alebo variť

Málokto chodí na rybolov, ale občas každý varí a žerie ryby.Sen tejto povahy je bežnejší a má tiež svoj vlastný posvätný význam.

 • Jesť varené ryby - na choroby, slabosti, nevoľnosť.Sen tiež prináša menšie problémy, stres.
 • Sen, v ktorom ste museli jesť slané, sušené, červené ryby a iné podobné výrobky, hovorí o nedostatku vzrušenia a živých zážitkov z prebudenia.Snílek sa v niečom obmedzuje.Toto obmedzenie negatívne ovplyvňuje radosť zo života.
 • Vyprážané ryby vedú na dlhú cestu.Na dlhé, ťažké a usilovné vyprážanie vo sne - poplatky si budú vyžadovať veľa času, úsilia a peňazí.Keby ste museli jesť vyprážané ryby, tým chutnejšie bolo, tým lepší výlet (a naopak).
 • Nepriaznivý symbol je údený obyvateľ hlbin.Spať staký symbol vedie k oslabeniu imunity, choroby, choroby.Význam spánku nezávisí od toho, či rojko takéto ryby pripraví alebo zje.
 • Mrazené ryby vo sne hovoria o očakávaní v skutočnom živote.
 • Omen je zhnitá ryba.Po tom, ako ste videli sen, v ktorom bol tento symbol, stojí za to sa bližšie pozrieť na vaše okolie - možno budete môcť vystopovať závistivú a škodlivú osobu.Za zmienku stojí zrada, klebety.

Freudova snová kniha

Podľa tejto vysnívanej knihy sa ryby snívajú ako symbol skutočnosti, že snílek v skutočnosti nemožno rozptyľovať od myšlienok týkajúcich sa záležitostí počas sexu.To vedie k všeobecnej nespokojnosti - pre neho aj pre partnera.Stojí za to sa naučiť relaxovať v intímnom prostredí.

Pre človeka sen, v ktorom jedol ryby, naznačuje jeho neochotu starať sa o city svojho partnera.Hlavnou vecou pre neho je uspokojenie jeho inštinktívnych potrieb.

Neúspešný rybolov bez lovu snov symbolizuje strach z porúch postele v reálnom živote.Možno je to založené na neúspechu v prvom experimente - stojí za to pustiť strach a užívať si intímny život.

Dreamwalker Tsvetkova

Dotknutie sa mŕtveho jedinca je choroba.Jedzte ryby - na starosti, starosti.Sen, v ktorom mal živý jednotlivec, ktorý plával v nádrži, sen, ktorý mu prinesie šťastie v podnikaní, nádej.

Rybolov rýb z rybníka je veľkým úspechom.Ak niekto iný chytil rybu vo sne - na doplnenie rodiny.Zhnitá rybasen o zvyšovaní ziskov.

Tlmočenie snov Hasse

Jesť ryby v nočnom videní - vyhrať v lotérii.Keby ste to museli chytiť holými rukami - na vzhľad nepriateľov.Malé ryby snívajú o chorobe a strachu, veľké - pre veľké podniky.Rybolov pomocou rybárskeho prútu - klam, neodôvodnené očakávania.