Snívalo sa mi o slivkách: nuansách a vlastnostiach dekódovania prostredníctvom kníh snov

Zistíme, na čo je odtok určený skutočnými hodnotami.Slivka je nízky strom s prekvapivo krásnymi a jemnými ružovkastými kvetmi.Slivky sú rozmanité, existuje veľa odrôd tohto zdravého ovocia.Modré, biele, žlté, červené slivky, šťavnaté a nie príliš sladké a kyslé.

Slivky sa sušia, dusené ovocie a džem sa používajú na prípravu marinád a octu.Niektoré odrody produkujú nádherné slivkové vína.Čerstvá slivka má mierne preháňadlo, pre ktoré slivky nemali slivku v stredoveku radi - potom bola nadváha synonymom zdravia a bohatstva.Z tohto dôvodu je slivka vo sne považovaná za prejav sklamania, fatálnej vášne, nešťastných a neuspokojených pocitov.

Hlavné hodnoty

 • Sladké slivky - radosť, potešenie, jednoduchá a nevinná zábava v strednom cenovom rozpätí - chôdza s deťmi alebo priateľmi, cestovanie dopríroda alebo v parku.
 • Nezrelé, zelené - problémy spôsobené veľkým zhone, zhone.Ak ste si zabalili veci na cestu - otvorte si kufrík a dvakrát preverte podľa zoznamu, odneste lístky a dokumenty hlbšie, nenechávajte veci na viditeľnom mieste, aby ste nezabudli - takto sa maximalizuje pravdepodobnosť zabudnutia a straty zraku.
 • Bežné modré slivky znamenajú stabilitu, príchod malého množstva peňazí.
 • Žlté šťavnaté ovocie môže znamenať cestovanie, neobvyklé miesta, zvláštne mená.
 • Sušené ovocie so semenami - horkosť pri oddeľovaní, oddeľovanie.
 • Compote - na liečbu prechladnutia, reči, rutín,menšie spory.
 • Varenie kompotov alebo konzervov - vaše úsilie bude vysoko ocenené.
 • Slivky sú potešením.Mäso so slivkami - do dobrého dátumu s osobou, ktorá vás zaujíma.Sušené slivky s mandľovým semienkom, najmä v čokoláde - na vaše vlastné potešenie, získanie drahých vecí, veľký večer sám bez ľútosti.
 • Roztrhať kyslé drobné ovocie zo stromu - chorobami.Je potrebné venovať pozornosť žalúdku a črevám.Spánok môže naznačovať zvýšenú kyslosť alebo gastritídu.
 • Triasť slivkou vo sne - spáchať vyrážky.Trochu spomalte, neponáhľajte sa.Ak máte v úmysle požiadať o zvýšenie platu - chvíľu počkajte.Najlepší moment bude o niečo neskôr.
 • Jedno alebo malé množstvo ovocia znamená rozhorčenie, drobné skóre, závisť.V skutočnosti zastavte takéto tendencie alebo riskujte, že sa uviaznu v malých hádkach.Malé plody znamenajú neproduktívnu prácu, zlú organizáciu, tras.

Čo znamená slivka podľa autoritatívnych zdrojov

 • Podľa východného denníka snov znamená divá slivka nelegitímnu lásku.Kvitne - romantický a vášnivý pocit.Slivka posiate ružovo ružovým alebo červeným ovocím znamená narodenie dievčaťa v nelegitímnom zväzku.Zelené a biele ovocie znamenajú chlapca.Druhým významom slivky vo sne je hanba a tajná vášeň.
 • Na vonkajšej strane veľké a šťavnaté, ale pokazené a zhnité plody znamenajú rozpad.
 • Miller's Dream Book sľubuje príjemné posedeniezábava, ak vo sne jete zrelé a šťavnaté slivky.Ale ak sú v nich červy a škodcovia - vybrali ste si na pobavenie nesprávny okamih a je lepšie robiť naliehavé veci.Ak ťa osa napadne v čase jesť zrelé ovocie, dajte si pozor.Sú ľudia, ktorí vás úprimne nenávidia a nezastavia sa pred ničím, čo by spôsobovalo problémy a zbavovalo radosti.
 • Podľa snov ženských snov znamenajú slivkové kvety vo sne spomienku na minulé koníčky, miernu nostalgiu.Stredné plody znamenajú začiatok jesene, pripomienku domácich prác a zber.
 • Anglická kniha snov porovnáva veľké a šťavnaté plody sliviek s aristokratickou a jemnou ženou plávajúcou v romantických fantáziách.Pokúste sa obmedziť vaše túžby a rozmary, aby ste nevykonali testy, ktoré nepochybne zmenia vašu postavu.Ak sa chcete vyhnúť násilnému tvrdeniu, okamžite podniknite kroky a znovu zvážte svoj postoj k ostatným.Ak si všimnete zhnitú hlaveň alebo vyberiete ovocie zo zeme - sklamanie u ľudí, ktorých považujete za blízke.Možno aj frustrácia svadby alebo prepustenia z práce, zmena rozsahu činnosti.Urobte si čas pri rozhodovaní.Aj keď ste odhalili skrytú motiváciu ľudí a nepáčili sa vám, znalosti môžete využiť vo svoj prospech.Žlté šťavnaté a veľké ovocie sľubujú zvláštne potešenie.Možno máte šancu rozšíriť svoje sexuálne skúsenosti a časť s nejakými predsudkami.
 • Slivkový džem - máte vynikajúcu chuť a príliš korenený jazyk, ktorý vám môže ublížiť.Špičku jazyka uhryznite aspoň raz.Briti v takýchto prípadoch radia, aby nosili nepohodlné oblečenie, aby stála starostlivosť o slušný vzhľad zasahovala do zbytočne prepustených výbuchov vtipu.
 • Kvitnúce slivky podľa anglickej knihy snov znamenajú mierny smútok, romantiku, výlet do teplých krajín, zaujímavé nové dojmy.Kniha snov radí, aby bola úsporná v cestovaní a nemrhala peniazmi, aby neukazovala hromady peňazí.Ak chválite svoju show, riskujete, že sa stanete obeťou podvodu.

Záver

Vidieť slivky vo sne je vo všeobecnosti dobrým a dobrým znamením.Sľubuje pohodlie domova, útulnosť, malé, ale dôležité rodinné záležitosti.Kislinka pripomína obozretnosť a skutočnosť, že nie všetky myšlienky dávajú zmysel nahlas, nie všetky emocionálne impulzy.

Niekedy sa oplatí obliekať si príliš vysoké podpätky, aby sa nedalo behať po imaginárnom šťastí.Dusené ovocie, prírezy, pastilky, marmelády vo sne vám pripomínajú jednoduché, ale dôležité veci, ktoré by sa mali robiť v skutočnosti.