Snívalo sa mi o stanici: hodnota populárnych kníh snov

Je zakázané bozkávať sa na nástupištiach všetkých francúzskych staníc.Tieto porušenia zákona nie sú žiadnym spôsobom trestané, a preto ich nikto nerešpektuje.A aký je sen stanice, učíme sa v populárnych knihách snov.

Stanica pre dvoch

Stanica spája cesty, spája mestá, dáva nádej na stretnutie s blízkymi, vieru a očakávanie niečoho nového, neznámeho, ale určite dobrého.,

Pre niektorých je to každodenná cesta z práce domov a pre niekoho je to drahé v jednom smere.Interpretácia stanice sa môže u mužov a žien líšiť, ale vo všeobecnosti je spojená s cestovaním, pohybom a zmenami v osobnom živote.

Mám vo svojej duši vlakovú stanicu, kde sa s vami stretávam každý deň

Obchodná dáma sa stretáva s niekým na preplnenej a hlučnej železničnej stanici - v skutočnosti cítim stres a stres z nahromadených úlohktoré si vyžadujú trvalé riešenie.

Ak ste sa stretli s radosťou a prebudili ste sa v dobrej nálade - znamená to, že máte pracovnú cestu alebo pracovnú cestu.V každom prípade bude táto cesta nezabudnuteľná a vo vašom živote urobí veľa úprav.

Pre mladé dievča je dlhé čakanie na niekoho na platforme znakom predĺženej pauzy vo vyhľadávaní.životný partner.Venovali ste príliš veľa času štúdiu, získaniu diplomu a teraz trpíte osamelosťou a nedostatkom osobných vzťahov.Nepreháňajte, čoskoro sa tieto prekážky a nedorozumenia odstránia samy od seba a nevšimnete si, ako blízko bude spoľahlivý srdečný priateľ.

Aby bolo možné vidieť krásnu mladú dámu s prvkami luxusu a staroveku, bude mať stanica príležitosť navštíviť vysokú spoločnosť a stretnúť sa s veľmi vplyvným a nádejným človekom.V inom výklade - spoznať starého priateľa, ktorý je veľmi prekvapený a povstáva vo vašich očiach.

Starať sa o odchod vlaku - cítiť smútok a túžbu po minulom živote.V takom prípade vám pomôže výlet do rodičovského domu a stretnutie so starými priateľmi.

Nezosobášená slečna mala veľa autobusov - ste atraktívni a žiadaní pre opačné pohlavie.Medzi niekoľkými fanúšikmi bude existovať príležitosť vybrať si životného partnera.

Čakajúc na manželku čakanie na jej cestu znamená trpezlivosť a zmierenie nedostatkov a zlých návykov jej manžela.Ste poháňaní láskou a zlé charakterové črty tomu nebránia.

Stojaci na platforme v krásnych šatách - v skutočnosti cítite túžbu po zmene a zmene scenérie, pripravení na dobrodružné dobrodružstvá a bezohľadné starožitnosti.Iba týmto spôsobom sa snažíte zbaviť nadmernej skromnosti a plachosti.Dôvera vo seba vám tiež dá nový šatník.

Byť medzi mnohými cestujúcimi, ale nikdy nečakaťvlaky - zažite osamelosť alebo vinu z hádky s blízkym.Pokúste sa ako prvý zmieriť, inak namiesto vás niekto skočí na tento vlak.

Ak sa pýtate, ako sa dostať na vlakovú stanicu - očakávajte výlet, ktorý sa stane pre vás smrteľným, ovplyvní vašu kariéru a finančné zabezpečenie.

Muž chytil svoje mozgy, vlaková stanica išla

V predvečer dôležitého obchodu sa na autobusovej stanici, kde sa zhromaždilo veľké množstvo ľudí, prepadla stresu a nervozite kvôli problémom apo nepredvídaných okolnostiach v dôsledku stretnutia s partnermi.

Ak sa ľudia rozdelia a situácia sa upokojí - všetky problémy budete môcť ľahko a prirodzene vyriešiť.

Nákup dvoch lístkov v pokladni sľubuje fascinujúci romantický výlet na neznáme miesto.A stáť s veľkým kufrom čakajúcim na registráciu je dlhá cesta, ktorá vám prinesie veľa jedinečných skúseností a užitočných znalostí.

Neznáma spoločnosť sa točí okolo vášho kufra - dajte si pozor na podvodníkov a zlodejov vreciek.Nespadajte kvôli ľahkej, rušivej komunikácii, inak choďte na kontrolné svetlo.

Na platforme sa stretávate s príbuzným - od príbuzných budete požiadaní o finančnú pomoc alebo morálnu podporu.Výlet do vlasti nie je vylúčený.

Zrúcaniny namiesto budovy železničnej stanice - na nepredvídané okolnosti, ktoré zmenia vaše plány, ale umožňujú vyhnúť sa problémom.

Pozrite sa na hodinky budovy - na núdzový odchod.Pracovná cesta bude neplánovaná, ale veľmi produktívna a užitočná pre vás.

Stanice - koncentrácia stretnutí a rozdelenie.Autorove knihy snov

Sigmund Freud

Stanica predstavuje ženskú, vlaky sú mužské.Stretnúť sa a vystúpiť na vlakovej platforme znamená viesť aktívny sexuálny životný štýl.Pozerať sa na blížiaci sa expresný vlak je nevyhnutné stretnutie s milovníkom celého vášho života.

Postaviť sa pri aute a vidieť niekoho mimo, znamená zažiť strach a pocit neistoty.Pre ženu to sú znepokojujúce chvíle čakania na ponuku od milovanej osoby, s ktorou je už mnoho rokov spolu.Posilnená viera vo vysoké vzájomné pocity bude mať za následok sklamanie.

Pre človeka je tento pozemok skôr spôsobený pocitom neistoty v súvislosti so stratou práce alebo problémami v osobnej sfére.

Žena snívala o prázdnej autobusovej stanici - to je znak osamelosti, nedostatku pozornosti, romantiky a vášne, nedostatku intímnych vzťahov.Opustiť ho znamená stretnúť sa s niekým, kto by mohol zmeniť váš život k lepšiemu.

Po návrate z cesty choďte na vagón z plošiny - plné sily a túžby diverzifikovať váš sexuálny život.

Wang

Prázdna budova stanice predpovedá ťažké obdobie.Ukážete úplnú nezávislosť, pretože sa na niekoho nemusíte spoliehať.

Stretnutie s osobou sa prerušilo pre vašu latenciu - to je náznak vašej pomalosti, pomalosti a pasívneho života.Čoskoro začnete ľutovaťo nesplnení vašich plánov pre mládež.Nie je však príliš neskoro napraviť všetko, hlavnou vecou je začať konať.

Vidieť sa v davu panikařit ľudí pri preprave - na skorú emigráciu alebo na dlhú pracovnú cestu, s ktorou bude problematické vrátiť sa do svojej rodnej krajiny.

Pri príchode na miesto, odkiaľ autobusy odchádzajú, nenašli budovu - v skutočnosti zažívate emocionálnu devastáciu a konflikty so sebou samými.Despondency je spojená so skutočnosťou, že nemôžete rozhodnúť o cieľoch a prioritách.

Gustov Miller

Stanica vyžaduje aktivitu spáča.Nič sa nezmestí, kým vy sami nevykonáte rozhodné kroky.Stretnete kolegu z vlaku - otvoria sa otázky, ktorých riešenie ste odložili.Problémy budú oveľa závažnejšie, ako ste si predtým mysleli.Bude si to vyžadovať veľa úsilia a pracovného času.

Na platformu nemôžete nájsť cestu - vaša nervozita a podráždenosť brzdia vašu činnosť a prinášajú neistotu do budúcnosti.