Snívalo sa mi o strašnej žiarlivosti - o nuansách dešifrovania kníh snov

V našej dobe tento pocit nie je vítaný - verí sa, že je lepšie vziať si opilca ako žiarlivú osobu a že iba extrémne neistí ľudia nedôverujú svojmu spriaznenému.Ale potom sa k vám tento pocit dostal vo sne ... Čo o ňom hovorí kniha snov - ukazuje vaša duša taký sen z najlepšej stránky a všeobecne o čom je sen žiarlivosti?

Všeobecný výklad tohto článku “nervózny a podozrivý spánok

 • Tlmočníci veľmi často hovoria: vaša horlivosť v živote sa vo sne premení na žiarlivosť.To znamená, že je to celkom pozitívny sen.Ak bol váš spánok veľmi silný, dokonca všadeprítomný, na ceste k cieľu sa nedá vôbec zastaviť.
 • Ak ste sa cítili žiarliť, ale nebolo jasné, na koho a koho ste žiarlili, znamená to: stretnete sa s nepochopením svojich príbuzných, čo vás veľmi sklama.

Ste žiarliví?

 • Takýto sen často znamená: rozrušil si milovaného (aj keď si to nechcel).
 • Snívalo sa vám, že ste do rodiny priviedli nového manžela (manželku) a že deti odpovedali hroznou žiarlivosťou?Vaše podvedomé rady: neukazujete im príliš lásku.Spoločne trávite čas častejšie, ale nemusíte prechádzať ani osobným životom.
 • A naopak, ak ste videli, ako na vás vaše milované (milované) deti žiarli - sen znamená, že vaše podvedomé obavy sa stanú zlou nevlastnou matkou (nevlastným otcom).
 • Ak sa však vaša mačka, pes alebo iný obľúbený z vašej rodiny objavil vo vašom sne, a to až do rozpadu dátumu, hovorí: „palice vo kolieskach“ vzťahu, ktorý sa práve začal, môže spôsobiť menšie nedorozumenia.Ak nechcete utiecť, dôkladne prediskutujte všetko, všetko, dokonca aj maličkosti.

Ste žiarliví?

Podľa knihy snov je žiarlivosť vášho partnera (partnera) znamením: táto osoba je vám skutočne stopercentne verná.Je však veľmi dôležité, aby ste Othellov syndróm nechali vo sne a nezačali ho prenášať do skutočného života.Je známe, že čím častejšie je človek „vydržaný mozgom“ s takýmito pocitmi (tiež neopodstatnený), tým viac premýšľa o úteku zo vzťahu.

Snílek je muž

 • Aký je sen o žiarlivosti pre jeho manželku?Napodiv, aby nečestnosť zo strany obchodných partnerov alebo priateľov.Aby vám nedali „palice vo volante“, snažte sa nepretínať.
 • Ak ste doslova žiarlili na svojho milovaného doslova za každý stĺp, sen hovorí o vašom extrémnom odhodlaní.Neexistuje to, čo ste nemohli dosiahnuť.
 • Podráždili ste vo sne svoju bývalú manželku?A naopak, tento sen hovorí o vašej nerozhodnosti.Ak vám život poskytne niekoľko riešení, vy, ako ten báječný hrdina, dlho kráčate po križovatke,neodvážiť sa zvoliť smer pre seba.
 • Ale čo keby na teba tento milovaný žiarlil?Neplánované správy začnú ničiť vaše plány, stále ich však môžete doniesť do víťazného konca.

Snílek je dievča alebo žena

 • Ak žiarlíte na svojho manžela, sen hovorí: ste naozaj žiarliví, aj keď váš milovaný nedaldôvod.Nevyberajte ho s podozrením, pretože odtlačíte svojho manžela od seba a získate povesť nie príliš inteligentnej ženy.
 • Žiarlivosť na vášho bývalého: je čas rozlúčiť sa s niekým alebo s niekým, kto vo vašom živote koná ako „kufor bez rúčky“.
 • Ak ste žiarlili na svojho milovaného (chlapa), hovorí: nie ste si istí svojou vlastnou neodolateľnosťou a podvedome sa obávate, že vás táto osoba v priebehu času opustí.
 • Ak bol váš milenec predmetom žiarlivosti, sen hovorí: čoskoro sa vám otvorí z nečakaného smeru.
 • Manžel na vás žiarlil: váš vzťah neprechádza tým najlepším.Môže byť rozumné žiť na chvíľu oddelene alebo aspoň nevstúpiť do konfliktov na vysokej úrovni.
 • Vidiac žiarlivosť svojho priateľa: vaši nepriatelia „kopajú“ pod váš blahobyt, ale nebudú úspešní.Napríklad, ak viete s istotou, že okolo milovanej osoby sa točí nejaká profursetka, sen uisťuje: zostane pri nose.

A čo píšu o tomto pocite slávni tlmočníci?

Niekedy autorove knihy dopĺňajú ľudovú interpretáciu a niekedy menia dekódovanie „ospalých“ znakov nad rámec uznania.Ako vyzerajúna "zelenooké monštrum", ktoré ťa trápi v noci?

Interpretácia snov Shereminského

 1. Pre snílek znamená pre jeho zákonného manžela „syndróm Othello“: niektorí cudzinci majú na vás silný vplyv.
 2. Pokiaľ ide o rojko ženy, pozrite sa na žiarlivosť svojho manžela: hlasné škandály a hádky môžu vašu rodinu veľmi otriasť.
 3. Ak dáma žiarlila na svojho milovaného (milenka, priateľ, ženích), znamená to, že ju bude milovať ešte viac.
 4. Ak žena na svoju milovanú žiarli, sen varuje: v reálnom živote môže zasiahnuť ďalšie dievča.

Miller Dream Book

 1. Muži môžu žiarliť na svojho milovaného (manžela /manželku), pričom môžu radiť s dosť hlúpymi ľuďmi.
 2. Ak žena videla žiarlivosť svojho milovaného, ​​znamená to: v „reálnom“ sa okolo neho točí určitá mladá dáma, ale podarí sa jej získať to najlepšie.