Snívalo sa mi o uhlí - nuansách dešifrovania pre rôzne knihy snov

Predtým boli domy v zime vykurované drevom.Kým sa neobjaví výhodná alternatíva - horí dlhšie, ale stojí menej.Čo je to uhlie, učíme sa v populárnych knihách snov.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Čo ešte znamená uhlí vo sne ]
 3. Autorské knihy snov
 4. Gustov Miller
 5. Sigmund Freud
 6. Evgeni Tsvetkov
Všeobecný výklad

Uhlie sa vo sne spája so zdrojom tepla - ohňom.Je to dobrý a pozitívny symbol, ak vo sne tento druh paliva vyhovoval dobrým potrebám bez toho, aby poškodil spiaceho človeka.Znamená to očistenie negatívnych energií, ochranu pred zlými úmyslami.V niektorých európskych krajinách existovala legenda: hosť, ktorý prišiel v predvečer Vianoc s uhlím vo vrecku, bol predzvesťou šťastia a prosperity v rodine.Bol hodený do krbu a prial si, aby sa to stalo.

Nájsť čierne brikety na ceste vo sne znamená, že sa nebudete dlho starať o bohatstvo v rodine.Príjmy budú pravidelné a stabilné.Ale ak ste to ignorovali a nechali ste to na okraji cesty - smutné znamenie.V skutočnosti bude pravdepodobne chýbať dobrý zdroj zisku.Môže to spôsobiť nedostatok peňazí a výrazné úspory.

Kindle sporák s čiernym palivom a cítiť teplo z plameňa - znamenie budúcich úspešných výsledkov nadchádzajúcich vecí.Toto obdobie nebude ľahké, ale bude sa pamätať na plodnú a usilovnú prácu.Vaša práca bude ocenená materiálne.odmeniť.

Na získanie antracitu od náhodných, pochybných predajcov je potrebné riadiť sa vedením bezohľadných zamestnancov, ktorým by vznikli straty a náklady na ich vlastný podnik.Pre tých, ktorí pracujú v zamestnávaní, takáto vízia varuje pred nesúhlasom s pochybným zadaním.Neprinesie vám to ani morálne ani materiálne uspokojenie, ale bude to vyžadovať iba veľa času a úsilia.

Ukázalo sa, že tuhé palivo nízkej kvality a vôbec nespálilo - pripravte sa na hospodársku krízu a materiálne ťažkosti.Pravdepodobné sú nepredvídané výdavky.V týchto dňoch by ste mali obmedziť svoju kúpnu silu.Všetko, čo získate, môže byť zbytočné a zbytočné.

Čo ešte znamená uhlí vo sne

 • Zlé uhlia v peci sú zlým znamením.Dajte si pozor na zdravotné problémy.Dávajte pozor na vaše zlé zdravie v čase.Vážne ochorenie môže ovplyvniť vašich blízkych;
 • Jasný plameň vo sne - k harmónii a láske.Obdobie, kedy je manželstvo obzvlášť dobré.Rodina bude žiť v láske a vernosti mnoho rokov;
 • Pre mládež blikajúce iskry snívajú o zábave a radosti.Párty s priateľmi je teraz to, čo potrebujete;
 • Do bytu priviedli čierne uhlie - do smutnej alebo tragickej správy;
 • Vyloženie vozidla antracitom - pripravte sa na ťažké časy, keď bude dosť času na oddych a záľuby;
 • Znečistenie, keď sa ocitnete v uhoľnej bani, je neplánovaná udalosť, ktorú nemôžete ovplyvniť.Chytený v ťažkomZa daných okolností bude potrebné vynaložiť veľké úsilie, aby sa zabránilo nepríjemným následkom;
 • Ťažba rašeliny, rudy a uhlia - v skutočnosti bude príležitosť vyskúšať silu charakteru a vôle.Okamih, keď preukážete svoje osobné kvality a vnútorný potenciál;
 • Odvetranie plameňa, ale v dôsledku toho zostať bez ohňa, odráža neskúsenosť snívateľa.Nemáte dostatok znalostí a zručností na dosiahnutie dobrého výsledku.Buďte trpezliví a vytrvalí vo svojom vývoji.Úspech nebude dlho trvať.

Autorské knihy snov

Gustov Miller

Bolo vidieť dobré, kvalitné uhlie - očakávajte dobré udalosti.Mal som možnosť zahriať sa v kachliach plných čiernych brikiet - existuje veľa teplých, úprimných stretnutí s príbuznými a priateľmi.Nemusíte sa nikam ponáhľať, chcete pohodlie domova a teplo.Pre ženy tento scenár sľubuje príjemné domáce práce na usporiadanie rodinného krbu.Pre tých, ktorí sú osamelí, sen naznačuje romantický ráz na príjemnom mieste.

Uhlie tlejú slabo a nesnažíte sa zapáliť jasný plameň - v skutočnosti čakáte na niečo nové.Vo vašom nudnom živote sa však nestanú dobré zmeny, kým sa sami nezačnete venovať obchodu a neskúsite niečo zmeniť.

Sníval som o ťažbe uhlia v bani - pripravte sa na ťažkosti a skúšky, po ktorých bude možné vyriešiť naliehavé problémy.Budúce dobré vyhliadky závisia od vašej trpezlivosti a vytrvalosti.

Vyfúknutie do horiaceho krbu - druhým vyvolalo hádku a škandálnapoly.Osamelí ľudia by v týchto dňoch nemali prejavovať záujem o opačné pohlavie, stále sa nebude môcť zoznámiť s príjemnou osobou.Dôvodom bude vaše napätie, nadmerný sarkasmus a agresivita.Únava, zášť a niektoré tvrdenia, ktoré chcete niekomu dať, sa budú hromadiť.

​​

Sigmund Freud

Zapálenie pevného ohňa v krbe je dobrým znamením pre zrelého muža.Ste v aktívnej fáze vašich sexuálnych víťazstiev.Sexuálny život je pomerne pravidelný a prináša snívateľovi veľkú spokojnosť.

Ak je uhlie mokré a pec sa nedá roztaviť, čoskoro je to znamenie sexuálnej impotencie a impotencie.Pre ženu je taký sen v predvečer rande s potenciálnym milencom príznakom jej sklamania z mužskej sily svojho partnera.Intimita neprinesie potešenie, ale iba odcudzená od obdivovateľa.

Hodiť veľa brikiet do ohňa a horúčavy - snažiť sa oživiť vášeň milovanej miláčiky.Vaše úsilie ocení, ak popri horiacom temperamente prejavíte starostlivosť, pozornosť a citlivosť na hrdú krásu.Keď si uvedomí, že pred ňou nie je len milá milenka, ale aj budúca milujúca manželka, stane sa mäkkou a učenlivou.

Sníval som o práci v bani, vytiahnutí ťažkých vozíkov na tuhé palivo - o zážitkoch pri sexuálnych vzťahoch s partnermi.Pochybnosti, obmedzenia a napätie v intimite robia pohlavný styk akýmsi bolestivým a oslabujúcim záväzkom.Najprv vásmali by sa radi milovať.V opačnom prípade nemá zmysel nadviazať kontakt.

Evgeni Tsvetkov

Práca v uhoľnej bani je nevďačná a tvrdá práca, ktorá bude mať za následok zlé zdravotné a finančné problémy.Sníval som o pozorovaní hromady popola, kde kedysi ležalo uhlie - znamenie zmeškaných príležitostí.Nezamietnite návrhy, ktoré dostanete, budú pre vás veľmi sľubné.

Príprava na zimu a skladovanie dreveného uhlia pre domácnosť - na užitočné domáce práce.Práca v tomto období prinesie rodine bohatstvo a prosperitu.Čím aktívnejší ste, tým stabilnejšia bude svetlá budúcnosť.