Snívalo sa mi o ušnom vosku - o funkciách dekódovania kníh snov

Niekedy vidíme podivné sny, ktoré sa týkajú nášho života, kultúry potravín, hygieny.Mal ušnú síru, ako je hnedá, lepkavá sekrécia, ktorú produkujú žľazy v ušiach.Aký je sen tohto sprisahania, učíme sa v dôveryhodných knihách snov.

Všeobecná tlmočenie

Ušný voskv skutočnosti slúži na čistenie a mastenie ľudského ušného kanálika.Dokáže chrániť pred hmyzom, rôznymi baktériami a hubami.Vo sne môže taký pozemok tiež znamenať veľa, zosobňovať nejakú ochranu snívača.Takéto obrázky majú priaznivý začiatok.

Ale ak je v ušiach nadbytok síry a zasahuje to do nášho sluchu, je to znak negatívnej predpovede.Na ceste života sa zreteľne objavia prekážky a prekážky, ktoré na ich odstránenie vyžadujú veľa sily, trpezlivosti a zdrojov.

Takéto ušné sekréty sú zvyčajne skryté pred zvedavými očami, takéto nočné sny sa často vzťahujú na súkromný alebo rodinný život osoby, jej vzťah s príbuznými, priateľmi, milencami.V niektorých prípadoch to však môže odrážať finančnú situáciu snívateľa, jeho finančnú nezávislosť a kariérny rast.

Získať túto žltú lepkavú hmotu z vašich uší - prekonať niektoré rozdiely v rodine.Nebojíte sa pretrvávajúcich hádok a konfliktov,pretože v čase nájdete najlepšie riešenie a kompromisy.Možno bude potrebné zmeniť svoje zvyky a priemerný životný štýl.Všetky tieto zmeny však prinesú úžitok iba tým, že všetkým domácnostiam prinesú novú energiu, silu a vitalitu.

Hluchota sa vyskytla v dôsledku sírnych sviečok - je pre vás ťažké nadviazať emocionálny a fyzický kontakt so svojím partnerom alebo milenkou.Je to preto, že ste tejto osobe v minulosti venovali malú pozornosť.Možno.Neskúšali počuť ani vidieť problémy s varením vo vzťahu.Pokúste sa situáciu zmierniť tak, že urobíte prvý krok na stretnutí a urobíte si čas na to, aby ste si iba vypočuli.Akákoľvek situácia bude pri takejto osobe zanedbateľná.

V prípade rodičov môže taký pozemok naznačovať neexistenciu pravidiel správania sa s deťmi.Nedodržiavajú vás, pretože v mnohých prípadoch je dobrá matka oveľa dôležitejšia ako ich priateľka.Ak sa snažíte predovšetkým potešiť potomkov, chodíte po tenkom ľade.

Čo iné možno očakávať od ušného vosku vo sne

  • venovať veľa času čisteniu ušníc je známkou toho, žeste upútaní na svoju vlastnú hygienu, čistotu a vzhľad;
  • žlté sekréty vás priviedli do rozpakov, ako sa ukázalo ostatným - vaše vnútorné obavy a obavy sa naplnia, ak neprestanete byť nervózni a nepochybujete o každej malej a zanedbateľnej príčine;
  • Lepkavá hmota v ušiach zvláštnej farby - s prvým príznakom choroby.mali by ste sa okamžite poradiť s lekárom.Zdravotné problémy môžu narušiť vaše budúce plány a významne znížiť finančné úspory;
  • čistenie uší a bolesť - očakávajte zlé správy, ktoré vás môžu ponoriť do dlhodobej depresie.Vyhýbanie sa dlhodobému stresu znamená nezabúdať na okolnosti, ktoré prichádzajú k srdcu;
  • sa často musia vysporiadať s hygienou tváre vo sne - v skutočnosti venovať veľa času vlastnému vývoju, osvieteniu a uvedomovaniu si vlastných chýb v minulosti;
  • vytiahnuť síru z uší priateľa - v skutočnosti sa pokúste otvoriť oči tejto osoby nebezpečnej situácii.Ničivý stav jeho záležitostí môže ovplyvniť váš úspech.Včasné protiopatrenia pomôžu zabrániť zlým následkom.

Autorské knihy snov

Gustov Miller

Tlmočník je presvedčený, žeUšný vosk vo sne naznačuje ťažké životné podmienky, ktoré je potrebné riešiť okamžite.Ale bez vášho priameho zapojenia tieto problémy nezmiznú.Budete musieť vynaložiť veľké úsilie a nespoliehať sa na pomoc ostatných.

Uši v snoch a ich schopnosť počuť odrážajú primeranosť vnímania sveta.Špinavé ušnice vo sne sú znakom negatívneho postoja ku všetkému, čo sa deje okolo, popieraním univerzálnych ideálov, princípov, nápadov, hodnôt.Predtým, ako si môžete nadviazať priateľský vzťah so svojím vnútorným kruhom, musíte sa naučiť, ako byť v harmónii so sebou, uvedomovať si seba samého a byť šťastný.

Znečistite savlastné ušné vylučovanie - v skutočnosti trpia vlastným sebectvom a ľahostajnosťou.V každom vzťahu by to malo byť pohodlné a útulné.Pomôže to jemne pocítiť náladu, schopnosť vcítiť sa, vidieť krásu a originalitu tejto osoby.Potom budete chcieť milovať a objímať.

​​

Pre podnikateľa je potrebné vytiahnuť prebytočnú síru z ucha - na rýchly finančný rast.Váš neočakávaný príjem významne ovplyvní finančnú situáciu rodiny.Vo chvíli, keď budú investície a investície viac ako úspešné.

Ak však žltá masa zasahuje do vášho sluchu, spánok naznačuje vyrážky, ktoré môžu viesť k stratám a zničeniu.Pokúste sa včas reagovať na všetky politické a finančné zmeny v krajine.Hospodárska kríza môže v tomto prípade priamo ovplyvniť ziskovosť vašich peňažných zdrojov.

Sigmund Freud

Ušné uši vo sne sú dôsledkami vášho aktívneho sexuálneho života.Môže to naznačovať, že ste presýtení rôznymi sexuálnymi partnermi.Je čas zastaviť sa a obnoviť silu a zdravie.

Vo sne sa takéto scenáre dostanú k žene ako znak jej nespokojnosti s jej partnerom.Zdá sa vám, že milovaná osoba nepočuje vaše túžby a nie je schopná poskytnúť potešenie, ktoré spĺňa všetky sexuálne fantázie.Dôvodom je ich vlastné vnímanie intimity.Buďte flexibilnejší, pohotovejší a viac dôverujte svojmu milencovi.

Wang

Taká nepríjemná nocdej, rovnako ako síra v ušiach, sa môže stať predzvesťou príjemných a úspešných udalostí.Mali by ste jasne sledovať svoju vlastnú intuíciu a vnútorný hlas.Čoskoro vaše neobmedzené možnosti dotknúť sa túžob.

Evgeni Tsvetkov

Všimol som si nadmerný obsah síry v ušiach - sen naznačuje vašu chybu.Možno máte slobodu počúvať rady tých, ktorí ich nemajú právo dať.Pretože ich životné skúsenosti, znalosť a porozumenie skutočnosti nedosahujú významne najmúdrejších poradcov.