Snívalo sa mi o väzení - o nuansách tlmočenia v knihách snov

Slávne príslovie hovorí: „Nevzdávajte sa skriptov a väzenia.“Moderná realita je skutočne taká, že dokonca aj nevinný človek, ktorý dostal podozrenie, môže skončiť vo väzbe.O čom to väzenia snívame, sa učíme v populárnych knihách snov.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Čo ešte znamená väzenie vo sne ]
 3. Autorské knihy snov
 4. Sigmund Freud
 5. Wang
 6. ) Nostradamus
 7. Gustov Miller
 8. Evgeny Tsvetkov
Všeobecná interpretácia

Väzenie vo sne je symbolom duševnej alebo fyzickej izolácie, zdržanlivosti.Tento nútený stav môžete zažiť pre chorobu, morálnu traumu z neúspešnej lásky, pokusy narušiť váš kariérny rast.Obmedzená sloboda v tomto období sa môže prejaviť v akejkoľvek oblasti života.Všetko záleží na tom, čo je v súčasnosti prioritou snílek.

Vidieť sa za mrežami predstavuje nebezpečenstvo, ktoré pochádza z vášho okolia.Ak ste v žalári videli niekoho iného, ​​potom chcete obmedziť alebo prerušiť komunikáciu s touto osobou.

V mnohých výkladoch sú väzenské mreže vnútornými zážitkami spáča, jeho bolesti, nepokoj, úzkosť, nepohodlie.Ak sa vám však zdalo, že rozhodnutie súdu bolo zrušené a vydané, čoskoro by ste mali dúfať v dobré udalosti.Sloboda je váš stav mysle, môžete sa slobodne pohybovať a zvoliť si svoju vlastnú cestu.

Čo ešte znamená väzenie vo sne

 • , uniknúť vo sne - v skutočnosti priaznivá kombinácia okolností pre snílek v ťažkej situácii.Takáto vízia pre chorú osobu naznačuje rýchle uzdravenie;
 • Vidieť sa medzi väzňami je zrada.Nebudete varovaní pred hrozbou alebo nebezpečenstvom;
 • zadržaní - prekážka osobného rastu a sebevzdelania;
 • jasne zasvätené okná kolónie sú znakom toho, že vaše pochopenie a vnútorná intuícia pomôžu vyhnúť sa problémom;
 • vyhnúť sa trestu a zatknutiu vo sne - obísť nešťastia a nešťastia, prikladať väčší význam skutočným hodnotám;
 • Vo väzenskej cele sa zdalo, že bola hore pod silným tlakom osoby, od ktorej pochádza krutosť a nespravodlivosť.

Autorské knihy snov

Sigmund Freud

Prechádzka po obvode samoväzby vo väznici znamená prežívanie depresie v dôsledku sexuálneho styku.bezmocnosť.Vaša sila sa znižuje, pravdepodobne kvôli búrlivej mladosti alebo blížiacemu sa veku.Teraz sme pripravení prehodnotiť spôsob života, ale to neprinesie požadovaný výsledok.

Takáto vízia pre niekoho vyjadruje jeho túžbu potlačiť silné pocity príťažlivosti a sebavedomia.Ak chcete vidieť svojho milovaného vo väzení, v skutočnosti chcete mať blízkosť s tým, ktorý vám nedáva právo byť s ňou.Túžba vlastniť a ovládať túto osobu môže spôsobiť agresívne správanie a neobmedzenú vytrvalosť z vašej strany.

Wang

Negatívna správa o predikcii čakátí, ktorí videli sen vo sne.Môže to odzrkadľovať ticho snílek, ktorému bolo zverené strašné tajomstvo.Táto situácia negatívne ovplyvní váš duševný stav, pridá úzkosť, úzkosť a úzkosť.Puritánske vzdelanie vám nedovolí povedať niekomu tajomstvo, ale už nebudete mať silu na to, aby ste si to nechali v sebe.

Sníval som o tom, že som za mrežami - v skutočnosti sa nebudete môcť chrániť, ovplyvniť ťažké životné podmienky.Najpravdepodobnejšou príčinou bude zradné správanie ľudí, ktorým dôverujete.

​​

Vidieť milovaného človeka v múroch uväznenia znamená postaviť príbuzného do zložitej situácie pomocou jeho mena, postavenia a vplyvu v spoločnosti.Vo chvíli, keď skutočne potrebuje vašu podporu a pomoc.Preukázať jeho účasť na jeho osude znamená vyrovnať vinu, obnoviť dobré a úprimné vzťahy.

Prekročiť hranice slobody väzenia znamená prebudiť sa bez bolestivých starostí a zodpovednosti.Dosiahli ste svetlú zónu, problémy sú pozadu, zostáva len na rozhodnutí, o čo sa ďalej usilovať.

Nostradamus

Väzenie predstavuje určité procesy, ktoré ohrozujú snívateľa a obmedzujú ho vo svojom konaní alebo myšlienkach.V dôsledku určitých udalostí sa môže stať osamelosť, izolácia, strach z publicity.Obraz pustovníka vám umožňuje byť v zovretí vašich komplexov a rozvíjať strach z intimity s opačným pohlavím.

Vo väzbeProstredníctvom panelov okna znamená byť silne ovplyvnený autoritatívnou osobou, ktorá sa snaží potlačiť vašu nezávislosť, iniciatívu, ideológiu, presadiť vaše hodnoty, názory a rozhodnutia.Aby sa zabránilo úplnej kontrole tejto osoby, mala by sa jej záštita opustiť.

Mal som sen o zlomení väzenských tyčí - to znamená, že budete môcť zaujať pozíciu silnej, sebestačnej osoby, v ktorej budete okamžite pociťovať sebavedomie a osobnú slobodu.Bude to vážny krok, ktorý sľubuje veľké zmeny v živote spiaceho človeka.

Na záchranu cudzinca pred uväznením je potrebné nájsť spoľahlivého a verného spoločníka, priateľa, ktorý rozptýli strach z osamelosti.Po preukázaní svojej schopnosti reagovať, starostlivosti a súcitu získate srdce toho, kto sa v budúcnosti môže stať vašou druhou polovicou.

Gustov Miller

Považuje sa za zlé znamenie vidieť sa vo väzení.Takýto sen naznačuje v čase, keď ste nútení obmedzovať sa na činy, slová, obmedzovať emócie.To vedie k ťažkostiam a prekážkam v kariérnom postupe podnikateľa.Možno sú vaše nápady zámerne ponechané bez ohľadu na to, aby talentovaný zamestnanec nemal šancu uspieť mimo organizácie.

Pre tých, ktorí sú zamilovaní, takýto pozemok naznačuje utrpenie.Ste nútení skryť svoje pocity bez toho, aby ste zvážili možnosti pre šťastnú budúcnosť rodiny.Dôvodom môže byť manželský zväzok, názor príbuzných, rodičov, od ktorých ste v súčasnosti finančne závislí.

Mladá dáma vysielaposlanie do milovaného väzenia - sklamanie z jeho životného štýlu, cieľov a zámerov.Od vyvoleného ste očakávali bohatý rodinný život.Je však úplne pripravený na seriózny vzťah.

Sníval som o vlastnom prepustení v súvislosti s amnestiou k nečakaným príjemným správam.Zvládnete všetky materiálne ťažkosti, získate stabilitu a pokoj.

Evgeni Tsvetkov

Obsluhovať termín v samote vo sne je zlým znamením, ktoré naznačuje sériu zložitých udalostí.Ak si spomeniete na počet rokov, ktoré tam chcete stráviť, obdobie nešťastia bude trvať práve toto obdobie.

Slobodný muž sníval, že bol zatknutý - v skutočnosti sa vás niekto chce úmyselne vziať.Takýto zvrat udalostí pravdepodobne prinesie úžitok a zmení osud novým a zaujímavým smerom.