Snívalo sa mi o vlaku a vlaku: tlmočenie podľa kníh snov

O čom sníva elektrický vlak a ako pochopiť sen, v ktorom sa objavuje táto nenáročná, ale skôr rýchla preprava.Hlavnou hodnotou akejkoľvek prepravy je to, že sa pohnete smerom k svojmu snu.

Je to rýchlejšie v lietadle, pohodlnejšie vo vozidle, spoľahlivejšie a ľahšie vo vlaku.Možno si vyberiete cestu, stanicu, z ktorej chcete vystúpiť a ísť ďalej.V porovnaní s ostatnými vlakmi vám vlak poskytuje väčšiu slobodu.Vlakom zriedka odchádzajú navždy.Elektrický vlak je zvyčajne prechodný transport.Vlak je často spojený s detstvom, so spomienkou na poľné výlety, s výletmi do vidieckeho domu alebo do najbližších predmestí.

Hlavné hodnoty elektrického vlaku vo sne

 • Železnica je v podstate dosť vážna.Vyberáte osvedčené spoľahlivé trasy, je dôležité, aby ste prísne dodržiavali plán, aj keď s najväčšou pravdepodobnosťou sa považujete za dobrodruha a vytrhávaciu hlavu.Nie je to tak.Poradie v okolitom priestore je pre vás nesmierne dôležité, aj keď ste sami pripravení porušiť pravidlá.
 • Veríte v automatizáciu, v technológiu, osobné pohodlie je pre vás dôležité, minimálne na minimum.Individualizmus pre vás sa často scvrkáva na popieranie zodpovednosti.Sedadlo spolujazdca, ktoré môže odísť na ktorejkoľvek stanici, je pre vás pohodlnejšie ako sedieť pri volante.
 • Ak ste vo svojom sne jazdili na kruhovom objazde - boli ste mučení nudným životom a nevidíte cestu von z existujúceho kruhu.
 • Elektrický vlak je verejná doprava.Aj keď snívate, že iba vy ste v aute, iní ľudia môžu trasu opakovať.Jazdíte na palci.Neočakávajú sa žiadne odchýlky na trase.V niektorých prípadoch nie je predurčenie vôbec zlé.Lepšie ako neustále prekvapenia.Teraz je pre vás dôležitá stálosť.
 • Preplnený vlak sníva o domácich nepríjemnostiach, problémoch v práci, ste stiesnení vo svojom vlastnom živote, rád by som si našiel cestu, ale zatiaľ ste v preplnenom vlaku.
 • Celý kočík s drevenými lavicami je vám úplne k dispozícii, pastoračná krajina pláva oknami, ste v pohode.S najväčšou pravdepodobnosťou ste na vrchole svojej súčasnej kariéry a ste celkom šťastní.
 • Ak je vagón plný vecí iných ľudí, kmeňov, vecí sú v uličkách, čakajú na vás vážne problémy.Aby sa mohol pohybovať ďalej, môže byť potrebné vytriediť cache z minulosti a odstrániť neporiadok.
 • Deti ostatných ľudí sú vo vlaku, niekto hovorí nahlas, predajcovia kráčajú - ste unavení zo spoločnosti, musíte si odpočinúť od spoločnosti.
 • Chyťte vlak, meškajte - pokúšate sa ísť nesprávnou cestou.Možno sa oplatí zmeniť zamestnanie.
 • Nastúpte do vlaku - čakajte na šťastie, malé a príjemné prekvapenia.
 • Pri pohľade z okna vlaku - zvedavosť, živý záujem.
 • Sledovanie prechádzajúcich vlakov - váš život prechádza okolo.Tento obrázok bol použitý v slávnom filme „Transpotovanie“.Starať sa o odchádzajúci vlak - ľutovať nesplnené, oddávať sa nezmyselnému utrpeniu, ľutovať za seba.
 • Neočakávane, že vyskočíneznáme stanice - osud zmeniť rozhodujúcim spôsobom.

Čo znamená elektrický vlak v knihách snov

Wanderer Dreambook tvrdí, že elektrický vlak je znakom pochybností a nepresností, nie ste si úplne istí trasou.Ak snívate o preprave vlakom, osobný neporiadok je úplný neporiadok.

Ak prejde elektrický vlak, je to znamenie, že vaše služby už nemusia byť potrebné.Riskujete stratu zamestnania alebo významné vyhliadky.

Kniha snov pre ženy interpretuje neskoro vlak ako zlyhanie v láske a možnosť zrady.Zabudnutie na predmety v doprave je strata.

Kniha Miller Dream Book považuje železnicu ako celok za okolnosti vyššej moci.Kúpiť vstupenky na Miller - splatiť dlhy.Ak snívate o kúpe lístkov, môžete sa spoľahnúť na určitý podiel šťastia.Železničná stanica - križovatka osudu.Ak snívate o vlakovej stanici, kde musíte chytiť elektrický vlak, čakáte na nástupište - vo svojom živote je čas urobiť nejakú voľbu.Elektrický vlak v metre - neistota výberu a zanedbateľnosť akejkoľvek voľby, ktorú urobíte.

Ak ste sa ponáhľali chytiť vlak, ale na poslednú chvíľu ste si to rozmysleli - znamenie odmietnutia zvoleného smeru.Zmenili ste názor, ale sami ste to nepriznali.Možno máte čas znova analyzovať situáciu a nájsť vyvážené a primerané riešenie.

Záver

Snívanie o elektrickom vlaku, podobne ako v prípade akejkoľvek prepravy, je dobré.podpísať.Možno ste si nevybrali najrýchlejšiu cestu k cieľu, ale spoľahlivú a pokojnú.Až nabudúce nemusíte príliš ponáhľať, je čas na oddych a získanie sily pred novým prielomom.

Neočakávajte od vás žiadne výrazné úspechy, nemorte sa zbytočnými ľútosťami.Obdivujte scenériu, pozrite sa z okna, choďte von na akúkoľvek stanicu a nezabudnite si pozrieť rozvrh.

Je dôležité pochopiť, že nie ste obeťou okolností, ktoré sú nútené zmieriť sa so súčasným stavom vecí.Sen odráža nielen váš život, ale predovšetkým vaše vlastné sny a túžby.

V súčasnosti sú vaše sny skromné ​​a pokojné.Nepotrebujete stres, ostré a neočakávané zákruty, zmenu trasy.Čo sa stane zajtra?Možno budete chcieť viac.Teraz tit v rukách vás úplne spokojní.Aj ležanie v smere k veľkému cieľu je už dobré na splnenie sna.A vy sa pohybujete slušnou rýchlosťou.