Snívalo sa mi o webe - ako sa správne dešifrovať podľa kníh snov

Ukázalo sa, že ceruzka-tkaná niť, vyrobená z hodvábu pavúka, môže zastaviť lietanie Boeingu.Je oveľa silnejšia ako známe prírodné materiály, ale nenaučili sa, ako ju v laboratóriu obnoviť.Aký je sen webu, učíme sa v knihách snov.

Obsah
  1. Kde je pavúk, existuje web
  2. Ženy vedia, akonalákať človeka na jeho web
  3. Pre mužov je najťažšou zajatosťou sieť lásky
  4. Každý si kladie vlastné siete - autorské knihy snov
  5. .
  6. Sigmund Freud
  7. Gustov Miller
  8. Nostradamus
  9. Evgeny Tsvetkov
Tam, kde je pavúk, je tu pavučina

Starovekí rozprávači spôsobili, že sa pavúk spojil s tvorivosťou, tvrdou prácou a procesom nekonečnej tvorby.Ale ako pavúk láka a zaoberá sa so svojou obeťou, pripisujú mu krutosť, prefíkanosť a chamtivosť.

Podľa legendy tento hmyz učil ľudí tkaniach umenia a remesiel.Pavúk sediaci v strede webu je zosobnený slnkom a narodením sveta.Nakreslite paralelu so vzorkami nití a porovnajte ich so zložitosťou života a osudu.Vďaka webu môžu pavúky cestovať na veľké vzdialenosti, čo je pre snílek znamením budúcich ciest a putovania po celom svete.

V prípade samičieho hmyzu má sieť špeciálnu úlohu - prilákať samcov svojou vôňou počas párenia, ako aj zachovať ďalšie potomstvo.Taký nočný príbeh sa pre ženu môže stať sľubným a predpovedať, ako bude mať múdrosťplodnosť ovplyvní budúce rodinné šťastie, narodenie zdravého potomka.

Pre mužov môže mať táto lepkavá sieť vo sne dvojaký význam, všetko závisí od scenára nočnej situácie.Ak to, čo vidíte, vás nezľakáva, nebráni pohybu, ale skôr obdivuje krásu, veľkosť a ste radi, keď vidíte, ako ho pavúk rozširuje, v skutočnosti to možno interpretovať iba pozitívne.

Takáto vízia môže sľubovať rýchly kariérny rast a vysokú pozíciu, premiestnenie v dôsledku povýšenia, schopnosť realizovať talenty pre riešenie strategických úloh alebo povzbudzovať myšlienku vytvorenia vlastného podnikania.

Ľudia s takým prístupom vo sne chcú byť odborníkmi vo svojom odbore, sú zvlášť šťastní, keď je možné dosiahnuť výsledok v podnikateľskej sfére, ale rýchlo strácajú záujem o prácu, ktorá neovplyvňuje rozvoj ich zručností.

Ženy vedia, ako nalákať muža do pavučiny

Pre mladého človeka, ktorý sa pri chôdzi lesom zamotá do lepkavej látky, je znamením, že ste sa vydali na nesprávnu cestu svojho rozvoja.Dočasná, pochybná zábava, drobné potešenie vás môžu zničiť.Pokúste sa zbaviť zlých návykov, zmeňte prostredie a nechajte odhaliť svoje skutočné talenty a príležitosti.

Ak sa ho snažíte odstrániť od seba - v skutočnosti sa snažíte nadviazať vzťahy s blízkymi príbuznými.V podnikateľskej sfére to predpovedá zlepšenie priateľských vzťahov s kolegami, čo nepochybne ovplyvní úspech v roku 2007odborné činnosti.

Odstránenie pavučín z rohov miestnosti - ovplyvniť priebeh udalostí, ktoré pre vás predtým neboli najlepšie.Našli ste v sebe silu, túžbu zbaviť sa toho, čo sťažuje vašu vlastnú implementáciu.

Vydatá žena pozoruje, ako pavúk pluje web - do priaznivého prostredia v rodine.Ste pripravení na pozitívnu tvorbu, ste nadšení pre vytvorenie pohodlnejšej a útulnejšej atmosféry pre svojho manžela a deti.Nepreháňajte to s túžbou potešiť každého, domácnosť ho jednoducho môže považovať za samozrejmosť a nič nevšimne.

Podnikateľka, ktorá vidí, ako pavúk tvrdohlavo stúpa po vlákne - hovorí o vašej vysokej profesijnej orientácii.Vždy sa snažíte vytvoriť niečo nové, napríklad prekonať prekážky a ste pripravení riskovať.Nechcete pracovať pre druhých, chcete mať svoje vlastné obchodné a finančné bohatstvo.

Pre mužov je najťažšou zajatosťou sieť lásky

Sníval som o veľkom pavúkovi, ktorý sedí v strede svojho webu - je to skvelé znamenie pre inteligentných.energický a pozitívny človek.Snažíte sa vyvážiť svoje záujmy.Nechcete, aby dominovala iba rodina, alebo iba práca, alebo iba koníčky.Život si ceníte všeobecne, je pre vás dôležité, kde žijete a ako sa zlepšovať.

Ak chcete vidieť lietajúci hmyz na vlastnej ceste - na sľubnú pracovnú cestu alebo nezabudnuteľnú cestu.

Každý si pláva svoje siete - autorské knihy snov

Sigmund Freud

Prílohyosobitná pozornosť sa venuje vlastnostiam tejto lepivej látky, čo jej dáva negatívny výklad.Rojko sa prezentuje ako obeť, ktorá sa dostala do siete - v skutočnosti má problémy vo vzťahoch.Za najsprávnejší krok považujete rozdelenie, pretože nevidíte východisko.Partner sa vás neustále snaží niečo obmedzovať, priťahuje vaše pohyby, zbavuje vás nezávislosti a slobody výberu.

​​

Chceš si uvedomiť svoje vlastné fantázie a nenechať sa obmedzovať pravidlami druhej polovice.Intímny vzťah s touto osobou vás už dlho nepreplavuje túžbou a láskou a iba zvyk a strach zo zmeny vás zastavia.

Gustov Miller

Pokúšam sa vyčistiť web z webu - hľadať nápady na budovanie vlastného podnikania.Ste zvyknutí na dosiahnutie kariérneho úspechu, ako len udržiavanie už zavedeného životného štýlu a stability.Usilujte sa venovať dôležitému a užitočnému cieľu, ale niekto sa vám neustále snaží presadiť svoje hodnoty a názory.

Obdivovanie rosných kvapiek na iskrivej pavučine predstavuje vysokú pravdepodobnosť, že by padli do pasce, ktorú stanovili priaznivci.Dôverujte viac intuícii, skúste zistiť svoj svetonázor a spoliehajte sa na skúsenosti, znalosti, vnútornú silu a potenciál.Prejdite smerom k realizácii vašich profesionálnych nápadov, oslobodte sa od názorov iných ľudí.Pri riešení zložitých obchodných úloh nezahŕňajte zdroje cudzincov, ktorí v budúcnosti naznačia vaše povinnosti voči nim.

Nostradamus

Viazanie tkaných nitís blížiacou sa mierou, podvodom a zradou.Snívala o strope - o zhoršení zdravia, najmä pri bolestiach hlavy.Nemôžete uniknúť z lepivých sietí - v skutočnosti zažijete štátny tlak.Prijaté zákony v krajine skomplikujú život obyčajných ľudí vysokými daňami a nízkymi mzdami.Hospodárska a sociálna kríza vás môže donútiť k nútenej migrácii.

Yevgeny Tsvetkov

Vyzerať ako prilepená sieť je prebudením pokus o ospravedlnenie v súvislosti so skutočnosťou, že vám sú účtované poplatky.Aby boli budúce životné udalosti predvídateľnejšie, musíte sa usilovať vyhovieť potrebe bezpečnosti a stability.Nepreberajte zodpovednosť niekoho iného, ​​neodmietajte zvyšovať a báječné príjmy, ak to ohrozuje veľké riziká a nepríjemnosti vašej rodiny.