Snívalo sa mi o zámku na dverách - čo to znamená v knihách snov

Poďme zistiť, prečo je na dverách zámok.Samotné dvere sú znakom zatvárania, záhadou.Zamknuté dvere znamenajú, že máte tajomstvá a tajomstvá dokonca aj od seba.Tajomstvo vo všeobecnosti nie je zlé, ale zadržiavanie informácií, odmietanie vnímania reality, ochota zavrieť oči pred zjavnými skutočnosťami je zlé.

Nie z hľadiska morálky, ale z hľadiska negatívnych dôsledkov pre vás osobne.V skutočnosti môže byť ľahšie skryť niektoré vedomosti pred sebou a ostatnými.Vždy však existuje riziko hlúposti.Dokonca aj báječná postava Bluebeard sa úplne zbavila možnosti šťastného života kvôli utajeniu za zatvorenými dverami.

To, čo sa ľudia zvyčajne skrývajú pred sebou za zámkom vo sne

Rôzne izby vo sne znamenajú vstup do dverí a nahliadnutie do miestností, aby sa zapojili do sebapoznania, objavilinové horizonty.Uzamknuté dvere znamenajú vnútorný zákaz, prísny zámok pre vlastný rozvoj.

  • Častejšie ako iní ľudia skrývajú choroby a popierajú zrejmé príznaky.Možný je aj variant fiktívnej choroby, ktorý sa dá realizovať a stať sa skutočným.Venujte pozornosť fyzickej aktivite, venujte čas návšteve posilňovne - budete prekvapení, ako ľahko sa prejavujú príznaky neustálej únavy a nevoľnosti.Choďte k lekárovi, otestujte sa.Nemali by ste mať od seba tajomstvá.
  • Zámok na dverách vo sne môže znamenať zradu, tajný život.Niet divu, že hovoria, že láska je slepá.Milovanej osobe sa odpustí všetko a ešte trochu viac.Všetky akcievykladané v ich prospech.Môže to byť napríklad podvod, ale vracia sa ku mne a chráni ma.Alebo áno, všetko môže fungovať, ale nie je to vážne, pretože v skutočnosti mu záleží na budúcnosti.Ženské a mužské hlasy v pozadí sa interpretujú ako rádio, veríte v akékoľvek nezmysly.Čokoľvek je opodstatnené - výlety na piknik, zatiaľ čo sedíte doma, odmietnutie uzavrieť manželstvo alebo uzavrieť manželstvo, registrácia nehnuteľnosti pre príbuzných, odmietnutie vás vziať na úradnú oslavu.Otvorte oči a uvidíte, kam skutočne idete.Opýtajte sa sami seba, ako by ste sa vzťahovali k osobe, voči ktorej by ste sa takto mohli správať.Keď si poviete, že svadba je hlúpa a že vzťah nie je v žiadnom prípade, zavrite pred sebou dvere a zamknite zámok.
  • Minulosť človeka sa vo sne často skrýva za hradom.Ten, ktorý nechce byť príliš odhalený.Možno v ňom nie je nič hanebné, ale nezapadá do oficiálnej verzie životopisu a stáva sa zdrojom neustálej úzkosti.Neboj sa odhalenia, najmä ak sú tajomstvá v podstate nevinné.Existuje trik, ktorý sa úplne zbaví minulosti.Vezmite si denník a podrobne opíšte všetky podrobnosti minulosti, ktoré vás obťažujú.Toto nie je jednodňová úloha.Každý deň napíšte niekoľko stránok, až kým nebudete mať pocit, že vás minulosť nechala ísť.Zničte denník.Neboj sa expozície.Nikto nebude zasahovať a nebude trvať na pravde, vrátane vašich školských priateľov.Životopis mnohých slávnych ľudíExistujú 2 až 3 oficiálne možnosti.

Význam zámku na dverách podľa kníh snov

  • Kniha snov pre ženy navrhuje hľadanie kľúčov, ak náhodou uvidíte zámok vo sne.Bez kľúča podľa interpretácie knihy snov nebude fungovať odomknutie ťažkého zámku.Nad vami visí znamenie skaly a nevyhnutný trest.Ak niekto vezme páčidlo alebo sa pokúsi zraziť hrad iným spôsobom - znamená to túžbu po oslobodení, hľadanie vnútornej slobody.Neúspešné pokusy o otvorenie alebo porazenie zámku naznačujú, že ste vybrali nesprávny spôsob riešenia problémov.
  • Hrdzavý a chabý hrad, ktorý sa koná na dvoch nechtoch alebo na nechutných doskách, je hlúpy pokus o klamanie.Ak urobíte najmenšie úsilie, môžete ľahko odhaliť podvodníky.
  • Zámok s otvoreným zámkom, otvorený zámok vo sne znamená, že kladiete prekážky, ale bez nich sa môžete vyhnúť.
  • Hádzanie kľúčov do zámkov - príliš rozprávate a rozmazávate svoje tajomstvá a tajomstvá iných ľudí.Ak budete pokračovať v rovnakej žile, šťastie sa odvráti od vás.
  • Indická kniha snov má svoj vlastný výklad zámkov a kľúčov.Ak sami zavesíte zámok na dvere - potrebujete súkromie.Musíte byť sami so svojimi tajomstvami a zistiť svoje vlastné tajomstvá.
  • Labyrint zamknutých dverí znamená ťažkú ​​životnú situáciu.Vyzerá to, že ste v pasci.Požiadajte priateľov o pomoc, použite inovatívne myslenie.Nemusíte konať podľa vôle majiteľa bludiska.
  • Freudova kniha snov interpretuje hradna dverách, ako symbol ženy.Snívať o zámku pre ženu znamená mať hádanku, tajomstvo ženskosti.Freud interpretuje hrad aj ako sexuálnu neprístupnosť alebo panenstvo.Podľa Freuda nie je možné obísť bez kľúča alebo mužského princípu.Prekonajte svoje obavy, hovorí dobrý dedko Sigmund, a nakoniec, vitajte a úžasne sa bavte.Tým sa vyriešia všetky problémy a odomknú sa dvere.Nebudeme tvrdiť, že existujú dvere, ktoré sa týmto spôsobom skutočne odomknú, ale je možné pochybovať o tom, ako vyriešiť všetky problémy pomocou sexu.


Záver

Ak sa pozriete objektívne, hrad vo sne je pozitívnym signálom.Získate informácie o prítomnosti problému, a preto o možnosti riešenia.Za kľúč považujte sen uzavretej zámky.Nemysli na to, či otvoriť zamknuté dvere.

Vidieť hrad vo sne už znamená identifikovať problém.Keby ste sa nepocítili nepohodlie z vnútorných tajomstiev a tajomstiev, mali by ste úplne iný sen.Odomknite dvere a začnite vetrať skrinky.Pochovať staré mŕtvoly a zavesiť krásne záclony.