Snívalo sa mi sen: čo to znamená, interpretujeme podľa kníh snov

Mnohí spájajú zrno s obrovským rozlohy, s dobrou ruskou dušou, bohatou úrodou pšenice, pohánky.Prečo taký sen sa učíme v slávnych knihách snov.

Každé zrno má svoju vlastnú brázdu

.

Zrno vo všetkých kultúrach predstavovalo plodnosť, silu rastlín, kontinuitu životného cyklu od uschnutia do novej formy života.

Keďže je základným pokrmom mnohých národov, má tiež magický symbol dobra, pokračovanie niečoho neotrasiteľného, ​​božský dar zmŕtvychvstania a obnovy.Mŕtve zrno znovuzrodené v klíčku realizuje skryté potenciálne príležitosti.

Dobrým symbolom je posypať obilie novomanželom, čím želá ženíchovi plodnosť a bohatstvo.

Preto je pre snílek dobré znamenie sľubujúce všetky druhy výhod, ktoré poskytuje nové príležitosti na dobývanie vrcholov, prináša pozitívnu energiu a mier na Zem.

Pre ženy taký sen prichádza s náznakom vynikajúceho zdravia pri zrodení nového života v ňom.Muži, ktorí videli zrno, tiež sľúbili veľkú radosť, priaznivý čas na rozvoj, ktorý prinesie úžitok prosperite budúcej rodiny.

Sliepka klováva zrno z nosa, ale dobre žije

Zrno, vynikajúce znameniepre ženu, ktorá sníva, že sa stane matkou.Úrodné dni na počatie a zameranie budúceho dediča.Ak nie ste tehotná, stane sa to v blízkej budúcnosti.

Takýto sen sľubuje mladému človeku získať vieru v šťastný osud, šťastie žien a rodinné blaho.Stane sa to po stretnutí s osobou, ktorá prezradí vašu dôveru, uvoľní vašu krásu a otvorí vaše srdce nežným pocitom.

Pre vydatú dámu, ktorá má v dlaniach držať zrelé zrno pšenice, je logickým spôsobom ukončiť začaté práce, vyriešiť spor, konflikt, vyčerpať všetky nároky, ktoré sa na vás vzťahujú.V rodine sa vytvorí priaznivé prostredie, nájdete vzájomné porozumenie, pokoj a pohodu.

Pre krásu, ktorá je zvyknutá nič nepopierať, môže sen s naklíčeným zrnom predpokladať finančné náklady, ktoré si budú vyžadovať, aby ste ušetrili peniaze, obmedzili svoje túžby a potreby.Budete mať zvyk obmedzovať sa pri pohľade na svetlé drahé veci a nerobiť vyrážky.

Obilniny odumierajú vo vlhkosti - varovný signál pre ženu, ktorá má v tomto živote čo stratiť.Ste príliš sebavedomí, dôverujete slovám, nie skutočným skutočnostiam a skutkom.Vaše šťastie a pohodu v jednom okamihu môžu byť zničené v dôsledku závistivých ľudí a nepríjemnej kombinácie okolností.Zlá nálada a nečinnosť nie sú východiskom z tejto situácie.Je čas zhromaždiť silu a vziať všetko do svojich rúk.

Čo iné možno očakávať od obilia vo sne:

 • rozptýliť po zemi - menšie materiálne ťažkosti;
 • zbierať z podlahy do hrsti - očakávať prechladnutie;
 • jačmeň je ziskový podnik, možnosť zvýšiť šťastie;
 • ryža - radosť a naplnenie túžob;
 • makové semená - na príjemné prekvapenie;
 • ovos - darčeky a ponuky;
 • káva - dobrí a verní priatelia;
 • kukurica - neočakávaný príjem a zisk;
 • mletie na múku - kariérny rast a sebazlepšovanie;
 • jedno malé jadro - smútok a slezina, ktoré čoskoro pominú, pretože nie je dôvod na depresiu;
 • kupujete veľkú dávku - vlastnými rukami vytvorte impérium podnikania, len sa nevzdávajte cieľa a verte v seba;
 • balené obilniny - stabilný príjem.
 • ​​

Prebytočné obilie neubližuje človeku

Pre slobodných mužov sa obilie sníva s náznakom, že je čas upokojiť sa a nájsť rodinu.Toto je dobré obdobie na akumuláciu vášho kapitálu, výstavbu nového domu a zvýšenie ziskov.Vyvolá sa túžba po duchovnom rozvoji a sebarealizácii, objavíte nové talenty a schopnosti, ktoré ste si predtým nevšimli.

Videli ste vrecia s plodinami, nahlodané a pokazené myšami - prežijete finančnú krízu.Straty budú spojené s činom osoby v blízkosti vášho okolia.Je potrebné prehodnotiť okruh proxy serverov a obmedziť prístup ku komerčným informáciám vašej spoločnosti.

Vtáky klovú zrná rozptýlené z vriec - vaša nadmerná rozruch len zhorší skutočnú situáciu.Buďte zdržanliví a starostlivo premýšľajte.

Čo eštevo sne očakávajte prekvapenie:

 • plné košov - rýchly vzostup kariérneho rebríčka, rast získaného bohatstva, úspech, ktorému každý musí závidieť;
 • obilie vo vreciach - pevné odhodlanie a dôvera v ziskovosť podniku, ohromujúce vyhliadky vás nenechajú dlho čakať;
 • siatie zrna - položenie základov pre bezpečnú budúcnosť;
 • zasiať na kamene alebo do vody - páchať vyrážky, ktoré by spôsobili straty a zbavili by dôstojnej existencie;
 • sa posypú podlahou v kancelárii - hádajú sa s kolegami alebo nesúhlasia s vedením.

Nesiate osivo nebude rásť.Kniha snov autora

Gustov Miller

Pozitívny výklad prináša snívateľovi sen, v ktorom vidí koše plné zŕn, polí s ušami pšenice, sáčkov s plodinami.Snívalo sa mi, ako sa ostatní čistia - zažijete radostné emócie a starosti o milovaných.

Zúčastniť sa na samotnej úrode - profitovať, zvyšovať bohatstvo, nájsť niečo drahé a blízko k srdcu.Všetky snahy a snahy budú odmenené skutočnou hodnotou.Dostanete to, na čo ste tak dlho a tvrdo chodili.

V prípade mladých žien je to znak toho, že ste získali tú, ktorej ste pripravení stať sa manželkou a porodíte dedičov.

Sigmund Freud

Obilie predstavuje mužský princíp, narodenie života.Pre mužov - to je znak toho, že je pripravený na vážny vzťah, vidí svoju milovanú manželku a chce od nej deti.

Pre ženy je to symbol sexuálnej aktivity, ktorý je priaznivý pri počatí dieťaťa.

Videl som čerstvý chlieb z čerstvo zomletých zŕn - cítite hlad po normálnych ľudských pocitoch.Predtým ste vás prerušili krátkodobými románmi, ktoré vás nezaväzujú k ničomu.Ale teraz chcete pocity, emócie a lásku k jednému partnerovi.

Veľkolepá horúčka vo sne predpovedá stretnutie s tým, ktoré vo vašom srdci zapáli iskru, dá vám energiu a odhalí vašu mužskú silu a vášeň.

Yuri Longo

Obilie je symbolom bohatstva a prosperity.Ponoriť do neho ruky vo sne - byť si istý istotou zaslúženia si jeho stavu a polohy.Vaša usilovnosť, talent a vytrvalosť si zaslúžia dôstojné ovocie.

Odovzdávanie vreciek na úrodu niekomu je sen, že nie ste chamtivá osoba, pripravená zdieľať to, čo máte, pre dobré myšlienky a dobré skutky.

Vytriedenie obilnín - v skutočnosti sa starajte o výnosnú investíciu kapitálu.Viete, aké ťažké to máte, a nie ste pripravení ísť pod kladivo a odovzdať dedičstvo lenivým príbuzným.