Snívalo sa mi, že dospelý letí vo sne

Aby sme zistili, prečo dospelý sníva o lietaní, pripomeňme si základné významy.Deti sú povedané, že lietanie vo sne znamená rast.Realistický pocit lietania vo sne je zvyčajne spojený s reštrukturalizáciou tela, o letoch sa o deti častejšie snívajú.

Dospelí však tiež majú hormonálne prepätia, zamilovanie, tehotenstvo, zmeny súvisiace s vekom.Dospelý, najmä ak je mladý v duši av láske, posadnutý myšlienkou kreativity alebo sa zaujíma o extrémne športy, môže tiež zažiť príjemný pocit lietania.

Čo sú lety a čo znamenajú

  • Dospelí najčastejšie snívajú o lete - o páde.Zem sa rýchlo blíži, v momente kontaktu so zemou sa často prebúdza.Takýto let znamená extrémne vysokú úroveň úzkosti, nie ste si istí svojou budúcnosťou, zdá sa vám vágne.Možno máte príliš ťažké dlhodobé záväzky - pôžičky, výchova detí, všetko, čo zarobíte, sa vynakladá okamžite, nikto neocení vaše úsilie, zdá sa, že brúsite navždy.Musíte sa zastaviť a premýšľať o tom, ako znížiť zaťaženie.Vyplatí sa najať opatrovateľku.Alebo reštrukturalizujte dlhy, požiadajte o pomoc príbuzných, optimalizujte príjem.Teraz sa vám zdá, že neexistujú žiadne možnosti.Určite sa však objavia, ak budú usilovne hľadaní.
  • 7. Let na holenie.Lietate v nízkej nadmorskej výške nad peknou, stredne malebnou krajinou, jazerami, poľami, hájmi, morským pobrežím a so záujmom sa rozhliadate, obdivujete západy slnka, svojeodraz v jazerách.Rýchlosť nie je príliš vysoká, ale ste celkom šťastní.Takýto let znamená nájsť seba, tešiť sa z toho, čo sa deje.Nedávno ste uvoľnili časť svojej tvorivej sily a hľadáte svoju vlastnú aplikáciu.V súčasnosti sa informácie zhromažďujú a prispôsobujú novým podmienkam.Urobte si čas na pristátie.Všetko bude v poriadku.Nevyžadujte od seba vynikajúce víťazstvá ani vážne úspechy.Dajte si viac času. 8. Extrémny let.Ste ako ropa, ktorá letí búrkou, cez neznáme krajiny, aktívne sopky a morské vlny.Otrava jedlom sa najčastejšie stáva príčinou takého spánku.Alebo prestaňte spať.Prejdite na stojan a farby, na hárok papiera na stole, na klavír, na stoly na úpravy.Pokiaľ svoj nápad úplne nevyhodíte, pravdepodobne nebudete mať dostatok spánku.Dajte si dúšok kávy. 9. Let vo sne pomocou technických prostriedkov.Lietate nielen takto, ale padákom, padákom, lietadlom.Ak pre vás taký let nie je spojený so svetlými okamihmi života, úplne si neveríte, radšej ho zahrajte bezpečne.Príliš veľa neveríte vo svoje tvorivé schopnosti, uprednostňujete praktickosť a minimálne riziko.V týchto veciach je ťažké poradiť, tvorivosť je subjektívna vec.Je to kreativita, ktorá prejavuje vášeň pre lietanie vo sne.Možno máte naozaj zlyhanie.Ale nebudete to vedieť.Bez toho, aby ste sa snažili v plnej sile, bez úplnej a bezpodmienečnej viery v seba, určite zlyháte.Vyhradte si čas iba na kreativitu, prihláste sa na kurzy alebo na vstuptematický klub.Berte svoje obľúbené podnikanie vážne.

Prečo dospelý sen sníva o lietaní cez knihy snov

  • Interpret Dream Dream spája svoju vášeň pre lietanie s túžbou dostať sa z problémov a získať moc.
  • Interpretácia snov Wanderer Dream uvádza, že lietanie snov vo dospelých znamená duchovný rast, úspech v tvorivej činnosti.
  • Kniha snov žien varuje pred možnými zdravotnými problémami.
  • Väčšina kníh snov spája balóniky so stratami a nesplnenými nádejami.
  • Lietanie v stratosfére, vo vesmíre - máte obrovskú túžbu po neznámom.Už ste sa zaregistrovali na let na Mars?
  • Apoštolská kniha snov sľubuje šťastie tým, ktorí lietajú vo svojom spánku, najmä na veľké vzdialenosti.
  • Pri závažných ochoreniach môže lietanie znamenať túžbu po smrti.
  • Sigmund Freud vždy spája lietanie vo sne a úžasné pocity voľného letu so sexom.Mimochodom, z teórie lietania vo sne odvodil svoju teóriu detskej sexuality a doplnil ju ďalšími pozorovaniami.Freud veľmi schvaľoval lety chlapcov vo sne - bol si istý, že s radosťou lietajú, že majú penis.

A negatívne na lety dievčat, pretože podľa Freuda lietali od závisti voči chlapcom a prítomnosti ich penisu.Taký je dvojitý štandard.Vedci už zistili, že u ľudí akéhokoľvek pohlavia je dosť rôznych hormónov a lety sú spojené najmä s nadbytkom adrenalínu a kortizolu - hormónov úzkosti a aktivity.

Ak sa do adrenalínu pridáva aj dopamín - tento hormón sa v skutočnosti produkuje v maximálnom množstve počas pohlavia, ale dávku dopamínu môžete získať aj z niekoľkých banánov - človek si užije lietanie vo sne.Ak produkcia dopamínu nestačí, pocítime pád z veľkej výšky, pôda zanechá vaše nohy a prebudíte sa hlasným záchvatom paniky.

Záver

Dospelý zvyčajne nemá čas spať.Málokto si môže dovoliť odtrhnúť sa od reality a vznášať sa aspoň v duchu.Ľudia sú v skutočnosti príliš unavení na to, aby lietali vo sne.Možno máte príliš veľa voľného času?

Vážne je lietanie v spánku dospelých dobrý dôvod na návštevu endokrinológa, kontrolu cukru v krvi a uistenie sa, že nadobličky a štítna žľaza správne fungujú.Ak ste v láske, určite nebudete nasledovať túto radu, vo všetkých ostatných prípadoch - bolo by pekné venovať čas zdraviu.