Snívalo sa mi, že kupujem auto - nuansy interpretácie kníh snov

Kúpa automobilu je v živote dôležitým a významným rozhodnutím.Vaša preprava určuje váš vlastný spôsob, ako sa priblížiť k cieľom snov a životu.To platí najmä pre osobné vozidlá.Kúpa automobilu vo sne znamená prebiehajúci proces výberu, sen sa splní.

Aký bude váš ideálny automobil, váš verný a spoľahlivý spoločník pre nadchádzajúce roky?Nie je to najlepšie auto pre každého - citrón Lambargini alebo tyrkysová Porsche.V športových automobiloch malý kufor, ktorý sa nehodí do vrecka zemiakov a zlého kríža.

Sny o ultrarychlom nákladnom aute rozdávajú emocionálnu nezrelosť, infantilizmus, nepraktickosť a nedostatok túžby ísť do každodenných problémov.Praktická osoba, ktorá uvažuje o kúpe automobilu vo sne, vypočíta silu prameňov, kapacitu a usporiadanie sedadiel, schopnosť načítať stavebné materiály pre chalupu, výšku voľného priestoru, dostupnosť častí.Zistite, prečo vo vašom sne sníva o kúpe automobilu.

Všeobecné hodnoty

Kúpa automobilu znamená dôležité zmeny v živote.Možno nové zamestnanie, nová rodina, rozhodnutie presťahovať sa na ostrovy alebo do inej krajiny.Stroj, ktorý si vyzdvihnete vo svojom sne, preukazuje váš postoj k neskoršiemu životu.

 • Malé auto môže znamenať rozvod.Vo vašom okolížiadne ďalšie miesta.Snívate o pohybe životom sám.
 • Obrovský džíp s veľkými kolesami, nosič na batožinu, v ktorom môžete tancovať, silné zavesenie kolies a oslňujúce svetlomety - to myslíš vážne.S najväčšou pravdepodobnosťou snívate o rýchlom opustení starého života a ste pripravení vydať sa na novú a vzrušujúcu cestu svojím úžasným životom.To isté platí pre obytný automobil.Už ste takmer pripravení povedať svojmu predchádzajúcemu životu, čo je pre vás dosť.
 • Ak sa vo sne snažíte predať pokazené auto a takmer súhlasíte, dajte si pozor!Takýto sen môže znamenať, že na vás budú visieť chyby druhých ľudí.Zdá sa vám, že sa dokážete vyrovnať aj s dokumentmi, ktoré dokazujú, že nie ste na vine.Kto sa však bude skutočne pozerať na dokumenty?Svoje rozhodnutie starostlivo zvážte a pri najmenšej príležitosti ho zlikvidujte.
 • Snívate o tom, že kupujete športové super vozidlo s nízkym pristátím - snívate o tom, že sa budete rozplývať alebo pracovať v šou, kde by bolo takéto auto vhodné.
 • Z nejakého dôvodu si vyberiete tank alebo iné obrnené vozidlá.Keďže vám do nádrže nebude dovolené vstúpiť do mesta, plánujete presunúť sa do prírody.
 • Snívate o nákupe nákladného auta, ťahača, sklápača.Takýto sen znamená, že podnikanie je pre vás na prvom mieste.Uvažujete o spôsoboch, ako zvýšiť svoj príjem, a zvažujete rôzne možnosti.
 • Ak si vo sne vyberiete ojazdené auto, snívate o dlhom dialógu s predávajúcim, idete autom na nadjazd a dôkladne preskúmate podvozok pomocou baterky,zdvojnásobíte cenu - taký sen prezrádza mimoriadne praktického človeka.Ak sa na konci sna dostanete do zakúpeného automobilu a odídete, radujete sa pri kúpe, viete, ako dosiahnuť svoj cieľ, a s istotou choďte k svojmu snu a cestou dole zíďte z hôr.Ak odídete bez nákupu s nespokojnosťou - pravdepodobne v skutočnosti nie ste pripravení kúpiť si auto a spravidla zmeniť.Musíte dozrieť na rozhodnutie alebo čakáte na nejaký druh tlaku.Nie je možné odrádzať od toho, že v automobilovom centre alebo na trhu nebolo nič vhodné - trh s automobilmi sa nachádza vo vašej hlave vo sne.

Aká je farba vozidla, ktoré si kúpite vo svojom sne

Farba vozidla vašich snov naznačuje vašu náladu.

 • Červená - potrebujete pozornosť.Čím viac, tým lepšie.
 • Žltá, citrónová - podráždenie, zlosť, žiarlivosť, závisť.Žltá môže znamenať aj sofistikovanú povahu.
 • Biele auto vašich snov - predstavujete si pokorného a krištáľovo čestného muža.
 • Čierna je mierna depresia.Vo všeobecnosti vám to nezáleží.Nie je najlepší čas na plánovanie vážnych zmien v živote.
 • Modrá, zelená rozdáva melanchóliu.S najväčšou pravdepodobnosťou uvažujete o živote v prírode.
 • Gray - ste na vrchole činnosti a všetky úlohy na ramene.

Interpretácie autoritatívnych zdrojov

 • Snívanie o Wangi spája kúpu automobilu vo sne s príjemnou a významnou kariérnou udalosťou.rast, fascinujúca cesta.Ak dievča sníva, že vidí svojho priateľa, ako si kúpi auto a pozve junalodenie do auta je priamou výzvou na rozvoj vzťahov.
 • Interpretácia sna spoločnosti Loff považuje kúpu automobilu za sen za realizáciu dlhodobého sna.Nie je potrebné brať taký sen doslova a kupovať si ďalšie auto, ak už máte celú flotilu vozidiel a 3 vodičov.Alebo vyzdvihnite zvláštnu raritu, ktorú môžete obchodným partnerom výhodne predať alebo demonštrovať ako zábavný zberateľský vtip.
 • Freudova kniha snov považuje auto za mužský začiatok.Freud tradične zvažuje dodržiavanie dlhých a masívnych kompenzácií za skromnú veľkosť penisu.Nezabúdajme, že Freud žil už dávno, keď ženy za volantom boli raritou.Prepojenie vozidla so sexuálnym a sociálnym významom je však isté.Mnoho vodičov vníma auto ako osobný mobilný pavilón zhýrenia.Ak si kúpite auto vo sne a okamžite zvážite možnosť usporiadania miest na spanie, uvažujete o rozmanitosti osobného života a nahradíte dom svojou vlastnou verziou vlastnými pravidlami.

Záver

Kúpa automobilu vo sne znamená zrýchlené tempo pohybu smerom k vášmu snu.Viete, o čo sa usilujete.Možno sa vám nepáči riadiť a prakticky uprednostňovať hromadnú dopravu.

Ale hlboko dole si uvedomujete, že iba vaše vlastné auto poskytuje maximálnu slobodu.Nebezpečenstvo porúch, nebezpečenstvo nehôd a zodpovednosť za riadenie vozidla za každú cenu.Kúpa automobilu vo sne je vždy pre zisk, kovanie vecí.