Snívalo sa mi, že moje ruky boli predpoveďou slávnych snov

Ruky sú najvyhľadávanejšou časťou ľudského tela.Pri ich každodennom používaní si nemožno predstaviť život bez nich.Aké sny o umývaní rúk sa učíme v populárnych knihách snov.

]

Všeobecný výklad

Ruka ako symbol má mnoho významov, ktorých pozitívne a negatívne aspekty závisia od určitých gest.Najčastejšie sa spomína v zmysle sily, sily, ochrany.Prostredníctvom nich môžete vyjadrovať myšlienky, pocity, náladu.Je to akýsi symbolický jazyk, ktorý môže snívateľovi veľa povedať, čím otvára oponu budúcnosti.

V staroveku sa verilo, že ruky prenášajú duchovnú a fyzickú silu, prostredníctvom nich môžete posilňovať energetickú rovnováhu, cítiť sebaistotu vo svoj vlastný úspech, bezpečnosť, umenie riadenia ľudí a ovplyvňovať situáciu.a zmeniť niektoré okolnosti, bez nádeje na podporu ostatných.

Umývanie rúk v snoch znamená pokúsiť sa zbaviť dlhotrvajúcich závislostí, vyhnúť sa nepríjemnej situácii, schovať sa pred povinnosťami.Takéto vízie môžu prísť k tým, ktorí sa hanbia za činy minulosti a chcú skryť svoje skutky pred ľudskými klebmi a odsúdením.

Špinavé dlane, ktoré sa nestali čistejšími - zosobňujú vážne chyby snívateľa.Vaše pokánie, ľutovanie nezbavuje zodpovednosti a určite ovplyvní budúcnosť.

Preskakovanie vody medzi prstami, vytváranie šumivých postrekov je dobrým znamením pre spiaceho človeka, sľubnými kardinálnymi zmenami.Pre ženu - to je príležitosť nájsť rodinu, zažiť šťastie z materstva.Muži sa umývajú čistou studenou vodou - v skutočnosti objavujú v sebe zdroj nových silných stránok a príležitostí, vydávajú sa na cestu osvietenia, rozvoja a vnútorného obohatenia.To všetko nepochybne povedie k úspechu a rastu pohody.

Pre správnu predpoveď je veľmi dôležitý zdroj, ktorý snívateľ používa na umývanie rúk:

  • mlieko - v blízkej budúcnosti sa chystáte stretnúť s bývalými spolužiakmi alebospolužiaci.Stretnutie s nimi bude teplé a úprimné, dlho ste im práve tieto emócie a spomienky chýbali;
  • v snehu - zobuď sa, až sa splnia tvoje sny.Stav eufórie z úspechu a šťastia spomalí vašu činnosť, ktorá je hlavným zdrojom príjmu;
  • používať mydlo - v neznámom prostredí spoločnosti sa budete cítiť ľahko a ľahko.Možno to bude z dôvodu zmeny zamestnania, miesta bydliska alebo dlhodobej pracovnej cesty.Akékoľvek zmeny prinesú úžitok iba pridaním nových skúseností a poznatkov;
  • horúca voda s prídavkom éterických olejov a aromatických bylín - v skutočnosti vás bude mať vášeň a túžba.V takom prípade by ste mali zlikvidovať všetky nepotrebné veci, starosti a zapojiť sa do osobného života.Práve teraz ste pripravení dať svoje srdce a dušu niekomu, kto si to skutočne zaslúži.Nenechajte si ujsťpríležitosť odpočívať od práce, odovzdať sa moci lásky a blaženosti;
  • mäkká pena na ruky - očakávajte objavenie sa nesmierneho a silného patróna, ktorý sa po dlhú dobu stane vašou spoľahlivou ochranou a podporou.Táto osoba prevezme časť vašich povinností a zodpovedností bez toho, že by za to niečo požadovala;
  • Ľadová voda je vítaným znamením pre tých, ktorí majú zdravotné problémy.Vaše chronické choroby prestanú mučiť na dlhú dobu.Ak dôjde k rôznym zlomeninám a zraneniam, budú sa rýchlo a bezbolestne ťahať ďalej, čím budú menej a menej znepokojené.
  • piesok a íl - v skutočnosti bude potrebné porozumieť zložitej a komplikovanej situácii, ktorá prinesie veľké zážitky.

Čo sa pokúsili umyť vo sne

Vrstva tuku na rukách je bezcennými márnymi skutkami.Pokus o pranie - v skutočnosti obavy neprinesú morálne ani materiálne uspokojenie.Pokúste sa počas tohto obdobia nezaväzovať, sľúbte svoju podporu a pomoc.Pravdepodobne to nebude ocenené a vaša sila a zdravie potom bude vyžadovať dlhé zotavenie.

Sníval som o krvi na dlaniach - odráža to emocionálny stav depresie a beznádeje snívača.Neboli ste pripravení na udalosti, ktoré sa vám stali, a teraz zažívate hlboký stres a meníte sa na dlhotrvajúcu depresiu.Ak neodmietnete ich podporu a pomoc, blízke prostredie pomôže zmeniť tento stav.

Byť až po koleno v blate v snoch - v skutočnostimajú problémy so zákonom.Nesnažte sa zarobiť ľahké peniaze, odmietnite veľmi pochybné ponuky a ponuky, kde sa vyžaduje vaša účasť.Neskúšajte svoje šťastie, kým nezačne testovať vašu silu na odľahlých miestach väzenia.

Vyplachovanie výkalov a rôznych exkrementov je rýchle a ľahké obohatenie vďaka výnosnej investícii peňazí, sily a inteligencie.Všetko, čo v týchto dňoch budete propagovať, predávať, prinesie dobrý finančný kapitál.Určite investujte do rozvoja, inak bude vaše úsilie prázdne.

Hnis a hlien idú do drezu - nepríjemný sen, ktorý sľubuje, že sa chorému zbaví choroby.Pre zdravého človeka môže taký sen znamenať zmenu vedomia, vznik nových životných hodnôt.Začnete mať iné spoločenské postavenie a budete podporovať tých, ktorých predtým obchádzali.Vnútorné vnímanie sveta sa zmení, stane sa mäkším, láskavejším a tolerantnejším k ľuďom.

Vrhol sa na živicu, farbu, vápno a dúfal, že ho utrite prstami - v skutočnosti to bude náročná úloha.Prípad, ktorý vám bude pridelený, nesľubuje finančné vyhliadky.Nebudete zbohatnúť, ale získate užitočné kontakty, získate skúsenosti a profesionalitu.Vaša kompetencia z vás urobí veľmi vyhľadávanú a vysoko platenú osobu pre zamestnávateľov.

Olizujete si med z prstov a snažíte sa ho umyť - veľmi dobrý sen pre tých, ktorí sa rozhodli vzdať pokušenia a ponoriť sa do mora lásky a pokušenia.Pre ľudí, ktorí nie sú slobodní, je to varovanie pred bezprostredným ohrozením vzťahov alebomanželstva.Je veľmi pravdepodobné, že sa ocitnete v zovretí sladkého života s nezvyčajnou osobou, ktorá vás nadchne a inšpiruje.

Autorské knihy snov

Gustov Miller

Krv na rukách sa interpretuje ako medzera.úzke vzťahy s príbuznými.Možno ste príliš vzdialení od rodiny a priateľov, vďaka ktorým trpia.Vymývať to znamená pokúsiť sa nadviazať vzťahy.

Sigmund Freud

Ruka je falický symbol.Zdravé a silné odráža sexuálne zdravie snívateľa.Snažiť sa o pranie znamená usilovať sa o bezpečný sex a čitateľný sexuálny styk.Žena, ktorá uvidí, ako si umyjú ruky - dodržiava sexuálnu rozmanitosť.