Snívalo sa mi, že peňaženka bola ukradnutá: tlmočíme podľa rôznych snov

Kým sa neobjavili peňaženky, peniaze sa skladovali v korzetoch, klobúkoch, za šachtami topánok, kde to umožňuje oblečenie a predstavivosť.Aký je sen, v ktorom bola peňaženka ukradnutá, zistíme v overených knihách snov.

Existuje veľa peňazí, ale nie je čo dať

Ukradnutá peňaženka je vždy nepríjemný príbeh.Koniec koncov, peňaženka je silným dirigentom, generátorom peňažnej energie.Takéto znamenie môže varovať snívateľa nielen pred podobnými problémami v skutočnosti: stratou hotovosti alebo inými významnými hodnotami.Ale zosobniť celkový stav vecí snívateľa, vyčerpanie emocionálneho, tvorivého potenciálu, stratu inšpirácie.

Krádež peňaženky vo sne - v skutočnosti si môže vyžadovať zdržanlivosť, obozretnosť, obozretnosť a skromnosť.Neochvaľujte sa o svojich víťazstvách a licenčných poplatkoch neznámym ľuďom a ešte viac s nimi pite alkohol, čo znamená váš úspech.

Farba peňaženky videná vo sne môže veľa povedať.Musel som stratiť čiernu alebo tmavohnedú peňaženku - to znamená stratu spoľahlivosti a konzistentnosti s tými, ktorí sú blízko konzervatívnej osoby s prevládajúcimi životnými zásadami atradície.

Žltá naznačuje ohrozenie vzťahov a hádok s blízkym.Ste veľmi vznešená a duchovná povaha a neukladáte obohacovanie v popredí.Preto bude sklamanie v láske pre vás veľkou stratou.

Umožniť vám ukradnúť biele alebo strieborné vrecká na peniaze znamená stratiť pohodlie a hojnosť, ktoré vás tak dlho sprevádzali počas vášho života.

Presunuli sa do červeného políčka na mince - vaše pocity sa ochladia a vaša vášeň ustúpi, čím sa z teba stane detská, ľahostajná všetkej prírode.

Tí, ktorí sú vo finančných ťažkostiach, majú dobrú interpretáciu sna, kde vidíte krádež svojej starej prázdnej peňaženky.V blízkej budúcnosti budete môcť vyriešiť materiálne problémy, zbaviť sa dlhov, záväzkov a iných finančných záväzkov.Dobrý čas je posilniť svoju pozíciu investovaním do nehnuteľností alebo veľkého investičného projektu.Pomôže to dosiahnuť novú úroveň a získať vysoké postavenie.

Niekedy je pre ženy poradenstvo drahšie ako kabelka

Peňaženka s bankovkami bola ukradnutá - dajte si pozor na dotieravé a arogantné priateľky.Sen varuje pred stretnutím s tými, ktorí si na úkor vás želajú zlepšiť svoj stav.Ak by nebolo veľa bankoviek, všetko by vás stálo lásku svetla a rozlúčka sa s klamárom nebude bolestivá.

Videli, ako kradnú a snažia sa zabrániť krádeži - v skutočnosti sa snažíte nevynechať svoju šancu.Snažíte sa ísť s tokom a kontrolouvlastný osud.Skúsenosti nie sú zbytočné - kedykoľvek môžete byť vyhodený z člna príležitosti a poslaný na dno.

Čo ešte sníva o krádeži peňaženky:

 • hľadá ukradnutý tovar - pokúste sa vyplniť duchovnú medzeru;
 • stratu vrátil - pripomenúť zabudnuté povinnosti niekomu;
 • zistené, ale už prázdne - očakávať prosperitu a prosperitu;
 • sa vrátili s medenými mincami - získate verných a spoľahlivých priateľov;
 • cudzincovi vrátil peniaze - získal pochybné zisky;
 • stratené bez bankoviek - zbavte sa dodatočných nákladov;
 • vypadla a bola vyzdvihnutá - rozlúčiť sa so svojou milovanou vinou;
 • vyhodiť tú starú - na nové veci v šatníku.

Pre mužov je obchod drahší ako peniaze

Kabelka pre mužov je symbolom vplyvu, moci, bohatstva, vysokej sebaúcty a sebaúcty.Jeho strata alebo krádež môže znamenať narušenie autority, zrady, klamu a podvodu zo strany tých, ktorým dôveroval.

Keď ste stratili staré, obdivujte nové, krásne - snažte sa o zmenu a nezamerajte sa na staré zlyhania.Nešťastie je pozadu a ste na ceste k krásnemu a šťastnému životu.

Spoznali zlodeja, ktorý ukradol veľké bankovky - v skutočnosti si dávajte pozor na niekoho, kto sa vás snaží uvaliť na dlhy.Pokúste sa zrušiť všetko, čo ste museli podpísať s touto osobou.Inak sa nedá vyhnúť vysokým záväzkom a stratám.

Stratiť červenú peňaženku s malým množstvom peňazí a neskúšať ju hľadať - rozlúčiť sa s touktorý prestal vzbudzovať záujem o vás a inšpiruje vás k využívaniu.Život s ňou stratil vášeň a inšpiráciu a zdá sa vám nudný a monotónny.

Peňaženka s veľkou sumou peňazí zmizla - v skutočnosti stratila dôveru v budúcnosť, mužskú silu a autoritu.Bojíte sa niekomu dôverovať a tým zhoršujete situáciu.A strach zo straty všetkého a okamžite zatieni vašu myseľ a brzdí prijatie dôležitého rozhodnutia.Mali by ste sa upokojiť, zamerať sa na problém a netrápiť sa následkami, ktorým sa môžete vyhnúť.

Aké ďalšie okamihy spôsobuje krádež peňaženky, v závislosti od miesta činu:

 • v parku - ostražitý pri dovolenke;
 • na verejnom mieste - nepodľahli vplyvu iných a názorom iných;
 • v práci - vo veciach a dokumentoch by sa mal postupovať obozretnejšie a opatrnejšie;
 • v inštitúciách - pozorne si prečítajte zmluvy a dôležité finančné dokumenty, ktoré chcete podpísať;
 • pri kontrole pasu - skúste cestovať bez batožiny.

Každý, kto nemá peniaze, nepotrebuje ani peňaženku - autorskú knihu snov

Gustov Miller

všetci sa zaujímajú o totožnosť zlodeja, ktorý ukradol peniaze.Neznámy lupič naznačuje, ako vyzerá osoba, ktorá môže dôverne v seba dôverovať a získať od vás všetko, čo hľadáte: cenné informácie, nové vedomosti, vaše nápady, vývoj, flogované kreditné karty.Tento navonok príjemný a pekný človek sa pokúsi preniknúť do vašej duše a nechať ho tamhlboká rana, z ktorej bude ťažké sa zotaviť.

David Loff

Interpretácia upozorňuje snívačku na toho, kto ukradol peňaženku.Ak je to niekto z blízkeho kruhu a vy si jasne pamätáte tvár zlodeja, tento človek vás v skutočnosti podvádza a predstiera, že je priateľom a spojencom.Človek by si mal dávať pozor na odvážnu zradu av dôsledku strát, strát a nepredvídaných výdavkov.Môže utrpieť nielen vaša povesť a autorita, ale aj vaša finančná situácia.

Sigmund Freud

Personifikuje bankovky v peňaženke podľa počtu sexuálnych partnerov, čím viac bankoviek, tým viac väzieb.Krádež znamená, že váš rozmanitý a bohatý intímny život môže byť zatienený chorobami alebo inými problémami v tejto oblasti.Budete musieť zaplatiť dlhé a tvrdé za svoje chlípne žarty a ľahkomyseľnosť.Ak sa vám podarilo vrátiť kabelku, ale bez peňazí - v skutočnosti sa vyhnite problémom a zmeňte svoj životný štýl, obsah s neustálym vážnym vzťahom so svojím partnerom.