Snívalo sa mi, že som pobozkal cudzinca - nuansy interpretácie

Prečo sníva o bozkávaní cudzinca?Výklad tohto sna je dosť protirečivý a nejednoznačný.Predstavitelia silnejšieho sexu v snoch zvyčajne sľubujú dobré zmeny, zatiaľ čo telesný kontakt je často spojený s negatívnymi dôsledkami.Pochopenie skutočného významu vašich nočných snov vám pomôže knihu snov.

Všeobecný výklad.spánok

Bozkávanie s neznámym človekom najčastejšie znamená ďalšiu zmenu podmienok vášho života, zmeny nudného života.Tieto zmeny sa však stanú pre vás bolestivými a nezvyčajnými.Možno je to kvôli vyrážke vášho konania alebo výsledku zlých skutkov v minulosti.

Vášnivý a dlhý bozk s neznámym človekom na preplnenom mieste znamená vašu nadmernú rozprávavosť o osobnom živote s cudzími ľuďmi.Pri týchto rozhovoroch riskujete pokazenie harmónie vo vašom vzťahu a vášmu páru prinesiete nešťastie.V príbehoch o svojom intímnom živote neprekračujte líniu.

Ľahký dotyk pier s krásnym a vysnívaným mužom na niekoho svadbe naznačuje rýchly výlet do exotických krajín.Tento výlet prinesie veľa pozitívnych emócií a možné stretnutie so zaujímavýmiosoba, ktorá zmení váš život.

Bozkávanie s mužom slušného veku počas oficiálnej udalosti znamená zaslúženú odmenu a túžbu vyjadriť vďaku niektorej osobe.

Dotknutie sa pier portrétu cudzincom je symbolom skutočnosti, že vo vašom prostredí je osoba, ktorá je na jeho úspech veľmi žiarlivá a naštvaná.Mali by ste prestať venovať pozornosť svojim vnútorným stavom hnevu a túžby po pomste, pretože neprinesie nič dobré.

Bozkávanie cudzinca na tvár v nočných snoch znamená problémy, ktoré vás privedú k ľuďom, od ktorých najmenej očakávate špinavý trik alebo podvádzanie.Mali by ste byť opatrnejší vo svojom konaní a vyhláseniach, aby vaši závislí ľudia nenájdu dôvod pre klebety vo vašom smere.

Bozkávanie cudzieho muža do krku vo sne znamená možnosť nesúhlasu vo vašich rodinných vzťahoch v dôsledku remesiel a klebiet iných ľudí.Mali by ste sa však spoľahnúť na vašich rodinných priateľov, ktorí môžu obnoviť harmóniu vo vašom páre.

Vášnivý bozk vášho bývalého partnera, ktorý sa vám vo sne zdal neznámy, znamená vaše utrpenie v minulosti.Mali by ste sa naučiť žiť nový život a opustiť minulé pocity.Máte úplne iný osud, oveľa stabilnejší a šťastnejší, ale vy sami nerobíte kroky, aby ste sa s ňou stretli.

Bozkávanie inej osoby vo sne znamená pre milovníkov znechutenia ochladenie skutočnéhopocity v skutočnosti.Vášnivo pobozkajte cudzinca - na úžasné budúce udalosti, prekvapenia.Ak ste sa počas bozku s cudzincom cítili nechutí, potom čoskoro dostanete zlé správy a sklamania.

Ak ste vo sne videli vášnivé horúce bozky, o ktorých si myslíte, že skončili v intímnom vzťahu, potom vo vašich súčasných vzťahoch nemáte žiarivé farby a príjemné pocity, alebo čoskoro dostanete fantastickú atmosféru ) román.

Bozkávanie s mladým človekom, ktorý je omnoho mladší ako vy - k novým objavom v živote.Nemali by ste sa obávať niečoho neobvyklého a nového pre seba, všetky objavy vás dovedú k úspechu.

Bozk s cudzincom v daždi znamená, že v skutočnom živote máte určité ťažkosti, ktoré môžete určite prekonať a z toho sa naučiť veľmi cenné a dôležité ponaučenia.Pomôže vám to iba vaša vytrvalosť, trpezlivosť a sebavedomie.

Bozk s cudzincom, ktorý vás už dlho prenasleduje v iných snoch, znamená, že vo vašom živote sa čoskoro stane významná udalosť.Možno sa stane niečo také dôležité, na čo nikdy nemôžete zabudnúť.Môže to však byť príjemný výsledok a nie príliš úspešný.

Interpretácia rôznych snov

Podľa Millerovej snovej knihy

Táto kniha snov predstavuje niekoľko výkladov snov s bozkmi s cudzincom:

  • dotýkať sa cudzích pier v noci je varovaním pred bezbožnými činmiTvoj život;
  • ranné bozkávanie cudzincov je znakom toho, že čoskoro budete obklopení niekým, kto po mnoho rokov zostane vašim úprimným a verným súdruhom a rovnako zmýšľajúcou osobou;
  • sen, v ktorom ste cudzinca pobozkovali a boli ste chytení - na drobné problémy, ktoré vznikajú v dôsledku činov závislých.Mali by ste byť viac selektívni vo svojom prostredí a neveriť dôverným tajomstvám ani blízkym priateľom;
  • bozkávanie vás celkom cudzie - na príjemné potešenie v skutočnosti;
  • ​​
  • Výskyt cudzinca vo sne vás počas bozku tlačil späť - do trápenia budúcnosti.Ak ste vo sne dokázali rozoznať fyzické chyby cudzinca, potom vás niekto z blízkeho kruhu veľmi sklame.

Podľa Freudovej snovej knihy

Tento sen pre ženu znamená, že sa v jej živote objaví nový partner, ktorý sa neskôr ukáže ako alfa.Pre človeka tento príbeh predpovedá, že jeho spolubývajúci čoskoro ukáže svoju pravú tvár, čo mu prinesie bezprecedentné sklamanie.

Bozk s neznámymi celebritami vo sne je odrazom vašich túžob zmeniť svoje pracovisko, bydlisko alebo nájsť iného milenca.

Podľa snovej knihy Nostradamusa

Sen s bozkom s cudzincom v snovej knihe Nostradamusa znamená, že kruh vašich priateľov a dobrých známych pozostáva z falošných a sebeckých ľudí.Mali by ste zvážiť každé slovo v tejto spoločnosti, hneď ako bude môcť hrať proti vám.

Podľa knihy snovHasse

Slávne médium verilo, že bozk s cudzincom vo sne sľubuje vášnivú a silnú lásku v budúcnosti.

Podľa Grishinovej snovej knihy

Bozkávanie neznámeho muža na intímnom mieste znamená, že čoskoro budete veľmi v pokušení spáchať zlé skutky.Pred prijatím rozhodných opatrení zvážte klady a zápory, pretože to nezmyselne ovplyvní váš budúci osud.

Ak vo sne sníva cudzinec, naznačuje to to, že ste príliš hrdí, čo vám bráni byť šťastný a žiť v harmónii so sebou samými.

Podľa Tsvetkovovej snovej knihy

V tejto snovej knihe znamená cudzí bozk oddelenie alebo zradu milenca zavinením svojich priateľov.Mali by ste sa pozrieť na ľudí, ktorí vstupujú do vášho domu, pretože nie celej tejto spoločnosti sa dá veriť.Ak ste vo sne mali bozk s cudzincom vášho pohlavia, potom čoskoro zistíte nepriateľstvo s niekým.