Snívalo sa mi, že som porazil muža: ako interpretovať podľa kníh snov

Naše sny niekedy prekvapujú nielen neobvyklé nočné scenáre, ale aj činy, ktoré sa považujú za varovanie pred budúcimi udalosťami skutočnej existencie.Ako správne interpretovať sen, v ktorom mal snílek šancu poraziť osobu, prečo taký čin?Podľa najslávnejších kníh snov môže mať udalosť dvojaký význam, takže je dôležité, aby ste ujsť nočný incident.

Všeobecný výklad s objasnením detailov

Úlohou nočných snov je pomáhať osobe správne budovať život v skutočnosti, preto symboly snovniekedy celkom nezvyčajné.Aby ste pochopili, aké to je poraziť človeka, musíte pamätať na to, aký bol nočný zrak:

 • malý incident s bojom varuje zmierenie s niekým v skutočnosti;
 • ak bola potýčka zdĺhavá - nevyhli sa okamžitým problémom;
 • Rodinné hádky prorokujú chladiace ťažkosti.

Dokonca ani po prebudení nie je vždy možné okamžite sa zotaviť zo stresového videnia, otázka je zmätená tým, čo taký scenár nočného ilúzie znamená.Najbežnejšieinterpretácia obrazu - nespokojnosť so súčasnou situáciou v skutočnosti, dáte príliš veľa energie.

Hlavné obrazy snu

Kým pamäť nevymaže pamäť snu, je dôležité objasniť, kto musí byť zbitý.

 • Ak bola žena bitá v skripte, musíte si pamätať, pre koho bola.Sen o tom, ako poraziť jeho manželku, jej ukazuje nedostatok pozornosti.Poraziť svojho súpera vo sne, dať jej facku do tváre sa interpretuje ako váš strach z nadradenosti v skutočnosti, takže podvedomie vysiela obraz trestu.
 • Ak sa človek stal obeťou nočnej agresie, nezabudnite, kto je pre vás.Facka tvárou v tvár manželovi alebo partnerovi blízkeho vzťahu je kľúčom k nevyriešenému konfliktu.Podvedome ste stále pripútaní k človeku, prepustite ho, je lepšie si navzájom odpustiť a pokojne sa rozptýliť.
 • Ak bol predmet vašich hrozivých akcií neznámym dieťaťom, je to signál podvedomia, že ste v reálnom čase príliš vážni.Váš vnútorný obraz je skrytý príliš hlboko, čo vás zbavuje viery v zázraky a radosť zo života.Ak porazíte vo sne, nebol to človek, ale zviera, v skutočnosti sa dokážete vyrovnať s väčšinou problémov a nebezpečenstiev.

Zranenie cudzincovi akéhokoľvek pohlavia možno považovať za symbol budúcej agresie, jedná sa o obrazové varovanie pre snívača o jeho podradenosti.Niektoré knihy snov interpretujú ilúzie žien s bitím vlastného manžela ako znamenie nových známych a stretnutí v reálnom svete.

Podrobné vypracovanie iluzórnych udalostí

Po vypracovaní hlavných obrázkov spánku pokračujte v objasňovaní vedľajších detailov, aby ste získali konkrétnu interpretáciu nočného scenára:

 • bije zisk detského tela, ak je to syn sníva - veľa šťastia, ak je agresia zameraná na dcéru, čoskoro budeženatý;
 • nie je poraziť, ale vidieť vo sne zbitý muž, ktorého sám snívateľom sa ukázal byť znamením budúcej priazne osudu;
 • nevzhľadné konanie počas nočných snov v súvislosti s podriadeným sa zmení na šťastie a dobrú správu;
 • Keby mal príležitosť mučiť svoju sestru vo sne, mal by očakávať kolaps nádejí, ak by mal jeho brat posilniť vzťahy s príbuznými;
 • neľútostné činy týkajúce sa priateľa, naznačujú potrebu rady vo vzťahu k nepriateľovi - nečakané šťastie.

Zaujímavú interpretáciu možno nájsť v knihe Dream žien.Vo sne musí klaun v cirkusovej aréne zbiť svojho spojenca pomocou nafukovacej pištole a človek je naplnený falošnými sĺzami.Kontemplátor takejto ilúzie by mal napriek prekážkam v skutočnosti počkať, kým nedosiahne požadované výšky.

​​

Ako slávni tlmočníci snov dekódujú ilúziu agresie

Freudova kniha snov

Vo svetle slávnej teórie doktora psychológie je interpretácia fyzického násilia vsen sa prezentuje ako túžba po sexuálnej intimite.Podobný scenár varuje snívateľa o duševných poruchách, tendencii k sadizmu a fóbii, obsesiám.Freudova interpretácia spánkového násilia závisío povahe vykonaných akcií:

 • ak mal samotný snívateľ príležitosť poraziť osobu, ale neživú, kopať mŕtvoly zvierat, kniha snov naznačuje tendenciu k nekrofílii;
 • ak je kontemplátor nočného obrazu porazený a má ho rád, znamená to, že osoba má počas sexuálneho styku tendenciu k masochizmu;
 • Trest detí tým, že bije vo sne, sa vykladá ako túžba po pôžitku prostredníctvom vlastného potešenia.

O čom varuje ezoterická kniha snov

Nestranná nočná fantázmagória sa interpretuje ako potreba vyjsť z negatívnych emócií, ale ostatní môžu trpieť vaším hnevom.Kto je porazený vo vašom sne:

 • porazili kontemplatora ilúzie - potrebuje pokoj, aby sa zbavil strachu a fóbie;
 • Zmierenie samotnej osoby - strata a videnie boja - zmierenie;
 • bitie manželky upozorňuje na svoju nevernosť; deti sľubujú problémy.

Väčšina zdrojov, ktoré dešifrujú situáciu, keď vo sne musíte vidieť alebo poraziť samotného snívača, je pri výklade jednohlasná.Takýto obraz je stopou podvedomia o potrebe kontrolovať uvoľňovanie negativity v skutočnosti.

Ako iné snové knihy interpretujú negatívny čin

 • Podľa kompilátorov Dream Book jej nočná agresia sľubuje, že viní víťazstvo nad ťažkosťami.v skutočnosti.Mučenie zvierat sa zmení na melanchóliu a skleslosť a rozbité vajíčka - so stratou.Ak žena sníva o tom, že bije svojho manžela, úprimne ju miluje.
 • Kniha The Dream's DreamWangi interpretuje obrázok s fackami do tváre.Získanie roja do tváre naznačuje jeho závislosť od prostredia, v skutočnosti by sa mal človek presadiť.Ak spáč sám podá fľaky do tváre, všetky jeho plány zlyhajú.
 • Interpretácia nočného deja Millerovou knihou snov je väčšinou negatívna.Analytický vedec považoval agresívny spánok za predzvesť choroby.Prečo snívať poraziť muža?Phantasmagoria varuje pred nebezpečenstvom útoku, rodinných nepokojov, vážnych bdelých pokusov.

Je zaujímavé, že na rozdiel od negatívnych interpretácií slávnych pojednaní, v knihe snov 21. storočia nájdete pozitívne vysvetlenie nočných snov.Vo sne znamená ublíženie na zdraví podriadeným skutočnosť, že ich podriadenie sa v skutočnosti znamená, že porazenie manžela predstavuje nového priateľa.

Ak sa chystáte rozlúštiť nočnú fantasmagóriu, uveďte v knihe snov, v ktoré dni sa sen splní.Prečítajte si múdre rady slávneho pojednávania, ale ak to tlmenie vyrušuje, nezneužívajte ho.Toto nie je veta, ale iba jedna z zákrut cesty života, ale sami si píšete obraz osudu.