Snívalo sa mi, že som sa umývala vo vani - dekódovala sa podľa slávnych snov

Kúpanie v kúpeľnom dome je jedným z najlepších snov vo všetkých knihách snov a interpretáciách.Kúpeľný dom vo sne symbolizuje očistenie, koniec dlhej cesty.Liečebný dom pre ruskú osobu je miestom nebeskej blaženosti na zemi.Pikantné a pikantné kvasy, horúca para a pružná metla, šikovní sprievodcovia kúpeľov alebo priatelia pripravení bičovať telo ochabnuté podľa všetkých pravidiel, studená voda v bazéne a zručné ruky masérky sú skutočným rituálom znovuzrodenia.Aby sme pochopili, aké sny sa prajú vo vani, obraciame sa na popredné knihy snov.

V kúpeľnom dome sa uskutočnilo veľa magických a lekárskych zákrokov - v závislosti od potreby teplé, mokré, suché, studené.Spánok naznačuje, že potrebujete kúpeľové ošetrenie a zahrievanie.Úprimne si zaslúžite skvelú dovolenku a bolo by pekné vziať si radu, ktorú ste si dali, vo sne a v skutočnosti.

Ďalším významom kúpeľa je zabudnutie na minulosť.V starých rozprávkach ho čarodejnice, ktoré sa stretli s dobrým človekom, kúpali v kúpeľnom dome a objavili sa na obraze mladého dievčaťa.Mladý muž zabudol, odkiaľ je, odkiaľ prišiel a pracoval pre čarodejnicu, pričom zároveň plnil funkcie milenca.Keď chlap obťažoval čarodejnicu alebo premárnil silu, čarodejnica ho zmenila na ciciak a zjedla.Keby sa na toho chlapa postavila ďalšia sila, čarodejnica musela odviesť mladíka späť do kúpeľov, vrátiť mu jeho pamäť a ak nezomrel na znechutenie, bol by slobodný.

Hlavné významy

 • Kúpanie v kúpeľnom dome vo sne - aktívne obnovovanie života, rozlúčka s minulosťou, zohľadňovanie užitočných skúseností, ale bez viny.
 • Mali by ste venovať pozornosť snu, ktorý predchádzal výletu do kúpeľného domu.Môže to byť významné.Vo vani vymývate stopy z predchádzajúcej udalosti.
 • Dokončenie jednej trasy a začiatok novej cesty.V tejto dobe je človek zraniteľný a bezbranný.Neplánujte dôležité stretnutia na pár dní.Trávte čas v spoločnosti priateľov, rodiny alebo samoty.
 • Pre ženu môže dievča, ktorá sa kúpa vo sne vo sne, znamenať nástup fyziologických zmien v tele - puberta, tehotenstvo, blížiaci sa pôrod, dojčenie po pôrode.Urobte každý krok čo najšetrnejšie, bez zanedbania.Teraz je módne ignorovať problémy ženskej fyziológie, akoby vôbec neboli.Živé ženy by mali zodpovedať bezduchým a veselým reklamným obrázkom, ktoré sú rovnako šťastné s tehotenstvom alebo sáčkom majonézy.Tento postoj vedie k predčasnému opotrebovaniu ženského reprodukčného systému, k hormonálnym problémom.Spánok ukazuje, že musíte venovať dosť času sebe.
 • Krásni sprievodcovia a obsluhy opačného pohlavia - buďte opatrní pri dobrodružstvách a príležitostných vzťahoch.Pre niektoré povolania sa predpokladá kontakt s venálnou láskou ako knedle v jedálni.Všetko sa deje, ale aby dobrodružstvo nezostalo osudné, zabezpečte ochranu a antiseptiká.
 • Čistá parná miestnosť s vôňou čerstvosti, voňavými bylinkami - ste dobre pripravení na čistenie, berte vážne svoje životné a zdravotné problémy.Takýto kúpeľný dom vo sne sľubuje veľa šťastia av skutočnosti veľa nových nápadov, výnosnýchkontakty, ľudia k vám prídu a ponúknu účasť.
 • Znečistená mydlová miestnosť v kvapkajúcej vode, ktorá zaplavuje vodu, so zaplavenými podlahami, neupravenými lavicami - možno ste sa vrhli do zlého príbehu a budete musieť minúť veľa úsilia a peňazí, aby ste veci usporiadali.Nezúfajte, ste schopní zvládnuť všetko.Ale do budúcnosti sa vzdajte pochybných podmienok a kontaktov.
 • Ak snívate o výrobnej sprche, v ktorej môžete po zmene opláchnuť - čakajte na povýšenie, návrh na inú, zaujímavejšiu prácu.

Interpretácie orgánov

 • Millerova kniha snov uvádza, že ľudia, ktorých sa rozhodnete tráviť spolu v kúpeľoch vo sne, sa stanú základomváš život v budúcnosti.Ľudia, ktorí nespadnú do tohto tesného kruhu, sa zrazu zdajú nepríjemné, nezaujímavé a nestoja o vašu pozornosť.Aby ste sa zbavili tohto účinku a nestratili rodinu, choďte napríklad spolu do vodného parku.Existujú rodinné kúpele, v ktorých sú ubytovaní muži a ženy.Teraz nie je čas, keď by ste mohli opustiť ženu, aby bojovala za zachovanie rodiny a pobavila sa.
 • Podľa Tsvetkovovej vysnívanej knihy znamená kúpanie a kúpanie v kúpeľnom dome s deťmi veľkú hrdosť na úspechy.Nehanbite sa svojich činov, ste hrdí na svoje skutky, deti, rodinu.Aby sa rodina v skutočnosti nestarala, jednoducho do nej investujte a veľmi starostlivo si vyberte svojho spolužiaka.
 • Prepichovať si hlavu - vymýšľať neexistujúce problémy.Lathering s priateľmi apriatelia, navzájom si šúchajú chrbát - spoločné riešenie problémov, hľadanie riešení, vzájomná pomoc.
 • Freudova kniha snov sľubuje nový záblesk vášne medzi manželmi alebo starými milencami.Z pohľadu Freuda je kúpeľný dom ženským genitálnym symbolom.Kúpanie vo sne v kúpeľnom dome - dochádza k znovuzrodeniu.

Záver

Napriek skutočnosti, že kúpanie vo vani je úžasné aj vo sne, čistenie a znovuzrodenie sú úžasné, na tejto ceste môžuexistujú prekážky.Niekto nechce, aby ste spustili novú stránku v živote.Nevyvolávajte závistlivým ľuďom, správajte sa ako obvykle a nehovorte príliš veľa.

Cesta do kúpeľov je skutočne skvelý nápad.Vodné parky, hammamy, kúpeľné centrá, kúpeľné komplexy, oddychové domy s liečebnými procedúrami alebo len kúpeľný dom pri rieke v krajine - to všetko k vašim službám.Aj pochmúrny Freud sľubuje znovuzrodenie a spokojnosť so sexuálnym životom.Prečo sa z času na čas nenarodiť znova.