Snívalo sa mi, že som udusil - ako sa správne dešifrovať

Poďme zistiť, aké sny sa udusia vo sne.Dej sa môže líšiť, ale všeobecným významom sna je, že nemáte dostatok vzduchu.V niektorých prípadoch sa dokonca prebudíte.

Chcel by som sa tešiť, ale nanešťastie neexistuje dôvod na radosť.Dusenie vo sne je veľmi zlým znamením s mnohými význammi, ale bez jediného pozitívneho.

Okrem výkladu snov a esoterických významov, snu, v ktorom dusíte, nemáte dostatok vzduchu, snažíte sa nadýchnuť, ale nefunguje to, stlačíte si hruď, namiesto vzduchu vdychujete vodu, a tak ďalej priamo odkazuje nalekárske príznaky.

Konkrétne ide o príznak srdcového zlyhania.Môžu sa vyskytnúť ďalšie problémy s cievami, nedostatok dýchania vedie k hladovaniu kyslíka v tele.Po prvé, nervové bunky a nervový systém ako celok trpia - nervové spojenia, elektrolytické funkcie sú narušené.Zanedbanie tohto sna môže mať vážne následky.

V ktorých prípadoch máte sny, v ktorých udusíte

Keďže prevláda skutočná lekárska hodnota, začneme s analýzou spánku s fyzickými hodnotami.

Možno budete spať v nepohodlnej polohe.Niektoré tkanivá napučiavajú a nedostávajú správny prísun kyslíka.Vymeňte pózu, matrac, posteľnú bielizeň, odstráňte prachové predmety - koberce, plyšové hračky.

Nadbytočný prach môže spôsobiť pľúcny edém, alergie a astmu.Čistite a je lepšie zobrať všetky nádoby na prach do koša a pravidelne sa staraťmokré čistenie.

Ženy sa môžu počas tehotenstva udusiť kvôli zvýšenému zaťaženiu kardiovaskulárneho systému.

Prílišná plnosť, dokonca aj 3 až 5 kg, je dosť schopná preťažiť ľudský obehový systém a vyvolať vo sne pocit udusenia.

Zadusenie spôsobuje, že sa jazyk pri spaní na chrbte ponorí do hrtanu.

Pri poruchách stravovania môžete dusiť zvracanie.Ak ste sa vo sne udusili, zmeňte svoju obvyklú polohu pri spaní a zabezpečte prívod čerstvého vzduchu.

Príliš tesná večera vedie tiež k zaduseniu.Nejedzte po 6 rokoch a všetko bude v poriadku.

Pomerne často príznak udusenia vedie k okamžitému prebudeniu ak vypuknutiu strachu.Zároveň sa rýchlo upokojíte a zaspíte znova v úplnej dôvere, že ste mali nejaký nezmysel.Okamžité prebudenie zo spánku, v ktorom sa dusíte, je ochranným reflexom tela, ktorý vás chráni pred zástavou srdca.Toto nie je vtip alebo nehoda.Toto je skutočná obranná reakcia, ktorá vám ušetrí čas.

Ak je nervový systém inhibovaný napríklad alkoholom, drogami, sedatívami a oslabený chorobami centrálneho nervového systému, reflex nemusí fungovať.

Význam zadusenia v knihách snov

Millerov výklad snov je presvedčený, že zadusenie vo sne a dokonca aj zomretie zadusením znamená vážne obavy z nehnuteľností.

Dusenie pod vodou - postrádate pozitívne a rozmanité emócie.Podľa knihy snov sa dusíte rutinou.

Výklad snu spoločnosti Loff zaručuje, že udusenie vo sne nie je bez akýchkoľvek významných zmien v živote, významných zmien.Dusenie znamená situáciu, ktorú nemôžete „prehltnúť“.Musíte nájsť prijateľné riešenie alebo vhodné riešenie.

Podľa knihy snov pre ženy sa udusenie vo sne znamená spôsobiť vášeň, o ktorej nemáte podozrenie, alebo sa jej príliš nedarí zistiť.V inej interpretácii chce niekto, aby si drž hubu a nech si svoje myšlienky udržať pre seba.

Dusenie vo sne - nešťastnej láske, nevysvetliteľnej vášni pre jasného nepriateľa, postavy, ktorá chce, aby si bol zlý.

Ak ste uškrtení slučkou alebo sa pokúšate preniesť si krk rukami, ste pod silným emocionálnym tlakom.

Anglická kniha snov považuje hlavnú príčinu udusenia za plachosť a nedostatok prejavu.Slová, ktoré sa majú hovoriť, sa nehovorili a teraz vás škrtia.Možno sa dusíte rozhorčením.Možno z lásky alebo hanby.

Podľa anglickej knihy snov o klamárovi je lož a ​​túžba priznať sa uškrtená.Pravda vypukne a spôsobí znecitlivenie a udusenie v dôsledku vnútorného boja.

Nedostatok vzduchu, keď nie je možné úplne dýchať alebo ak je vdychovaný vzduch nedostatočný, signalizuje ťažkú ​​dusivú atmosféru.

Kniha Wanderer Dream Book hovorí, že udusiť, vydržať nepríjemný zápach, cítiť plyn - ste nespravodliví voči svojim príbuzným a podceňujte ich.Ale pre prípad, že by ste mali problém vstať z postele a skontrolovať plyn v kuchyni.A nieponáhľajte sa nervózne fajčiť.

Záver

Dusenie vo sne vždy znamená vážny zdravotný problém, ktorý sa môže prejaviť jasnejšie a chronicky.Tento sen sa týka príznakov astmy, pľúcneho a srdcového zlyhania, alkoholizmu, problémov s krvnými cievami, ochorení centrálneho nervového systému.

Príznak udusenia vo sne sa často prejavuje aj v klinickej depresii - čo nie je len zlá nálada a svetu sa tri dni po sebe nedostáva farieb, ale ten, ktorý sa lieči pomocou moderných liekov.

Choďte k lekárovi a povedzte to priamo - zdá sa vám, že sa dusíte vo sne.Jasne opíšte svoje pocity a choďte na diagnózu.Môžete dočasne zanedbať hľadanie darebákov, ktorí sa pokúšajú blokovať váš kyslík.

A nakoniec, ak sa zobudíte zo skutočnosti, že vás niekto uškrtí vankúšom, znamená to, že vedľa vás je nesmierne plachý a citlivý človek, ktorý sa už dlho neodvážil informovať vás, že ste náchylný k hromuchrápanie.Sľub, že už nebude chrápať a prevrátiť sa na druhú stranu.