Snívalo sa mi, že zbieram huby: ako interpretovať podľa kníh snov

Fascinujúcou činnosťou je zbierať huby na jeseň.To pomáha zbaviť sa ťažkých myšlienok, rozptyľovať a relaxovať.Akoby všetky nevyriešené problémy zostali v meste av lese, zdá sa, že sú malé a zanedbateľné.

Ukazuje sa, že v našich snoch si môžete zbierať huby nielen počas dňa, ale aj v noci.Prečo taký pozemok sníva, či prinesie toľko pozitívnych emócií, požiadame známych autorov snov.

Obsah
 1. Huby hľadajú - čistia lesy
 2. Čo sľubuje nočné hobby.ženy
 3. Čo vedie k vzrušeniu mužov v lese
 4. Volnushki - priatelky priateľiek
 5. Gustov Miller
 6. Wang
 7. Evgeny Tsvetkov
 8. Sigmund Freud
 9. Nostradamus
 10. David Loff
 11. Yuri Longo
Huby hľadajú - čistia les

Pre starodávateľov je toto povolanie stelesnené, s rodinným životom, zdravotným stavom.Modernejší autori venujú podrobnú pozornosť druhu a stavu húb.Jedovatý a červivý - vo väčšej miere symbolizuje sklamanie, zradu, podvod a zlé zdravie.

Čo nočné hobby sľubujú ženám

Dobré znamenie je prechádzka v lese s blízkym priateľom.Váš vzťah bude úprimnejší.Ak je mladý muž viac ako priateľ, čakajte svadbu a šťastný rodinný život.

Zistené potoky v taške - očakávajú veľké problémy v milostných aférach.Milovaný človekmôže ťa zradiť alebo ponižovať.Ak ste slobodní, dajte si pozor na náhodne posadlých priateľov, ktorí sa vás snažia nalákať veľké množstvo peňazí.

Chôdza sama s košom v lese je nepríjemným znakom, čo naznačuje, že žena sa zbytočne zbytočne mrhá, muži takúto dámu neberú vážne a berú ju na ľahkú váhu.

Prišli do lesa a okolo sa držali iba biele nohy - to naznačuje vaše nadmerné podozrenie a opatrnosť voči partnerom alebo podriadeným.Osud na vás môže zahrať trik.Pravdepodobne z tohto dôvodu nebudete uzavrieť hlavnú transakciu alebo nedodať projekt včas, čím stratíte hlavný zisk.

Borovikov dostal so svojou rodinou plnú šnúrku na šnúry - počkajte na pridanie k rodine a následne drahé darčeky od blízkych.

Čo spôsobuje vzrušenie mužov v lese

Huby Porcini sa zdali byť dobrým dôvodom na prípravu veľkého množstva.Vďaka vašej práci a správnej obchodnej stratégii sa očakáva veľa finančných výhod.

Ale ak zbierate po ceste - je to jasná výzva na zastavenie hľadania peňazí.Túžba po nadmernom finančnom blahobyte môže viesť k chudobe a zničeniu.

Borovik je zhnitý alebo pokrivený v spánku, takže by ste mali venovať pozornosť všetkým drobnostiam v záležitostiach týkajúcich sa peňazí, inak sa nebezpečenstvu nedá vyhnúť.

Hľadanie niečoho, čo v háji ešte nedozrelo, naznačuje menšie ťažkosti a prázdne práce.

Pri hľadaní darov lesa sa stretol iný muž - to je signál, že musíte byť aktívnejší, rýchlejší v živote a musíte byť schopnývyriešiť svoje problémy sami, bez nádeje na pomoc druhých.

​​

Keď sa pozriete na huby, aby ste hľadali stopu niekoho iného a zistili, že všetky klobúky sú odrezané, budete svedkami úspechov a vzletov vašich kolegov, vašich zásluh, až kým si ich nevšimnú a neodmenia sa.

Jete bez toho, aby ste vedeli, ktoré huby - spánok je varovaním, spôsobuje ochorenie alebo ťažkú ​​dehydratáciu tela.

Keď pôjdete na svoje staré kontrolované miesta, kde nájdete lesnú úrodu a vidíte veľa krásnych klobúkov - v reálnom živote môžete bezpečne dôverovať svojim zážitkom a intuícii, nenechajú vás dole.

Ak rezáte huby priamo na vašej záhrade - v skutočnosti máte tajný zážitok, ktorý vás trápi a nedáva vám pokoj, ale nechcete s nikým zdieľať.

Ak chodíte po lese dlhú dobu a zamestnanie vás unavilo - očakávajte veľa malých a nerentabilných vecí.

Volnushki - priatelia priateľiek

Druhy húb môžu snívateľovi veľa povedať:

 • veľká a krásna biela - dlhá životnosť a veľa šťastia;
 • veľa bielych - pre finančný zisk;
 • Smrž sľubuje vynikajúce zdravie alebo uzdravenie z choroby;
 • Russula - na šťastie pri riešení zdĺhavých prípadov;
 • medová agarika - do smútku;
 • Amanita - znamenie, že ste sa dostali na scestie;
 • šampiňóny - symbol napodobňovania cudzích chutí a preferencií;
 • lišty - na pochybné nadobudnutia;
 • 68) drozd - na hojnú úrodu v záhrade s iným výkladom - na túžbu nazhromaždiť viac peňazí;
 • Kombucha - nedôverovať a pochybovať.

Autorské knihy snov

Gustov Miller

Tento koníček je zosobnený zlou a nezdravou túžbou po niečom zakázanom.Sen, v ktorom máte záujem nájsť týchto lesných obyvateľov, súvisí s prítomnosťou mnohých závislostí, závislostí a koníčkov vo vašom živote, pravdepodobne v rozpore so zákonom.

Wang

Sníval som o zúčtovaní s porcini a ideálne krásnymi hubami - to sľubuje finančný zisk alebo veľké dividendy z nedávnej transakcie.Ich zber do koša je ukazovateľom správnej investície do získaného kapitálu.

Ak však po túre nájdete potápky - znamená to zradu vašich partnerov alebo blízkych priateľov.

Yevgeny Tsvetkov

Videli sme, ako jete čerstvo zozbieranú úrodu, dobré znamenie sľubné dlhovekosť a dobré zdravie.Samotný proces zberu symbolizuje tvrdú prácu, ktorá bude určite odmenená.

Sigmund Freud

Huba predstavuje aktivitu mužského princípu.Prechádzka lesom a jeho nedbanlivá zbierka znamenajú, že v sexuálnom živote neexistuje žiadny problém.Pre dievča takýto sen potvrdzuje spokojnosť s partnerom alebo viacerými partnermi.

Čím viac jedlá máte vo svojom košíku po prechádzke, tým viac fanúšikov tam bude v skutočnosti.Vaša aktivita a túžba po mužskej pozornosti si vyžaduje nový nárast emócií.

Sníval som o zberačoch húb, ktorí kráčajú na mýtine - o váš nadmerný záujem o osobné údaje iných ľudí.

A hľadajte jedného veľkého pekného muža v lese - pripravte savážny vzťah a konzistencie.

Nostradamův

kráľovský hríb pohľadu v hustejšej znamená rýchly úspech a úspech v realite.Na čistinke vidieť mnoho krásnych klobúky - chcete byť zavádzajúce, sen žiada byť opatrní a spoliehať len na svoje vlastné sily v budúcnosti.

Červavý hríbik oranžovej čiapky, hnedý hríbik, hovorí o bezprostrednej chorobe snívačky.

David LOFF

Collect dobré jedlé darčeky tajga počas spánku - príjemný a neočakávané prekvapenia.Falošný muchotrávka zložiť do tašky - je to známkou toho, že ste sa k nemu bližšie neúprimný a nespoľahlivé osoby.Snažte sa udržať v tajnosti svoje plány a zámery.

Yuri Longo

White pekný sen - k úspechu v rozvinutom prípade, že ste na správnej ceste a v budúcnosti očakávať, že vysoké výnosy.Ale videl húb - predvídať problémy.Ale rozhodne nebojte sa, budete úspešne dostať z tejto situácie.

Jedovaté muchotrávky zámerne trhania - to znamená byť nepriateľské k ľuďom.Zbierka noci - k nepríjemným udalostiam v realite.