Snívalo sa milovať: interpretácia populárnych kníh snov

Prečo sa sníva o milovaní vo sne?Po prvé, spánok by sa mal brať doslovne.Máte hormóny, ktoré chcete, vášnivý sex a vidíte svoju najvnútornejšiu túžbu, ako sa páči úprimným ľuďom, bez zbytočných interpretácií.Freud môže ísť a plakať - nemá čo vysvetľovať a hovoriť o skrytých túžbách.V tomto prípade je sex iba sex.

Vo sne sa môžete veľa naučiť o svojich vlastných sexuálnych preferenciách, tajných túžbach.To neznamená, že by ste mali okamžite nahlásiť svoje sny svojmu partnerovi alebo ísť do iného extrému - počkajte, kým sa uhádne.Presné splnenie sna o sexuálnom subjekte málokedy prináša rovnaké potešenie - je potrebné prispôsobiť sa skutočným podmienkam.Telepatia alebo hádanie túžob nie je dostupná ani pre najsilnejších empatov.Aspoň v našej realite.Pravdepodobnejšie je, že ste našli smer, ktorým sa môžete pohybovať opatrne a starostlivo kontrolujete každý krok.

Obsah
  1. Hlavné témy sexuálnych snov
  2. Čo by ste nemali vyskúšať
  3. Základné hodnoty spánku
  4. Významy podľa kníh snov
  5. Záver
Hlavné témy sexuálnych snov

Keď vo sne vidíte úžasne zmyselný sex, chcete to zopakovať v skutočnosti.Nie je to vždy možné.Skutočné splnenie sna však môže byť užitočné.

Sex s viacerými partnermi.Všetko je v poriadku, nepatrítena zvrátenie.V skutočnosti to nie je také pekné.Chceš len viac.Môžete ľahko získať, čo chcete, pri pohľade na sortiment obchodu so sexuálnymi hračkami.Rada.skúste sami.Musíte si zvyknúť na nových silikónových priateľov a cítiť sa pohodlne.

Znásilnenie.Tento motív je rovnako relevantný pre mužov aj ženy, ale líši sa od skutočného konania v špeciálnej rafinovanej zmyselnosti.V skutočnosti je všetko úplne zlé, neexistujú vôbec žiadne príjemné pocity, náklady na návštevu u zubára sú obzvlášť depresívne.Možno by ste mali skúsiť pazúr a pazúr pazúr.Pazúrová labka je vyrobená z penového materiálu a chlopní, zanecháva pocit pálenia, ale nezanecháva žiadne zvyšky.

Análny sex.Pre 80% svetovej populácie je análny sex absolútne kontraindikovaný, čo spôsobuje exacerbáciu hemoroidov a ďalších nepríjemných chorôb.Mnohí však snívajú o tvrdom análnom sexe počas spánku.Kúpte si najjemnejší simulátor - jazyk, najmenej 7 cm dlhý. To je úplne dosť.

Homosexuálne sex.Napriek vlne reklamy homosexuálne sex vo všeobecnosti nie je také zaujímavé.Väčšina tínedžerov sa už dlho snažila a sklamala - príliš veľa očakávaní, príliš málo reality.Ak ste stále mučení neznámymi a nočnými snami - skontrolujte.Nepoužívajte reklamu, len skúste a s pravdepodobnosťou 98% sa uistite, že to nie je vaše.Je lepšie vyskúšať všetky preventívne metódy, ako zrazu splniť svoj sen strachom a strachomvzrušenie.

Čo by ste nemali vyskúšať

Sex s cudzincom.Nie, vo sne to bolo určite lepšie.

Pedofília.Kúpte si bábiku.Deti sa neobviňujú za zvláštne nápady.

Nekrofília.Kúpiť kondómy hrubšie.Lepšie v železiarstve.Baktérie v rozpadajúcom sa tele sa množia neuveriteľnou rýchlosťou.Je teda pravdepodobnejšia bakteriofília.

Herontofília.Čo skúsiť?Penicilín a ďalšie užitočné huby chránia pred inými infekciami.Mnoho starších ľudí je srdcom mladých.Možno vás povedú k stretnutiu s niekým špeciálnym.Je to ťažké, bolestivé, ale stáva sa to.A to je tiež život.

Bestialita.Nie, zvieratá nie sú na vine.A ich stereotypy povedú k zastreleniu zvieraťa.Keď ľudia hovoria o „vášni zvierat“, nejde o vášeň zvierat.

Sex s objektmi.Najprv sa uistite, že sú bezpečné a či sú k dispozícii úchytky.Volanie sanitky, aby ste vybrali uhorku alebo zelené jablko, je priveľa.Ak sa však vyskytla extrémna situácia, zavolajte.Nech sa smejú.Je to lepšie ako bývať s býčím býkom a umierať na zápal.Niektoré fantázie môžu byť príjemné a zaujímavé iba vo sne.Jedna vec je milovať sa v špeciálnej podobe v tých najjemnejších snoch, ďalšia vec je zranenie slizníc a krvných ciev.

Základné významy spánku

Ak nedokážete rozoznať tváre svojho partnera, nejde o sen o vlastizrade.Vo vašom sne sú všetky postavy sami sebou.Len sa bavte.taký sen znamená priaznivú kombináciu okolností,ktoré budete môcť použiť pre svoje vlastné účely.

Vôbec nie o spánku.

Milovanie sa vo sne na neočakávanom mieste - na asteroide alebo kométe, v kabíne transformátora - zmeny prelomia váš život.

Sex s vlastným šéfom je ďalšou zodpovednosťou a narkotizáciou v práci.

Priateľské sexuálne sny o cestovaní, návšteve dobrej reštaurácie, skvelý večer.

Žiarlivosť je vidieť, ako sa bývalý miluje, ale nezúčastňuje sa.Existuje niekoľko bodov, ktoré budete musieť dokončiť a premyslieť sami, alebo s novým partnerom.

Významy podľa kníh snov

Freudova kniha snov hovorí, že milovať sa vo sne znamená ochotu zmeniť partnerov.

Erotická kniha snov interpretuje sex vo sne ako závisť ostatných.

Milovať sa s blízkym alebo s manželom je tajomstvom.

Ak má človek sen s mnohými partnermi, mal by venovať pozornosť odborným činnostiam.

Záver

Je veľmi príjemné vidieť milovanie vo sne alebo milovať.Len si tieto sny užívajte a podľa možnosti ich oživujte so svojím blízkym.Význam spánku je pozitívny.