Snívalo sa o drogách: ako sa správne dešifrovať podľa kníh snov

Zistenie, prečo drogy snívajú, nemusí byť ľahké, pretože sny sú svetské alebo veľmi žiaduce.Sny môžu tiež premietať obavy človeka v depresívnych a stresových situáciách a hrať najstrašidelnejšie scenáre.Moderná kultúra považuje drogy za niečo všedné, takmer každý deň.

Existuje dokonca aj koncept ľahkých drog - spôsobujúci narkotický účinok, návykový a prerušujúci zlyhanie.Postoj k nim je skôr blahosklonný - je to „prvok klubovej kultúry“ alebo nejakej inej kultúry, akoby to neboli drogy, ale kultúrna udalosť, ako ísť na konzervatórium.V mnohých filmoch sa scény objavujú s údajne zmeneným vedomím, ktoré vzrušuje prirodzenú zvedavosť človeka.

Účinok stimulantov ovplyvňuje celé telo, uvoľňujú sa významné dávky hormónov potešenia, vzrušuje sa centrálny nervový systém a sú možné aj vízie.Bohužiaľ, toto je len podvod, aktivita sa premení na hlbokú depresiu, úžasné pravdy sa ukážu ako nudné frázy, vizuálne efekty sú monotónne.Nájdite iný spôsob, ako získať živé dojmy bez toho, aby ste riskovali svoj život a zdravie.

Čo to znamená vidieť drogy vo sne

  • Vidieť drogy vo sne znamená túžiť po nových pocitoch.Vaša myseľ upadla do trikov obchodníkov a chce sa bez problémov spojiť so zaujímavými obrázkami a fascinujúcimi cestami.Pre vás sú zakázané ašpirácie atraktívne, existuje túžba po sebadeštrukcii.Možno sa vám zdá, že skutočný život je príliš čerstvý a predvídateľný.Bohužiaľ, život s drogami je omnoho predvídateľnejší a zábava je viac ako monotónna.
  • Ponúkam drogy vo sne, snívate o tom, že ste predajcom drog.Ste realita, snažíte sa podnietiť ľudí k nebezpečnému dobrodružstvu, od ktorého očakávate zisk.
  • Vyhodiť tabletky, injekčné striekačky atď. - vzdávate sa myšlienky seba ničivých praktík, hoci ste boli pripravení zvážiť rôzne možnosti.
  • Skúmať balenia, obaly, značky, injekčné striekačky s narkotickým obsahom, pozerať sa z veľkej výšky dolu a premýšľať, čo sa stane, keď vstúpite.Ste na križovatke, máte bohatú fantáziu a nemáte morálne hranice.Vaša zvedavosť môže byť fatálna.Niektorým veciam sa najlepšie dá vyhnúť.Spokojná túžba posadnutá - obráťte sa na psychológa.Obsedantné podmienky sa dajú ľahko rozobrať a liečiť, existujú osvedčené a úspešné metódy.Nie, nie si jedinečný.Toto je bežný prípad, mnohí ľudia čelia nepríjemným myšlienkam, akoby vychádzali odnikiaľ.
  • Pri hraní tabliet s veselým králikom vo sne sa sníva o tom, že ste poštový robotník, a nalepíte veľmi nezvyčajné známky na obyčajné obálky, čo zmysluplne máva jazykom.Dávajte pozor na svoje želania.Niektoré zábavy nemožno zastaviť samy o sebe.S vašou fantáziou sa bavíte tak veľa.Prečo potrebujete monotónne a nudné výlety?Buďte kreatívni a popíšte svoje fantázie.

Čo znamená drogypodľa kníh snov

  • Freudova kniha snov považuje lieky za prostriedok relaxácie a anestézie.V sove Freud obhajoval kokaín, jeho čeľusť bolela veľa a bol vážne závislý na rôznych stimulantoch.To vysvetľuje nesúlad neskorého výskumu, nadšený a depresívny tón, ktorý sa navzájom nahrádza neuveriteľnou rýchlosťou.Všimnite si, že to bolo v čase, keď sa kokaín mohol voľne kúpiť v lekárňach ako liek na bolesť zubov.
  • Interpretácia Eastern Dream interpretuje drogy vo sne ako ochorenie, zrútenie, hádky s blízkymi.
  • Millerova interpretácia drog interpretuje drogy vo sne ako manipuláciu.Používate blízkych ľudí, hráte sa s emóciami a neustále zvyšujete tlak.Mali by ste spomaliť manipuláciou vedomia, kým sa na vás obrátia aj tí najbližší.
  • Fajčenie konope alebo anasha - zažiť hlboké sklamanie v skutočnosti.Možno ste dosiahli svoje ciele, ale výsledky vás nepáčia.Zdvihnite lištu a nájdite si použitie.

Záver

Ak chcete vidieť drogy vo sne, aj keď každú noc nie je vôbec znamením, ktoré by ste si v tomto okamihu mali vyskúšať a objasniť.Moderné lieky môžu byť návykové od prvej dávky, obsahujú nebezpečné chemické zlúčeniny, väčšina liekov je syntetického pôvodu a neobsahujú ani prírodné alkaloidy.

Dôsledky prijatia sú desivé a vôbec nie neškodné ako vo filmoch.Napríklad v časti „Transpotovanie“ vyzerajú 2 hrdinovia, akoby mali právez hojdacej stoličky v rezorte.A to sú chlapci, ktorí už 20 rokov sedeli na heroíne.Zdá sa, že heroín má liečivý a anti-aging efekt.

V skutočnom živote by chlapci nežili s premiérou druhého filmu.Moderné syntetické látky môžu spôsobiť nezvratné zmeny od prvej dávky a ich aktivita je porovnateľná s chemickými bojovými látkami.

Drogy vo sne - znamenie sklonu k sebazničeniu, bolestivej zvedavosti.Ceníte si vôbec seba.Priznávame pravdu - mozog miluje stimulanty a je dokonca pripravený obetovať smrteľnú fyzickú škrupinu kvôli vzrušujúcim pocitom.

Dajte si darček - pite kávu.Aj s cukrom.Majte banán.Telo bude reagovať s produkciou adrenalínu, dopamínu a endorfínov.Celkom správne, akékoľvek lieky sú produkované telom samostatne počas hormonálneho metabolizmu.To je úplne dosť.Umelá stimulácia vedie k závislosti.Ak to nedovolíte, choďte na exkurziu na kliniku pre liečbu drogových závislostí.

Pozrite sa na mladých mužov, počúvajte smiešne nezmysly, ktoré nosia s neuveriteľným patosom.To je všetko, čo potrebujete vedieť o vnútorných cestách, sebapoznaní a iných svetských pravdách.Hlbšie znalosti v tejto oblasti a praktické znalosti ohrozujú vážne sklamanie.