Snívalo sa o ňom - ​​správna interpretácia rôznych snov

Žijeme život, máme aspoň sklon sa obzerať a pamätať si na tých, ktorých sme kedysi milovali, pripravili spoločné plány a potom sme sa rozišli, zabudli sme na pocity.O čom bývalé sny sa učíme v dôveryhodných knihách snov.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Bývalá práca snov
 3. Autorské knihy snov
 4. Sigmund Freud
 5. Gustov Miller
 6. Yuri Longo
Všeobecná interpretácia

Muž, ktorý bol vo sne, má pri interpretácii budúcnosti niekoľko významov.Ak ste snívali o jej bozkávaní, objímaní a hovorení nežných slov, môže to odrážať váš psycho-emocionálny stav, úzkosť a zvýšenú vzrušenie.Nechcete sa zmieriť so situáciou a chcete bojovať za vzťah s blízkym.

Pasívne spánkové správanie pri pohľade na bývalú priateľku je znakom toho, že ste pripravení na nový život.Depresia už dávno prešla a je čas na nové víťazstvá.Svadba s ňou predstavuje osudové zoznámenie s očarujúcou krásou.Toto stretnutie bude začiatkom romantického vzťahu.

Dievča z minulosti sa môže javiť ako známka toho, že by ste mali premýšľať o minulých chybách a pokúsiť sa ich napraviť.Poskytne to príležitosť na dosiahnutie novej úrovne komunikácie so ženami.Ak sa takáto vízia objavila v predvečer dôležitej udalosti, možno vás táto dáma chce na niečo varovať.Je dôležité pamätať na podrobnosti spánku a vaše pocity.Pozitívne a pokojné prebudenie po tom, čo vidíte, je znamením, že šťastie je na vašej strane a pre vás nie je ničbáť sa.

Bojovať s niekým, koho už považujete za svoju minulosť, znamená zažiť s touto osobou veľa príjemných chvíľ.Vaša láska povedie k vážnemu kroku - k vytvoreniu rodiny.V okamihu, keď môžete ľahko otočiť útulné a krásne rodinné hniezdo.

Vstup do intímneho vzťahu s bývalým človekom vo sne - zverejniť, čo by sa chcel skryť pred veľkým počtom ľudí.Úmyselne vás privedie do nepríjemnej situácie, v ktorej sa musíte začervenať a ospravedlniť.Udržiavanie zdržanlivosti a pokoja pomôže podporovať oddaných a verných spolupracovníkov blízkeho kruhu.

Ak priateľka hľadá stretnutie s vami a pokúsi sa rozprávať, sen naznačuje jej nevôľu a osobné pocity.Kontakt s ňou v skutočnosti znamená ohroziť seba.Nie je vám povedané, o čom sa môže rozhodnúť posadnutá a urazená žena.

Ak žena sníva o bývalej priateľke, s ktorou už dávno stratila kontakt, v skutočnosti nazhromaždila mnoho nenaplnených túžob, ktoré čakajú na splnenie svojho okamihu.Prípad, keď musíte v živote niečo naliehavo zmeniť, inak budete musieť dlhé roky ľutovať zmeškané príležitosti.

Spolužiak, ktorý bol vám najbližší, bol podnikateľka, ktorá si myslela, že je čas prehodnotiť rozvrh práce a venovať viac času príbuzným a svojej milovanej rodine.Rýchlo sa od vás vzdialia.V budúcnosti hrozí úplné nedorozumenie a vzájomná ľahostajnosť.

Mal som konflikt s tým, ktorý býval tvojím pravým priateľom, čo znamená, že existujenarážka.Musíte zistiť príčinu nezhody, vyhodiť emócie a potlačiť všetky vzťahy.

Aby mohla žena v podnikaní snívať o tehotnej bývalej priateľke, dodržujte jasný a praktický plán osobného obohatenia a prosperity.Tieto ciele nezahŕňajú cieľ - spojiť sa alebo otehotnieť.Vlastná implementácia je pre vás drahšia ako rodinný krb a detský smiech.

Podnikateľ, ktorý bol vo sne s novým fanúšikom, môže byť znakom nebezpečenstva pre konkurentov.Počas tohto obdobia by sa človek nemal prikláňať k rýchlemu a prchavému známemu s frivolnými dievčatami.Svoju dôveryhodnosť môžete narušiť a svoju povesť zničiť v predvečer dôležitej transakcie s veľkými investormi alebo partnermi.

Bývalá práca vo sne

 • bývalý šéf - potrebujete radu múdreho a vidiaceho;
 • priateľskí kolegovia - v skutočnosti nie je dostatok emocionálnej komunikácie a podpory priateľov;
 • bývalí podriadení - je potrebné vyhnúť sa rizikovým transakciám a operáciám, je pravdepodobné, že prídu o veľké množstvo peňazí;
 • zamestnanec na vašom predchádzajúcom mieste - pri príležitosti preukázania vašich profesionálnych kvalít a obchodných záležitostí;
 • vrátiť sa na pôvodné miesto výkonu práce - cítiť nespokojnosť v novej pozícii.

Knihy snov autora

Sigmund Freud

Pre jedného človeka je vidieť jedného človeka vo sne spôsobom, ako zažiť sexuálny hlad aosamelosť.Je čas rozptýliť pochybnosti o ich vlastnej sexuálnej impotencii avšetkým preukážte, že ste skutočne milovníkom hrdinov.Vidieť neslobodného mladého muža ako bývalú vášeň - čeliť predchádzajúcim problémom vo vzťahu s novým milencom.Budete postupovať na rovnakom hracom ploche, vyberáte dievčatá rovnakého typu, podobné povahy a správania.Ale potom sa im vytrvalo snažíš vštepiť ďalšie životné hodnoty a usmernenia.V intimite sa milovaný chová sebecky a chladne, čo podporuje váš záujem o krásnu postavu a svetlý vzhľad.

Gustov Miller

Dievča, s ktorým ste kedysi chodili okolo vás vo sne - znamenie, že všetko bolo dávno v minulosti.Už vás viac nepasujú pochybnosti o správnosti rozhodnutia.Vaša rozlúčka je prirodzeným javom pre mladých ľudí, ktorí predtým nezažili bývalé a horúce pocity.Vaša romantika je dokončená, čo dáva priestor na nové a príjemné stretnutie.

Vášnivé bozky s bývalým milencom v snoch naznačujú, že pocity vo vašej duši ešte nevymreli a neprinášajú nejaké utrpenie.Na túto vážnu pripútanosť môžete zabudnúť zmenou situácie.Dajte si pauzu od súčasných udalostí a urobte si dovolenku.Príjemná atmosféra a teplá spoločnosť môžu rozptýliť smútok a smútok.

Spory s dievčaťom z minulosti odrážajú skutočné spojenie s touto osobou.Nechcete sa rozchádzať a chcete pokračovať vo vzťahu.Po takýchto zdĺhavých škandáloch a odlúčení sa láska stane oveľa silnejšou a stabilnejšou.Starnete sa, čo znamená, že sa budete navzájom viac oceňovať a porozumieť im.

Yuri Longo

Mladá dáma, s ktorou sa kedysi stretla, bola mŕtva - v skutočnosti ste prešli náročnou fázou života a ste pripravení otočiť stránku.Bývalý štát vás pustil a ste pripravení navždy skoncovať s minulosťou.Ak zomrú spolu - sen predpovedá oživenie bývalých pocitov, ktoré sa budú vzplaňovať s obnovenou energiou.Osud v tomto období je pripravený poskytnúť vám veľa príjemných prekvapení.

Sníval som o dievčati, ktoré sa strašne žiada o návrat, v skutočnosti zažije úplne opačné emócie.Neskúšajte v tejto chvíli jej zavolať a pripomenúť si.Ale ak ste videli šťastné stvorenie, ktoré vám spieva vo sne, potom sa oplatí znepokojovať jej emocionálny stav.Navštívte svoju bývalú priateľku, prejavte priateľskú starostlivosť a podporu.